کارگردان ریدلی اسکات تایید یک فیلم بیگانه جدید در آثار است - CNET

موجودات هولناک از جهان بیگانه هنوز با بشریت انجام نشده است.استودیوهای قرن بیستم در فضا، هیچ نمی تواند بشنود ک

توسط SALAMNEWWS در 17 شهریور 1399
prometheus6.jpg

موجودات هولناک از جهان بیگانه هنوز با بشریت انجام نشده است.

استودیوهای قرن بیستم

در فضا، هیچ نمی تواند بشنود که شما cranking تا یک فیلم بیگانه جدید است. کارگردان ریدلی اسکات به فوربز تأیید کرد که فیلم جدیدی در حماسه نمادین فضا-وحشت در آثار است. اما او می گوید بعید است فیلم جدید در کیهان پرکوئل که دو فیلم اخیر، پرومتئوس ۲۰۱۲ و بیگانه: انتقام ۲۰۱۷ از آن بازدید کرده اند، برگزار شود.

اسکات گفت: «ما از مسیری پایین رفتیم تا سعی کنیم چرخ را با پرومتئوس وعهد دوباره اختراع کنیم.» "یا نه ما به طور مستقیم به آن مشکوک است چرا که پرومتئوس آن را به خوبی از خواب بیدار کرد. اما ميدوني، داري سوال هاي اساسي ميپرسي مثل اينکه، "خود بيگانه، صورت گير، قفسه سينه، همه اونا بخارشون تمام شده؟ آیا شما باید به تجدید نظر در تمام چیز خونین و به سادگی استفاده از کلمه به حق رای دادن؟ این همیشه سوال اساسی است.»

هیچ تاریخ، ریخته گری و یا جزئیات طرح برای فیلم بیگانه جدید آشکار شد. بازگشت در ماه ژوئن ، سایت خواهر CNET ، ComicBook.com ، گزارش داد که دو تولید کننده در حال کار بر روی یک ایده فیلمنامه است که ممکن است جهان از رویاها درگیر ، و شخصیت نمادین الن ریپلی (سیگورنی ویور) شامل. خود ویور در همان ماه اشاره کرد که ممکن است وقت آن رسیده باشد که به ریپلی «استراحت» بدهیم.

اسکات لگد کردن حق رای دادن بیگانه پرفروش با فیلم اصلی بازگشت در سال 1979، اما سه دنباله کارگردانی نیست، بیگانگان در سال 1986، بیگانه 3 در سال 1992، و رستاخیز بیگانه در سال 1997. بیش از ۳۰ سال بعد، او برای سریال پرکوئل به فرنچایز بازگشت.

اسکات اخیراً دو قسمت اول مطرح شده توسط گرگ ها را کارگردانی کرده است، یک سریال جدید HBO Max که در آن اندرویدها کودکان انسان را در سیاره ای مرموز بزرگ می کنند.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: چه جدید به جریان برای اوت 2020

5:22

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de