Coronavirus: پناهجویان و زندانیان قادر به دریافت آزمون با وجود موارد تایید شده در امکانات زندگی

متقاضیان پناهندگی و مهاجرت بازداشت شدگان شده اند قادر به دسترسی به کروناویروس آزمون با وجود زندگی در خانه مشتر

توسط SALAMNEWWS در 19 اردیبهشت 1399

متقاضیان پناهندگی و مهاجرت بازداشت شدگان شده اند قادر به دسترسی به کروناویروس آزمون با وجود زندگی در خانه مشترک مراکز وجود دارد که در آن تایید شده است موارد ویروس.

شرکت های خصوصی قرارداد توسط دفتر خانه به اجرا مهاجرت حذف و مراکز پناهندگی اسکان گفت: نمایندگان مجلس آنها در مورد ناتوانی از ساکنان تست کنید.

یک پیمانکار Mitie اجرا می شود که Harmondsworth و Colnbrook حذف مراکز در نزدیکی فرودگاه هیترو نوشته شده به بخش درخواست که تست توان معمول برای زندانیان.

فعالان گفته اند که آنها احساس خطر در عدم تست های معمول برای مهاجرت بازداشت شدگان با وجود موارد تایید شده در حذف مراکز و افزایش خطرات برای مردم از گروههای اقلیت های قومی.

صحبت به امور انتخاب کمیته در روز پنج شنبه صبح, Colin dobell نشست مدیر عامل Mitie گفت که در حالی که همه کارکنان در این مرکز قادر به دسترسی به آزمون وجود دارد در حال حاضر "هیچ سیاست خاص" در سراسر تست برای زندانیان.

او گفت: تا به حال شده است در یک مورد تایید شده از بازداشت شدگان در امکانات, اما که هیچ یک زندگی در مرکز تست شده در سایت.

"ما به تازگی نوشته شده به دفتر خانه درخواست که تست می شود در دسترس به عنوان یک ماده معمول برای زندانیان," او گفت:.

استیو Lakey مدیر عامل Clearsprings خانه آماده تایید کرد که وجود داشت یک مورد تایید شده در بری یک محل اقامت اولیه مرکز اجرا شده توسط این شرکت اما با وجود این هیچ روال تست.

"ما صادر مشاوره برای همه در محل های اسکان در نظر چه باید بکنید و چگونه به امن نگه دارید. اما تست قطعا چیزی است که تا همین اواخر بود که بخشی از آن در نظر است. آن را فقط مشاوره راهنمایی و آنچه به انجام به خود منزوی و چگونه برای به دست آوردن حمایت بیشتر," او گفت:.

"ما در حال کار با هر دو بهداشت عمومی انگلستان و بهداشت عمومی ولز به نگاه چگونه ما رول است که و چگونه به بهترین وجه به انجام این کار است. اما هنوز پرسش های اطراف چگونه است که دیده و چگونه است که رفتن به انجام. برای کاربران خدمات آن را هنوز هم یک چالش است."

وقتی پرسید که توسط ایوت کوپر, رئیس کمیته, که آیا آن را درست می گویند که خدمات خود را به کاربران ساکن شد و در محل اقامت بود که در آن "سخت تر به خود منزوی است و در بالاتر از خطر گسترش عفونت, اما که در حال حاضر نمی تواند دسترسی به آزمون" او پاسخ داد: "بله, من فکر می کنم که خواهد بود عادلانه می گویند".

جان تیلور رئیس اجرایی از میرس که قرارداد توسط دفتر خانه به اجرا شهری یک محل اقامت اولیه مرکز در ویکفیلد و همچنین به عنوان که در آن 7,374 خواص پناهجویان منتقل شده به هنگامی که آنها پناهندگی اعطا حمایت گفت: تست شد به راحتی در دسترس برای هر یک از متقاضیان پناهندگی در آن اقامت.

"ما صحبت کرده ام به دفتر هیئت دولت در مورد گرفتن تست برای سرویس در دسترس کاربران است. در حال حاضر من نمی دانم که آیا هر یک از ما سرویس کاربران را قادر به گرفتن یک آزمون. این یک تحول سیاست اما ما در حال تلاش برای واکنش نشان می دهند و مطمئن شوید که مردم برای دسترسی به آزمون آنها سزاوار," او گفت:.

شرکت های در حال اجرا پناهندگی مراکز نیز ابراز نگرانی در مورد پناهجویان قابلیت دریافت توسط خود هفتگی £37.50 مالی و پشتیبانی در طول همه گیر و این واقعیت است که کسانی که منتقل شده به هتل ها به عنوان یک نتیجه از این بحران را به حال خود امرار معاش نرخ به طور موقت متوقف شده توسط دفتر خانه.

مستقل نشان داد اوایل این هفته است که دفتر خانه رو به یک چالش قانونی بیش از حمایت نرخ در طول این مستند با وکلا استدلال می کنند که عدم افزایش پناهجویان حمایت در طول این بیماری همه گیر به منزله نقض حقوق بشر.

وقتی پرسیده شد که توسط کمیته که آیا حمایت از نرخ نگرانی آقای تیلور گفت: "این یک نگرانی است. کاربران خدمات ابراز نگرانی کرده اند که آنها لازم نیست که دسترسی به یک مقدار کمی از پول برای چند بیت ها و قطعه است که متاسفانه جایی که ما در حال حاضر است.

او ادامه داد: "این است که یک مقدار از پول است که بسیار سخت به بودجه. تعدادی از مردم گفته اند که آنها در حال مبارزه است و ما رفته اند و حمایت از آنها و ارائه آنها را با مواد اضافی, اما می تواند به ما دست بر قلب ما می گویند که هر کسی که در تلاش است به ما گفته است که آنها در حال مبارزه? شاید نه. آن را بسیار دشوار است بدون شک در این زمان آب و هوا."

در پاسخ به عدم تست در حذف مراکز بلا سنکی مدیر بازداشت اکشن که در زمان به دادگاه بیش از این ادامه استفاده از بازداشتگاه های اداره مهاجرت در طول همه گیر گفت: "این تکان دهنده است که مردم برگزار شد و در بازداشتگاه های اداره مهاجرت نکرده اند و تست شده برای Covid-19 با وجود تایید موارد در میان کارکنان و زندانیان و افزایش خطرات به بام مردم است.

"ما مشتریان در بازداشت که به نمایش گذاشته علایم اما آزمایش شده است و ما می دانیم که یک فرد در این وضعیت که پس از آن درگذشت و بلافاصله بعد از اینکه منتشر شد. فقط به عنوان تکان دهنده است که دفتر خانه است که در ادامه به بازداشت افراد جدید و هنوز هم در تلاش برای حذف مردم از انگلستان بدون تست اول است."

دفتر خانه شده است تماس, برای اظهار نظر ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de