ترامپ معامله TikTok-Oracle را تصویب کرد، او می گوید - CNET

بنا به گزارش ها این شرکت جدید TikTok Global نامیده خواهد شد.آنجلا لانگ/سی نت یک گزارش بلومبرگ می گوید دونالد

توسط SALAMNEWWS در 30 شهریور 1399
tiktok-logo-phone-app-united-states-flag-reflection-5286

بنا به گزارش ها این شرکت جدید TikTok Global نامیده خواهد شد.

آنجلا لانگ/سی نت

یک گزارش بلومبرگ می گوید دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه گفت که او OK'd "در مفهوم" یک معامله برای اوراکل برای به دست آوردن عملیات ایالات متحده از برنامه ویدئویی محبوب TikTok، می گوید. ترامپ پیش از این به نگرانی issuing a pair of executive orders های امنیت ملی در صدور یک TikTok will be banned in the states جفت دستور اجرایی استناد کرده بود که می گویند تیک تیک تیک در ایالت ها ممنوع خواهد شد مگر اینکه چنین معامله ای پشت سر برود. ممنوعیت دانلود ایالات متحده از این برنامه قرار است به اجرا در یکشنبه.

دولت ترامپ گفته است که نگران برنامه TikTok است زیرا این برنامه داده های مربوط به کاربران آمریکایی خود و شرکت مادر تیک تیک تیک، بایت دنس - یک شرکت چینی - را جمع آوری می کند، می تواند توسط دولت کمونیستی چین مجبور شود که این اطلاعات را به اشتراک بگذارد. تیک توس بارها گفته است چنین نگرانی هایی بی اساس است.

به گزارش بلومبرگ، ترامپ در راه تجمع انتخاباتی در کارولینای شمالی به خبرنگاران گفت که به معامله تیک تیک تیک اوراکل «برکت من» داده است. این رسانه خبری خاطر نشان کرد: برای نهایی شدن این معامله، دولت چین باید آن را امضا کند و افزود: مقامات چینی نشان داده اند که دولت حاضر artificial intelligence است توافقی را تصویب کند، تا زمانی که بایت دنس مجبور نیست از الگوریتم های هوش مصنوعی پشت برنامه TikTok دست بکشد.

بلومبرگ گفت این توافق دارای Bytedance حفظ اکثریت دارایی های TikTok و کنترل بر الگوریتم برنامه، و اوراکل و دیگر سرمایه گذاران ایالات متحده گرفتن سهام اقلیت، بلومبرگ گفت.

بلومبرگ با استناد به اطلاعاتی از منابع بی نام و نشان گزارش داد: «اوراکل دسترسی کامل برای بررسی کد منبع و به روز رسانی های تیک تیک تیک دریافت خواهد کرد تا مطمئن شود هیچ درهای پشتی مورد استفاده پدر و مادر چینی این شرکت برای جمع آوری داده ها یا جاسوسی بر روی ۱۰۰ میلیون کاربر آمریکایی برنامه اشتراک گذاری ویدئو وجود ندارد.»

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن