اخبار Coronavirus: قفل شدن از نیمه شب به پرستون گسترش یافته است به عنوان هشدار دولت انگلستان نرخ R می تواند در حال افزایش بالاتر از 1

میخانه صاحبخانه اعتراف می کند 'تاسف' برای انجام اقدامات دور اجتماعی پس از میخانه مرتبط با شیوعصاحبخانه میخانه

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

میخانه صاحبخانه اعتراف می کند 'تاسف' برای انجام اقدامات دور اجتماعی پس از میخانه مرتبط با شیوع

صاحبخانه میخانه ای در استافوردشایر پس از اینکه حداقل ۱۹ مورد تأیید شده ٔ جاوید-۱۹ به محل برگزاری آن مرتبط شد، در فیس بوک عذرخواهی کرد.

نگهبان Pinto، که اداره تاج و لنگر در سنگ، استوک آن ترنت، گفت که او به اندازه کافی قوی نیست برای اطمینان از مشتریان مشاهده دور اجتماعی است.

"اول از همه، من می خواهم عمیق ترین حسرت خود را برای تمام غم و اندوه، اختلال و غم که حوادث که اتفاق اترخ داده در تاج و لنگر ماه گذشته باعث بسیاری از ابراز.

من از سال 2001 در استون زندگی کردم جایی که ما سه فرزندمان را بزرگ کرده بودیم و همیشه چیزی جز بزرگترین لذت بخش بودن در این جامعه فوق العاده نبود.

با این حال، در 18 جولای، من قبول دارم که من به سادگی به اندازه کافی قوی در اجرا کردن قوانین امن Covid-19 دولت، با وجود آماده سازی دقیق با توجه به دستورالعمل های خود را نیست."

در حدود ۱۰۰۰ نفر پس از اینکه مقامات بهداشتی از هر کسی که در میخانه کار می کرد یا بازدید می کرد، بین ۱۶ تا ۱۸ ژوئیه برای بررسی کردن، آزمایش شده اند.

آقای پیتو افزود: "این ویروس به شما حس نادرستی از نرمال بودن می دهد در حالی که همه اطراف شما خوب به نظر می رسد. خطای قضاوت من این است که قادر به واکنش سریع به اندازه کافی به وضعیت به سرعت در حال تحول، و برای آن من می خواهم عذرخواهی کنم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن