دریافت بلندگوی هوشمند گوگل هوم به قیمت 75 دلار، ارزان ترین قیمت توسط یک مایل - CNET

تایلر لیزنبی/سی نت بلندگوی هوشمند گوگل هوم در حال حاضر بین جهان ها زندگی می کند؛ آن را دیگر در فروشگاه گو

توسط SALAMNEWWS در 9 شهریور 1399
google-home-product-photos-1.jpg
تایلر لیزنبی/سی نت

بلندگوی هوشمند گوگل هوم در حال حاضر بین جهان ها زندگی می کند؛ آن را دیگر در فروشگاه گوگل در دسترس نیست، اما بسیاری از خرده فروشان هنوز هم آن را با قیمت کامل خود را از 99 دلار حمل. چند ماه است که ما را به یک معامله واقعا خوب (غیر refurb) اجرا شده است، اما من یکی در اینجا در حال حاضر. شما می توانید یک صفحه اصلی گوگل برای $75 از سرقت روزانه زمانی که شما درخواست کد تبلیغی CNETGHM در پرداخت.

که در حدود 25 ٪ کمتر از هر یک از خرده فروشان دیگر من می توانم پیدا کنید که خانه گوگل در سهام. استثنای تنها: نیوگ در حال فروش یک بسته دو بسته از بلندگوهای گوگل هوم به قیمت 149 دلار است که بدیهی است که هر کدام به حدود 75 دلار نیز کار می کند -- اما این معامله تنها در صورتی منطقی است که شما، می دانید، به یک جفت از آنها نیاز داشته باشد. اگر شما فقط یک نیاز دارید، دیلی دزدی برنده است.

همانطور که قبلا گفتم، من بلندگوهای هوشمند گوگل را دوست دارم چون گوگل در رها کردن دانش بسیار بهتر از الکسا است که اغلب مانند آن یک نفر در اتاق رفتار می کند که همیشه برای دنبال کردن گفتگو تلاش می کند. خانه تمام کارهایی را که انتظار دارید انجام می دهد؛ آن را با یک اکوسیستم عظیم از دستگاه های خانه هوشمند سازگار است، آن را برای انجام وظایف مانند تایمرها در حال اجرا عالی است و آن را همیشه ایستاده به شما اخبار و یا پخش برخی از موسیقی است. اگر شما نیاز به یک تازه کننده در جوانب مثبت و منفی, اتمام بررسی CNET از صفحه اصلی گوگل.


تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن