Coronavirus 'گسترش بیش از حد سریع به سهولت مستند محدودیت های بالا دانشمندان هشدار می دهند

برترین دانشمندان ارائه مشاوره به دولت در آن coronavirus پاسخ هشدار داده اند که آن را بیش از حد به زودی برای بل

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399

برترین دانشمندان ارائه مشاوره به دولت در آن coronavirus پاسخ هشدار داده اند که آن را بیش از حد به زودی برای بلند مستند اقدامات هفته آینده و حرکت به خطر انداخته و باعث موج دوم از موارد.

پیش از تعطیلات آخر هفته آفتابی سه کارشناسان شکست صفوف به ابراز نگرانی در مورد کاهش محدودیت از دوشنبه به عنوان Covid-19 عفونت رای باقی مانده است نسبتا بالا با برخی از 8,000 موارد جدید در هر روز است.

پروفسور جان ادموندز, یک عضو هیات علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) هشدار داد که بوریس جانسون تصمیم به اجازه عمومی آزادی بیشتر بود "خطرناک" برجسته ابهامات در مورد اثربخشی دولت را تست و ردیابی برنامه.

نگرانی خود را تکرار می شد توسط آقا جرمی Farrar, یکی دیگر از حکیم عضو که گفت: "Covid-19 كردن بیش از حد سریع برای بلند مستند در انگلستان".

یکی دیگر از حکیم عضو پروفسور پیتر Horby همچنین وزن به هشدار آن را "شکننده زمان" و وجود "بسیار کمی سقف" قبل از اینکه تعداد موارد شات تا دوباره.

این قابل توجه مداخلات آشکار نصب زنگ از دانشمندان در مورد چشم انداز یک دوم سنبله و نگرانی که جنجال بر دومینیک کامینگز' اتهام نقض مستند قوانین رقیق شده دولت در بهداشت عمومی پیام.

پروفسور ادموندز لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: اسکای نیوز: "من فکر می کنم آن را مخاطره آمیز برای یک زن و شوهر از دلایل.

"من فکر می کنم مثل شماره فقط زیر یک و بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای مانور و بنابراین تغییرات کوچک می تواند قرار داده است که تولید مثل تعداد بالا یکی است."

وی افزود: "من فکر می کنم دیگر چیزی که مهم است این است که ما هنوز هم بسیاری از موارد در اینجا در این کشور است.

"اعداد از عفونت است که ما باید در مورد 8,000 عفونت های جدید هر روز در انگلستان به تنهایی."

او همچنین نگرانی در مورد آزمون جدید و ردیابی سیستم راه اندازی شد در روز پنج شنبه برای ردیابی افراد مبتلا به کروناویروس گفت: "ما نمی تواند مطمئن باشد که در حال کار به طور موثر و در عین حال و در عین حال ما در حال پیش رفتن و این تغییرات به هر حال."

آقا جرمی مدیر Wellcome Trust در توئیتر خود نوشت: "Covid-19 كردن بیش از حد سریع برای بلند مستند در انگلستان است. موافقت با جان و روشن علم مشاوره است.

"TTI [تست و ردیابی] دهکدهای را در محل کار به طور کامل قادر به خرید و فروش هر گونه افزایش بلافاصله محلی, پاسخگو, نتایج سریع و عفونت نرخ باید پایین تر است. و مورد اعتماد است."

پروفسور Horby که همچنین صندلی یک زیرگروه ویروس تهدید گفت: "توافق با نگرانی نشان داده شده توسط خود همکار دانشمندان است.

"شما می دانید ما هنوز هم 8,000 موارد یک روز گفت:" رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه. "ما شده اند بسیار موفق در آوردن آن به پایین کاهش این تعداد به دلیل اجتماعی فاصله.

"اما شما شنیده ام که R سطح بین 0.7 و 0.9 پس از آن تنها یک بیت زیر یکی پس ما باید بسیار کوچک سقف."

او گفت: آزمون و ردیابی سیستم خواهد بود تحت فشار زیادی ناشی از تعداد موارد و این که "امنیت شبکه" در محل برای کاهش خطرات در افزایش انتقال ناشی از اجازه دادن به مردم برای دیدار با دوستان و خانواده.

پرسید: اگر یک خطر وجود دارد از یک دوم سنبله او گفت: "این خطر همه ما بسیار نگران است. آن شکننده است ما باید بسیار مراقب باشید."

پروفسور Horby افزود: "بازگشت به یک وضعیت که در آن ما کنترل از دست داده اند دوباره به مراتب بدتر از یک هفته دیگر یا دو اجتماعی اقدامات است."

می آید پس از یک tranche از مریم گلی مقالات نشان داد که کارشناسان توصیه به دولت در ماه آوریل گفت که "به احتمال زیاد" R-ارزش - میانگین تعداد افرادی که قرارداد coronavirus از یک فرد آلوده می تواند بالاتر از یک باید غیر ضروری مغازه بود بازگشایی شد.

در ضمن خیابان داونینگ عمومی هشدار داد که قوانین جدید اجازه می دهد گروه شش به ملاقات در باغ یا فضای خصوصی در فضای باز خواهد شد به اجرا در آمده است و تا روز دوشنبه.

منطقه دریاچه پارک ملی سازمان مردم خواست تا مردم را به "نشان دادن مراقبت و توجه برای هر کسی که زندگی و آثار" در منطقه دورست پلیس گفته است که مردم به "رفتن به خانه و یا در جای دیگر" اگر یک منطقه به نظر می رسد بیش از حد شلوغ است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب