Coronavirus: زن ایجاد فیلم های آموزشی در Dene به کمک La Loche میان شیوع

La Loche باقی مانده کانون بزرگترین COVID-19 شیوع در ساسکاچوان اما بسیاری در این منطقه صحبت می کنند کمی و یا بد

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399

La Loche باقی مانده کانون بزرگترین COVID-19 شیوع در ساسکاچوان اما بسیاری در این منطقه صحبت می کنند کمی و یا بدون فارسی.

که باعث می شود آن را سخت تر به دنبال بهداشت عمومی مشاوره.

دایان Janvier Dugan مادر و خواهر live in La Loche. او متوجه شده بود آن را سخت تر به رله اطلاعات به خانواده اش هنگامی که او را به صحبت کردن با آنها در مورد ویروس.

بنابراین او تصمیم گرفت برای ایجاد فیلم به طور کامل در Dene برای کمک به مردم در جامعه — و هر کسی که صحبت می کند به زبان بومی — می دانید که چگونه برای محافظت از خود.

ادامه مطلب: COVID 19 شیوع در شمال ساسکاچوان 'نگرانی' می گوید کانادا ارشد بهداشت افسر

"من مطمئن هستم من مادر تنها راه او را درک است که اگر این توضیح داده شد در Dene چرا که او می کند انگلیسی صحبت می کنند و من فکر کردم "خوب, من می تواند انجام این کار'" Janvier گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فیلم توضیح دهید که چگونه به یک ماسک صورت, چگونه می توان خود را ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و یک توضیح چگونگی گسترش ویروس در یک جامعه است. او سهام آنها را در کانال یوتیوب دایان می سازد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

آنها را Janvier Dugan ساعت به.

"اگر آن را می تواند به توقف یک نفر از تبدیل شدن به بیمار و تجربه این وحشتناک علائم احساس می کنم مثل من کمک کرد," او گفت:.

"همه مهم, من, مهم, مهم شما و اگر شما یک نفر من را کمک به آنها را احساس می کنم مثل این است که یک چیز خوب' حتی اگر آن زمان ساعت به انجام, من احساس می کنم آن را به ارزش آن است زیرا همه به ارزش آن است."

فیلم طولانی, به طور متوسط در حدود 15 تا 20 دقیقه.

بخشی از دلیل است Dene زبان است که بیشتر توصیفی از زبان انگلیسی, او گفت:, و آن را نمی باید مستقیم ترجمه برای کلماتی مانند "ماسک" و "COVID-19."

ادامه مطلب: La Loche COVID-19 قربانی خانواده هشدار می دهد دیگران به این بیماری به طور جدی

به جای Janvier Dugan تماس ماسک "چیزی برای پوشش صورت خود را" یا اشاره به این ویروس به عنوان یک اشکال.

در حالی که او می گوید: او "خسته" از ساخت این فیلم در حال حاضر او نمی دادن تا کمک به مردم است.

او در حال ساخت ماسک صورت برای جامعه La Loche. دیگران به او کمک مالی از جمله کانادا Sews یک گروه از داوطلبان در سراسر کشور ارائه پارچه ماسک و اسکراب کلاه به خط مقدم کارگران نیاز دارند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گروه ساسکاچوان فصل اهدا کرده است 540 ماسک صورت برای جامعه است.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب