ویروس کوروناویروس: میخانه ها 'طوفان کامل' برای گسترش بیماری, کارشناسان هشدار می دهند

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

میخانه ها "طوفان کامل" را برای گسترش ویروس کورونا ویروس ایجاد می کند و خطر بیشتری نسبت به هواپیماها حمل می کند، کارشناسان پیدا کرده اند.

میخانه داران سربسته به طور بالقوه خود را به ساخت قطره های آلوده در معرض علت تهویه ضعیف و مردم با داشتن مکالمات مداوم، اغلب با صدای بلند تر صحبت می شود بیش از شام از نوار پر سر و صدا شنیده می شود، دانشگاهیان هشدار می دهند.

خانه هایی که در میخانه ها و خانه ها مخلوط می شوند، به خاطر افزایش موارد کووید-۱۹ در پرستون سرزنش شده اند که منجر به محدودیت های قفل شده در آن جا بازمی شود.

جوانان شهر با پیام "ننه جان نکش" هدف قرار می گرنی قرار می گرند تا گسترش ویروس را کند کند کند کند.

رئیس شورا ها معتقدند که جوانان یکه و تنها بیرون رفتن ویروس را می نوازند و با وجود اینکه معمولاً علائم کمتری نسبت به بیشتر ها دارند، اما آن را به خانه برمی گردونند و دیگران را در جامعه آلوده می کنند.

آبرداین نیز در یک قفل تازه قرار داده شده است پس از شیوع بیماری از موارد مرتبط با میله های زندان.

جولیان دو تانگ، دانشیار افتخاری علوم تنفسی دانشگاه لستر، در این باره می گوید: «اگر فضای هوا ضعیف تهویه شود، آن هوایی که پر از ویروس است به جایی نمی رسه. تا زمانی که ویروس خشک شود و به گذر زمان بمیرد، در آن جا می گذرد."

رایج ترین روش انتقال در بریتانیا احتمالا از طریق مکالمات، او افزود.

در میخانه ای که برای صحبت کردن به آن جا می روید، برای انجام دقیقاً کاری که باید انجام می دهید برای انتقال ویروس به یکدیگر به آن جا می روید»

وقتي مردم مي خندند، هواي زيادي توليد مي کنند، بنابراين اگر کسي در گروهي شوخي کند، «به طور انبوه در معرض هواي بازدم از خنده هاي اطرافخود قرار مي گيره».

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب