چگونه یک گوریل شیشه ای Victus صفحه نمایش خود را تغییر دهید بعدی گوشی های هوشمند - CNET

کورنینگ جدید Gorilla Glass Victus است که دو بار به عنوان مقاوم در برابر خراش به عنوان سلف خود. کورنینگ شما ن

توسط SALAMNEWWS در 5 مرداد 1399
knoop-scratch-test-2

کورنینگ جدید Gorilla Glass Victus است که دو بار به عنوان مقاوم در برابر خراش به عنوان سلف خود.

کورنینگ

شما نمی نیاز به یک توپ کریستال برای گرفتن یک نگاه اجمالی از آنچه که در آینده برای گوشی های. شما فقط نیاز به نگاهی دقیق تر در شیشه ای. کورنینگ جدید Gorilla Glass Victus وعده حفاظت بهتر در برابر قطره و خراش می دهد و ما چند سرنخ در مورد آنچه نسل بعدی اپل و گلکسی های همراه می تواند از ویژگی های.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوریل شیشه ای Victus است که دو بار به عنوان سخت: اولین نگاه

3:00

دوام بهتر در طول زمان

پس از آن راه اندازی گوریل شیشه ای 6 در سال 2018 کورنینگ کار کرده است در سفت کردن آن شیشه به طور خاص طراحی شده برای دستگاه های تلفن همراه. نیویورک بر اساس شرکت لوازم شیشه ای برای شرکت هایی مانند سامسونگ و اپل که با استفاده از یک نسخه سفارشی از کورنینگ شیشه ای در خود را اپل. این بار به جای تمرکز بر افت مقاومت به عنوان در سال های گذشته این شرکت ساخته شده است که مقاومت در برابر خراش یک اولویت بالا به عنوان به خوبی.

آخرین تلاش است Gorilla Glass Victus که می توانید زنده ماندن قطره تا دو متر (6.6 فوت) در مقایسه با حداکثر افت ارتفاع 1.6 متر برای گوریل شیشه ای 6. آن را نیز دو برابر خراش-مقاوم در برابر.

"ما نمی خواهیم که عامل تصمیم گیری در عمر یک تلفن بود که آن را شکست می گوید:" جان Bayne رئیس کورنینگ را گوریل شیشه ای کسب و کار.

در آن طول می کشد دو چیز برای شیشه به شکست با توجه به Bayne: یک ابتدا و یک قرار می گیرند. که به احتمال زیاد به همین دلیل برخی از گوشی ها نمی شکست اگر آنها اتفاق می افتد به زمین بر روی یک سطح صاف. اما هنگامی که نقص مانند خراش از ذخیره سازی گوشی خود را در جیب یا کیف خود معرفی می شوند و یا تلفن زمین در یک سطح خشن, گوشی بیشتر مستعد ابتلا به شکستن. این دلیل که چرا کورنینگ با استفاده از کاغذ سنباده به رها کردن-تست گوشی های پس از آن را از نزدیک شبیه بافت آسفالت است که می تواند باعث خراش بر روی تاثیر است.

ادامه مطلب: آی فون 11 و 11 Pro drop test: با دوام ترین گوشی های هوشمند شیشه ای تا کنون ؟

سبک تر و نازک تر طراحی

سخت تر از شیشه تولید کنندگان را قادر می سازد مانند سامسونگ و اپل را به شیشه ای نازک تر و بدون به خطر انداختن دوام. اصلاح کردن چند کسری از میلیمتر از شیشه های تلفن عمومی می تواند نازک تر و سبک تر است.

"این معاوضه می گوید:" Bayne. "آیا آنها با استفاده از همه بهبود در شیشه برای دوام کنم یا به اشتراک گذاشتن برخی از سود در طراحی فضا؟"

در علاوه بر این به ضخامت و شکل می تواند بر دوام گوشی. بنابراین حتی اگر تولید کنندگان استفاده از برخی از نسخه گوریل شیشه ای Victus که آیا یا نه آنها تصمیم به منحنی شیشه ای و یا نگه داشتن آن را مستقیما تغییرات گوشی سطح دوام.

سخت تر دوربین

به عنوان ماژول های دوربین تبدیل شدن به بزرگتر و برجسته ترخود لنز تبدیل شدن به خیلی بیشتر مستعد ابتلا به ترک خوردگی بیش از حد.

"من فکر می کنم شما بیشتر تمرکز بر روی آنچه که شیشه آنها با استفاده از [دوربین] و چگونه است که شیشه ای حفاظت شده با سطح درمان و یا مواد کامپوزیت به بهبود اپتیک و دوام می گوید:" Bayne.

با وجود دوربین تعمیرات هزینه به همان اندازه اگر نه بیشتر از صفحه نمایش تعمیرات تلفن سازندگان تصمیم گرفتند برای کمتر مواد با دوام مانند یاقوت کبود است که بسیار مقاوم در برابر خراش به جای آخرین گوریل شیشه ای.

"احتمالا وجود دارد یک طیف وسیع تری از انتخاب مواد و امروز در حال استفاده در لنز دوربین را پوشش می دهد می گوید:" Bayne. "اما من فکر می کنم شما شروع به دیدن یک همگرایی به راه حل مطلوب."

بیشتر شیشه نازک تر فریم و بدون موارد

استفاده از شیشه ممکن است تبدیل به گسترده تر به عنوان گوشی های حرکت به سمت 5G. فلز برای مثال می تواند تداخل با آنتن است و نه منجر به شارژ بی سیم. حتی فریم فلزی در اطراف برخی از گوشی های مطرح به عنوان یک دخالت و تولید کنندگان خواهد بود به دنبال آنها را نازک تر -- و یا از بین بردن آنها را در دسترس نباشد.

"شما ممکن است خارج از محوطه شیشه ای یا دو قطعه شیشه با هم جفت می گوید:" Bayne. "و یا یک قطعه شیشه ای است که یک مشکل را حل کند."

پلاستیک یکی دیگر از گزینه است که دخالت نمی کنیم با 5G اما آن رسیدگی نمی کند گرما و همچنین شیشه ای. حتی یک مورد پلاستیک تلفن که قرار است برای محافظت از گوشی می تواند آن را بیش از حد.

جوانه-مبارزه با شیشه

هر چند نه یک ویژگی از گوریل شیشه ای Victus کورنینگ باعث می شود یک ضد میکروبی شیشه ای راه حل برای دستگاه های مانند لپ تاپ ها و خود پرداز atm. این شرکت با همکاری با ساز مورد Otterbox به ارائه ضد میکروبی محافظ صفحه نمایش برای گوشی های.

Bayne می گوید شیشه ای است که در حال حاضر در حال آزمایش برای دیدن اینکه آیا آن را محافظت می کند در برابر رمان coronavirus است و اگر آن را ثابت می شود موثر سازندگان تلفن می تواند تجهیز آن را بر روی دستگاه های خود را به عنوان به خوبی.

و همینطور شیشه ای: هنوز رتبهدهی نشده است اما در آینده

انتظار نیست و همینطور نسخه Victus در هر زمان به زودی, اما این شرکت همچنان به توسعه و همینطور شیشه ما رو دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از چند سال به عقب. و در حالی که آن را ممکن است آماده برای نخست بار در سال جاری Bayne می گوید این شرکت در حال همکاری با تولید کنندگان آن را به گوشی های تاشو در آینده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: این قابلیت خمیدگی شیشه ای که در شکل دادن به پوشش تاشو...

4:06tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن