مدیر عامل شرکت اوبر خواستار 'کمک های مالی' برای کارگران گیج - CNET

به گزارش ها، ممکن است به دلیل نگرانی ضد تراست، اوبر از مذاکرات ادغام با گروبب عقب برمی گشت.آنجلا لانگ/سی نت مد

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399
screen-shot-2020-06-10-at-10-27-47-am.png

به گزارش ها، ممکن است به دلیل نگرانی ضد تراست، اوبر از مذاکرات ادغام با گروبب عقب برمی گشت.

آنجلا لانگ/سی نت

مدیر عامل شرکت دارا خسروشاهی روز دوشنبه گفت رانندگان آن باید بهترین ها را از هر دو جهان دریافت کنند-- مزایا و انعطاف پذیری کار. در یک گزارش منتشر شده در نیویورک تایمز، خسروشاهی پیشنهاد کرد که قانون گذاران شرکت های اقتصادی گیج را ملزم به ایجاد «وجوه مزایایی» می کنند که «به کارگران پول نقد بدهند که می توانند برای منافعی که می خواهند استفاده کنند، مانند بیمه درمانی یا زمان پرداخت شده.»

"سیستم اشتغال فعلی ما منفعلانه و ناعادلانه است. این نیرو ها هر کارگری را مجبور می کند که بین کارمند بودن با مزایای بیشتر اما انعطاف پذیری کمتر، یا یک پیمانکار مستقل با انعطاف پذیری بیشتر اما تقریباً بدون شبکه ایمنی، یکی را انتخاب کند." "وقتشه که از اين انتخاب نادرست فراتر بريم"

در حالي که شرکت اوبر و رقيب با face a possible injunction in California شرکت ليفت روبرو ميشه با يه رابطه احتمالي در کاليفرنيا روبرو ميشه که اونا رو مجبور ميکنه که راننده هاشون رو به عنوان کارمند طبقه بندی کنن در حال حاضر رانندگان به عنوان پیمانکاران مستقل طبقه بندی می شوند، به این معنی که هزینه های خود را می پردازد، مانند گاز، تعمیر و نگهداری خودرو و بیمه. رانندگان همچنین مزایایی مانند بیمه درمانی و ترک بیمار را ندارن.

در دعوی علیه شرکت های در ماه مه ، دادستان کل کالیفرنیا خاویر Becerra ادعا کرد که اوبر و Lyft "بهره برداری صدها هزار نفر از کارگران کالیفرنیا" با طبقه بندی رانندگان خود را به عنوان پیمانکاران مستقل به جای کارکنان -- بنابراین نقض قانون کالیفرنیا AB 5.

همچنین اوبر پیشنهاد خود را در یک وبلاگ و سند با هدف سیاست گذاران و دیگر شرکت های اقتصاد gig گذاشته است. خسروشاهی علاوه بر ایجاد کمک های مالی، گفت: قانونگذاران باید از شرکت های گیج برای فراهم کردن پوشش درمانی برای آسیب هایی که در این کار رخ می دهد، نیاز داشته باشد. مدیر عامل اوبر گفت که این شرکت همچنین به خود برخی از مراحل را، از جمله شفاف تر بودن در مورد پولی که رانندگان می توانند کسب و بررسی تمام رانندگان خود را در مورد "آنچه کار می کند و چه چیزی نیست."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب