Coronavirus: ژاپن انتظار می رود به لغو وضعیت اضطراری, اما نه برای توکیو

ژاپن است که انتظار می رود به لغو وضعیت اضطراری در سراسر کشور در روز پنج شنبه اما سرمایه توکیو خواهد شد و به اح

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

ژاپن است که انتظار می رود به لغو وضعیت اضطراری در سراسر کشور در روز پنج شنبه اما سرمایه توکیو خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند تحت محدودیت تا زمانی که قانع کننده مهار coronavirus.

نخست وزیر ژاپن برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس خبری در 6 p. m. (0900 GMT) که از او انتظار می رود به اعلام لغو وضعیت اضطراری در 39 ژاپن 47 استان, اما نه در توکیو.

جهان سوم بزرگترین اقتصاد اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری یک ماه پیش ترغیب شهروندان برای کاهش فرد-به-فرد تماس 80% در تلاش برای کند کردن روند جدید کروناویروس عفونت ها و کاهش فشار بر خدمات پزشکی.

ادامه مطلب: Coronavirus: بدون ترس از مجازات ژاپنی سرپیچی stay-در-خانه درخواست

دولت گفته بود آن را ارزیابی مجدد وضعیت در اواسط ماه مه.

آبه مانند رهبران در همه جا در تلاش است تا به اعتصاب تعادل بین آسیب به اقتصاد از طولانی شدن خاموش شدن ناگهانی و نیاز به حاوی ویروس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اقتصاددانان گفت: عادی سازی تدریجی خواهد بود که دولت را نگه می دارد یک چشم با احتیاط در مورد احتمال موج دوم از عفونت به عنوان دیده می شود در کشورهایی مانند کره جنوبی و چین است.

شیوع کروناویروس: ژاپن مجموعه, به اعلام حالت اضطراری
شیوع کروناویروس: ژاپن مجموعه, به اعلام حالت اضطراری

"تمرکز است که آیا دولت آسانسور اضطراری در مناطق مانند توکیو و اوزاکا قبل از پایان مارس به عنوان در ابتدا برنامه ریزی شده" گفت: Atsushi تاکدا اقتصاددان ارشد در Itochu موسسه تحقیقات.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"اگر آن را ندارد, اقتصادی, به احتمال زیاد خواهد سریع تر از آنچه قبلا تخمین زده می شود."

اورژانس به فرمانداران قدرت بیشتر به مردم به ماندن در خانه و برای بستن مدارس و کسب و کار است اما مجازات عدم رعایت.

ادامه مطلب: Coronavirus: IOC رسمی مخالف COVID-19 واکسن مورد نیاز برای بازی های المپیک توکیو

برخی از غیر ضروری کسب و کار و حتی در نواحی ضربه سخت coronavirus را شروع کرده اند به بازگشایی جلوتر از دولت نقد کنید و دامنه محدودیت های متنوع در سراسر کشور است.

اورژانس نیز انتظار می رود در نیروی باقی می ماند در اوزاکا ژاپن در دومین کلانشهر اما فرماندار آن اعلام کرده معیار به تدریج لغو برخی از محدودیت در کسب و کار از جمله رستوران ها و کافه ها.

39 استان که در اورژانس است که انتظار می رود به برداشته شود به حساب 54 درصد از ژاپن جمعیت.

صاحبان کسب و کار انتظار

بیشتر توکیو منطقه که در آن اورژانس است که انتظار می رود در نیروی باقی می ماند نشان دهنده حدود یک سوم از اقتصاد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"توکیو قلب اقتصاد ژاپن است. آن را مانند رانندگی یک ماشین با سه چرخ" گفت: Jesper Koll مدیر اجرایی asset manager WisdomTree ژاپن است.

شیوع کروناویروس: ژاپن پیاده سازی محدودیت های مسافرتی در 73 کشور
شیوع کروناویروس: ژاپن پیاده سازی محدودیت های مسافرتی در 73 کشور

دولت تنظیم شده است به اضافه کردن چهار اقتصاددانان به آن پانل مشاوره برای مبارزه با این بیماری همه گیر و یک بررسی دیگر انجام خواهد شد دوباره در حدود یک هفته است.

سریع خرده فروشی شرکت صاحب لباس های گاه به گاه زنجیره ای Uniqlo که آغاز شده است به بازگشایی رسانه ها گفت: این برنامه ریزی بیشتر reopenings از جمعه بعد از وضعیت اضطراری برداشته شده است.

در قانون مهاجرت و ملیت شهر ناگانو – در میان 39 استان انتظار می رود برای دیدن اضطراری برداشته – Kazue Tominari گفت: او را صبر کنید و ببینید قبل از دوباره باز کردن رستوران خود را که در حال حاضر ارائه را-تنها.

ادامه مطلب: برگزاری بازی های المپیک در سال 2021 خواهد بود 'دشوار' بدون coronavirus واکسن: رسمی

"این بستگی دارد که چگونه هر کس احساس می کند" او گفت: توسط تلفن.

"اگر خبر در مورد عفونت بیشتر مردم احتمالا بازگشت به خویشتن داری در حالت. تا زمانی که وجود دارد موثر دارو یا واکسن من فکر نمی کنم که ما قادر خواهد بود به بازگشت به راه ما بودند."

ژاپن گزارش کرده است 16,100 موارد از coronavirus شمارش نمی عفونت بر روی یک کشتی کروز که احتمالا در بندر یوکوهاما و 696 مرگ و میر با توجه به پخش عمومی NHK.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: به تعویق افتاد بازی های المپیک را به جای جولای 23, 2021
شیوع کروناویروس: به تعویق افتاد بازی های المپیک را به جای جولای 23, 2021

در حالی که ژاپن اجتناب نوع مواد منفجره شیوع دیده می شود در ایالات متحده و جاهای دیگر آن تست شده است در میان پایین ترین در 188 واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) و آزمون در هر 100000 نفر در مقایسه با 3,159 در ایتالیا و 3,044 در آلمان است.

سخت ترین ضربه توکیو انجام داده فقط 50,000 آزمون که حدود 5000 مثبت بودند.

اگر چه ژاپن اورژانس فاقد اجرای قدرت تحرک داده ها نشان داده است مشخص شده رها در جنبش مردم است.

دولت این هفته گزارش سقوط 20 ٪ در تعداد بستری COVID-19 بيمار در نه روز تا 7 مه به 4,449. در توکیو موارد جدید کاهش یافت و به فقط 10 روز چهارشنبه.

(گزارش شده توسط چانگ-زد کیم Kaori کنکو, لیندا, Sieg, Tetsushi Kajimoto Rocky سویفت, Ritsuko Ando, کریس گالاگر Kiyoshi Takenaka نوشتن توسط چانگ-Ran Kim ویرایش توسط Michael Perry, رابرت Birsel)

مشاهده link "

© 2020 ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن