خلاق امی 2020 برندگان : Mandalorian و Watchmen نمره بیشتر جوایز -- CNET

سریال ماندالوری دیزنی بیشترین جوایز را در امی های هنرهای خلاق امسال می گیرد.دیزنی پلاس کودک یودا به نظر می رس

توسط SALAMNEWWS در 31 شهریور 1399
5de54e6f79d7571aaa0155a2

سریال ماندالوری دیزنی بیشترین جوایز را در امی های هنرهای خلاق امسال می گیرد.

دیزنی پلاس

کودک یودا به نظر می رسد جذابیت موفق باشید برای Mandalorian در راه بیش از یک. در این سال 72 سالانه هنرهای خلاق امی، دیزنی آمار جنگ ستارگان سری Mandalorian برداشت تا جوایز متعدد، به عنوان دیده بان HBO و دیگر علمی فی و فانتزی نشان می دهد تلویزیون.

جوایز امی هنرهای خلاق دستاوردهای فوق العاده هنری و فنی را در انواع ژانرهای نمایش تلویزیونی، اجراهای ستاره مهمان در سریال های هفتگی و همچنین کار استثنایی در رده های تلویزیونی انیمیشن، مستند و واقعیت جشن می گیرند.

با توجه به همه گیر کروناویروس ،این مراسم ، به میزبانی کمدین بازیگر نیکول بایر ، مجازی بود و به پنج شب مختلف منتهی به رویداد اصلی امی یکشنبه تقسیم شد.

ماندالوریان دیزنی جوایزی برای جلوه های بصری ویژه برجسته، ویرایش صدا، میککشن صدا، طراحی تولید، آهنگسازی موسیقی، هماهنگی شیرین کاری، و جوایز سینماتوگرافی دریافت کرد.

HBO's Watchmen series picked up awards for best cinematography, best casting, outstanding fantasy/sci-fi costumes, music composition, sound mixing (for a limited series), sound editing, and single-camera picture editing. Watchmen است تا برای جوایز متعدد در طول جوایز امی یکشنبه نیز هست.

سی بی اس استار ترک: پیکارد برای آرایش مصنوعی برجسته برای یک سریال، سریال محدود، فیلم یا ویژه برنده شد. (افشاگری: ViacomCBS شرکت مادر CNET است.)

ریک شنای بزرگسالان و مورتی برای برنامه انیمیشن برجسته برنده شدند. نت فلیکر جیم هنسون کریستال تاریک : سن مقاومت تا به حال یک پیروزی گره خورده با HBO 'sما رویا : بچه ها از اوکلند MLK جشن نظری برای برنامه برجسته کودکان.

داستان هولو مادربزرگ دستی برای طراحی تولید برجسته برای یک برنامه معاصر روایت برنده شد.

چیزهای غریبه نت فلی این جایزه را برای ویرایش صدای برجسته برای یک سریال کمدی یا درام (یک ساعت) گرفت. وایکینگ های کانال تاریخ این جایزه را برای جلوه های بصری ویژه برجسته در یک نقش حمایتی snagged.

watchmen-2019-hbo-1watchmen-2019-hbo-1

دیده بان ها همچنین در امی خلاق در سال جاری برنده بزرگ شدند.

Hbo

فضا نشان می دهد racked تا جوایز بیش از حد. HBO's The Apollo won for outstanding documentary or nonfiction special, CNN's Apollo 11 won awards for both outstanding picture editing for a nonfiction program and sound editing.

نشنال جئوگرافیک هم برنده بزرگ شد. National Geographic Presents: Creating Cosmos: Possible Worlds received the award for outstanding short form nonfiction or reality series. غار نشنال جئوگرافیک برای هر دو سینماتوگرافی برجسته برای یک برنامه غیرداکشن و همچنین شایستگی استثنایی در فیلم سازی مستند برنده شد. زندگی نشنال جئوگرافیک زیر صفر این جایزه را برای سینماتوگرافی برجسته برای یک برنامه واقعیت گرفت.

بازیگر نقش مایا رودولف اولین امی خود را برای اجرای صدای شخصیت در voicing شخصیت Connie هورمون Monstress در دهان بزرگ نت فلیوکس برنده شد. او همچنین جایزه ای را برای بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی به خاطر اجرایش در نقش مایا رودولف در نقش سناتور کامالا هریس در شبکه ان بی سی شنبه شب زنده snagged کرد.

در اینجا لیست کامل از 72 سالانه هنرهای خلاق برندگان امی. اطلاعات بیشتر در مورد نمایش اصلی جوایز امی در روز یکشنبه در اینجا.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن