کوروناویروس: جوامع بامه می تواند به طور نامتناسب ی سقوط اقتصادی همه گیر شود، دورن لارنس هشدار داد

سیاه، آسیایی و اقلیت جوامع قومی در معرض خطر قرار دارد که به طور نامتناسب توسط تاثیر اقتصادی Covid-19 ضربه، دور

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

سیاه، آسیایی و اقلیت جوامع قومی در معرض خطر قرار دارد که به طور نامتناسب توسط تاثیر اقتصادی Covid-19 ضربه، دورین لارنس هشدار داده است.

Baroness لارنس، سر Keir استارمر مشاور روابط نژاد، با اشاره به تجزیه و تحلیل جدید توسط کار که نشان می دهد که مناطق شهری داخلی با جمعیت های قومی بسیار بالاتر از متوسط سیاه و سفید، آسیایی و اقلیت در میان بالاترین نرخ کارکنان مفربه.

کارگران در این مناطق می تواند در معرض خطر بیشتری از انزجاری در سال جاری، حزب هشدار می دهد.

داده ها از کتابخانه مجلس مشترکین نشان می دهد که نه حوزه از شانزده حوزه پارلمانی که بالاترین میزان را در بر می گیرد طرح فوروک نیز دارای جمعیت های قومی بسیار بالاتر از میانگین جمعیت های قومی سیاه پوست، آسیایی و اقلیت هستند.

که شامل تاتنهام، در لندن، جایی که ارقام نشان می دهد نیمی از جمعیت از یک جامعه بام هستند و 39 درصد از واجدین شرایط را مفربه کرده اند.

Baroness Lawrence گفت: "این همه گیر در حال حاضر تاثیر نامتناسبی بر سلامت مردم قومی سیاه پوست، آسیایی و اقلیت در این کشور داشته است، و در حال حاضر شواهد ی دال بر این که آنها را سخت ترین ضربه توسط تاثیر اقتصادی بیش از حد وجود دارد وجود دارد.

دولت باید با معرفی طرح هدفمند طرح های بی سر و ته برای سخت ترین بخش ها از جوامع اقلیت سیاه، آسیایی و قومی حمایت کند.

اگر ما به طور موثر به تاثیر نامتناسب Covid-19 ما باید نامساوی های سیستمیک که آن رشد در ریشه کن کردن را به طور موثر است."

در ماه آوریل سر کیر بارونس لارنس را به عنوان مشاور روابط نژاد خود منصوب کرد و از او خواست تا یک بررسی در مورد اثر ویروس کوروناویروس بر جوامع قومی سیاه پوست، آسیایی و اقلیت رهبری کند.

همتای کارگر که پسرش استفان لارنس در حال انتظار در توقف اتوبوس در سال ۱۹۹۳ کشته شد، انتظار می رود که گزارش خود را در سال جاری منتشر کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب