انگشت نگاری قوانین آرام به عنوان فدرال صفحه استخدام های جدید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

دولت بی سر و صدا آرام نیاز به اثر انگشت آینده نگر جدید فدرال استخدام به عنوان بخشی از امنیت غربالگری یک حرکت ب

توسط SALAMNEWWS در 1 مرداد 1399

دولت بی سر و صدا آرام نیاز به اثر انگشت آینده نگر جدید فدرال استخدام به عنوان بخشی از امنیت غربالگری یک حرکت باعث نیاز به صورت فیزیکی فاصله در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

یک تغییر موقت به استاندارد فدرال امنیت غربالگری اجازه می دهد تا گروه ها و سازمان های تابع سیاست های امنیتی دولت به اعطای مشروط وضعیت امنیتی و پاکسازی وزارت خزانه داری هیئت مدیره دبیرخانه گفت.

ادامه مطلب: شکاف در کانادا فن آوری امنیت یک نگرانی برای معامله گران کار از خانه در میان همه گیر

دولت باید اطمینان حاصل شود آن را به طور موثر می تواند پاسخگویی به نیازهای عمومی در طول COVID-19 استخدام به شدت مورد نیاز کارگران دبیرخانه گفت.

"این نیاز ضروری و افزایش نیروی کار لازم برای پیاده سازی دولت اقدامات اضطراری و ارائه پشتیبانی در جایی که ضروری و مورد نیاز مانند مراقبت های بهداشتی کارگران بومی و شمال جوامع است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دبیرخانه گفت که با توجه به فاصله فیزیکی شیوه های توصیه شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا این است که "همیشه ممکن نیست برای به دست آوردن اثر انگشت" مشترک گام در انجام یک رکورد ورود جنایی در طول غربالگری.

چه اجتماعی فاصله را به کار ؟
چه اجتماعی فاصله را به کار ؟

تصمیم به اعطای مشروط امنیت غربالگری ترخیص زیر تغییر موقت در عمل به مسئولیت معاون درون هر گروه و یا سازمان بر اساس شرایط فردی.

آژانس همچنان به "پشتکار ارزیابی" نامزد با استفاده از امنیت غربالگری اقدامات به شیوه ای که نه در حال حاضر یک خطر بهداشت عمومی دبیرخانه گفت.

"این شامل به عنوان مثال بررسی یک نامزد هویت و پس زمینه اطلاعات در آموزش و پرورش و اعتبار حرفه ای و انجام بررسی اعتبار است.

"این ممکن است شامل انجام نام بر اساس چک برای اجرای قانون سوالات به عنوان یک جایگزین به دیجیتال با استفاده از اثر انگشت و یا تمدید اعتبار موجود غربالگری سطح است که با توجه به revalidation در طول این دوره است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کار از خانه تأثیر چگونه شرکت انجام کسب و کار آینده
کار از خانه تأثیر چگونه شرکت انجام کسب و کار آینده

همه نامزدها برای اشتغال با دولت نیز مورد نیاز خود اعلام وجود سابقه کیفری در امنیت غربالگری فرم درخواست.

"ما در حال تشویق ادارات و سازمان ها تنها به استفاده از این مشروط غربالگری تمرین برای کم خطر مواضع" دبیرخانه گفت.

حتی با تنوع دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده باقی مانده است تنها محدود به کارکنان که اعطا امنیتی مناسب غربالگری وضعیت آن اضافه شده است.

"تحت این شرایط هر نامه ارائه خواهد بود مشروط بر امنیت غربالگری در نهایت اینکه با موفقیت به اتمام و کارمند بودن با تایید امنیتی مناسب غربالگری سطح برای موقعیت."

ادامه مطلب: کانادا نیاز به یک برنامه برای جلوگیری از دشمن پس از coronavirus خارجی تصاحب کارشناسان هشدار می دهند

بین اواسط ماه مارس و مه 13 استخدام های جدید در آژانس فضایی کانادا دریافت مشروط امنیت گواهی عدم سوء پیشینه با اثر انگشت, گفت: Andrea مات سخنگوی آژانس. "اضافی غربالگری فعالیت ها و اقدامات امنیتی در محل قرار داده شد."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از آنجا که ممکن است با بهداشت اقدامات در دسترس آژانس فضایی شده است قادر به گرفتن اثر انگشت برای همه اما دو تا از این استخدام های جدید, و آنها در حال حاضر به طور کامل پاک مات گفت.

جهت از خزانه داری هیئت مدیره نشان داده شده اندازه گیری شد که برای سازمان های که کمک مالی کارکنان یک سطح به عنوان شناخته شده "قابلیت اطمینان وضعیت" در حالی که RCMP با استفاده از این سطح بالاتر از "افزایش قابلیت اطمینان وضعیت" با توجه به ماهیت کار خود و سطوح امنیتی در این سازمان گفت: کاترین فورتین یک RCMP سخنگوی.

Coronavirus: چگونه عملی است که کار از خانه در دراز مدت?
Coronavirus: چگونه عملی است که کار از خانه در دراز مدت?

"RCMP را ارائه نمی دهد قدرت برای اجرای این اندازه گیری و به عنوان یک نتیجه وجود دارد هیچ نشانه ای از آن بود و تا کنون مورد استفاده در سازمان ما," او گفت:. در طول pandemic, استخدام انجام شده است بر اساس اولویت و هر یک از مناطق به حال خود را برای فرآیندهای استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن پروتکل فورتین اضافه شده است. "هر فرد استخدام شده در این زمان را باید در نظر گرفته شود مهم است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

TBS نیز تشویق ادارات و سازمان ها تنها به استفاده از این مشروط غربالگری تمرین برای کم موقعیت های خطر.

به دلیل تعداد کل مشروط اعطا گواهی عدم سوء پیشینه با استفاده از تنوع بستگی به تصمیمات اتخاذ شده در هر گروه برآورد تعداد افراد مبتلا در دسترس نیست وزارت خزانه داری هیئت مدیره دبیرخانه گفت.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب