کوروناویروس: جریمه برای خودداری از پوشیدن ماسک صورت به افزایش 3200 پوندی به عنوان بوریس جانسون اعلام قفل جدید کاهش

بوریس جانسون گفته است افرادی که بارها از پوشیدن ماسک صورت امتناع می کنند، با افزایش جریمه تا 3200 پوند ضربه خو

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

بوریس جانسون گفته است افرادی که بارها از پوشیدن ماسک صورت امتناع می کنند، با افزایش جریمه تا 3200 پوند ضربه خواهند خورد، چرا که او اعلام کرد اقدامات قفل شدن انگلستان از روز شنبه بیشتر کاهش خواهد یافت.

سازمان دهنده های از raves غیر قانونی صورت £ 10،000 مجازات تحت شدیدتر اقدامات اجرای جدید مشخص شده در کنار آخرین سست محدودیت های کوروناویروس انگلستان.

تئاتر سربسته، موسیقی و دیگر سالن های هنرهای نمایشی قادر خواهند بود تا رویدادهایی را با مخاطبان ی که از ۱۵ اوت از نظر اجتماعی فاصله گرفته اند به صحنه بپردازند، در حالی که تماشاگران برای رویدادهای آزمایشی انتخابی به ورزش باز خواهند گشت.

قمارخانه ها، کوچه های بولینگ، اسکیت و مراکز بازی نرم اجازه خواهند داشت که برای اولین بار از ماه مارس برای اولین بار درهای خود را باز کنند و خدمات زیبایی «تماس نزدیک» مانند صورت، نخ زدن ابرو و درمان مژه نیز می توانند از سر گرفته شوند.

کنفرانس های تجاری اجازه خواهند داشت که در تاریخ 1 اکتبر به دنبال رویدادهای آزمایشی از سر گرفته شود، اما کلوپ های شبانه باید بسته باقی بمونند.

آخرین تغییرات در آغاز ماه اوت به وجود آمده بود اما به تعویق افتاد توسط نخست وزیر به عنوان عفونت های جدید در سراسر کشور صعود کرد. قوانین جدید در مناطقی که به محدودیت های قفل محلی، مانند منچستر، بلکبرن و برادفورد مربوط می شوند اعمال نمی شوند.

نخست وزیر گفت: "در هر مرحله من گفته ام برنامه ما برای بازکردن جامعه و اقتصاد مشروط است و متکی به ادامه پیشرفت در برابر ویروس است.

امروز ما قادر به اعلام تغییرات بیشتر می باشد که به افراد بیشتری اجازه خواهد داد تا به کار خود و مردم بازگردند تا به چیزهای بیشتری که از دست داده اند برگردند.

با این حال، آنطور که همیشه گفته ام، در صورت نیاز از روی ترمز کردن یا ادامه دادن به اجرای اقدامات محلی برای کمک به کنترل گسترش ویروس، ادله ای نداریم."

او اضافه کرد: "اکثر مردم این کشور در حال پیروی از قوانین و انجام بیت خود را برای کنترل ویروس، اما ما باید متمرکز باقی می ماند و ما نمی توانیم complacent.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن