فروشندگان کادیلاک باید سرفه تا 200،000 دلار سرمایه گذاری برای فروش EVs -- Roadshow

اي وي ها آينده هستن و دالان بايد اسب بموننکادیلاک عامل نمایندگی به عنوان ساده به عنوان بیل کردن اتومبیل از بر

توسط SALAMNEWWS در 28 شهریور 1399

اي وي ها آينده هستن و دالان بايد اسب بمونن

کادیلاک

عامل نمایندگی به عنوان ساده به عنوان بیل کردن اتومبیل از برخی از فضای خرده فروشی نیست. خودروسازان استانداردهایی دارند و اغلب، بسیاری از آن ها را دارند. پا زدن آن را تا شکاف و حرکت به فروش وسایل نقلیه لوکس و خودروسازان پدر و مادر می خواهند برای اطمینان از مشتریان در حال راه رفتن به استقرار خوب است. برای فروشندگان کادیلاک، آنها نیاز به باز کردن حساب های کسب و کار خود را در راه بزرگ اگر آنها می خواهند به فروش اتومبیل های الکتریکی آینده نام تجاری است.

روری هاروی، معاون فروش، خدمات و بازاریابی کادیلاک روز چهارشنبه به خودرو نیوز گفت که این شرکت فروشندگان را ملزم خواهد کرد که در صورت مایل به فروش اتومبیل های الکتریکی با پوشیدن تاج نمادین، سرمایه گذاری 200 هزار دلاری در امکانات خود انجام دهند. در حالی که برای تلفن های موبایل مانند یک مبلغ عالی از پول، کادیلاک از نزدیک با شورای فروشنده خود را به منظور جلب الزامات کار می کرد. همه فروشندگان باید مقررات توافق حق رای دادن به T را دنبال کنید، و توافق فعلی منقضی می شود در ماه نوامبر امسال.

اگر یک فروشنده نمی خواهد به سرمایه گذاری، آن را مجبور به بخشی از راه با بخش لوکس جنرال موتورز است. هاروی به وب سایت گفت شورای آن ابلاغ وجود دارد "ممکن است چند فروشنده" که "به اشتراک گذاشتن چشم انداز کادیلاک، اما توسط و بزرگ، او انتظار قایقرانی صاف است.

کادیلاک بلافاصله درخواست Roadshow برای اظهار نظر در مورد الزامات سرمایه گذاری را برنگرداند.

دالان 200 هزار دلاری چه می خرند؟ اقلام بزرگ بلیط ایستگاه های شارژ هستند. فروش EV سخت است اگر شما جایی برای شارژ آنها را ندارد، پس از همه. هاروی همچنین به وب سایت گفت که هزینه می تواند با زمان افزایش یابد به عنوان کادیلاک رول از EVs بیشتر. جنرال موتورز در حال حاضر وظیفه بخش با رهبری آینده تمام الکتریکی خودروساز، بنابراین قطعا انتظار بسیاری از اتومبیل های الکتریکی از کادیلاک در این دهه است.

ما برای اولین بار به SUV Lyriqدرمان می شود ، که کادیلاک ماه گذشته به صورت نمونه اولیه نشان داد. این در واقع تا دو سال بعد راه اندازی نمی شود، با این حال. ما همچنین می دانیم که این برند دارای یک خودروی گل سرسبد الکتریکی دست ساز در خط لوله است که سلستق نامیده می شود. همه EVs آینده GM بر روی یک پلت فرم شناخته شده به عنوان BEV3 سوار و پشتیبانی از فن آوری باتری اولتیم جدید این شرکت. درست در این هفته،Ultium Driveجنرال موتورز همچنین اعلام کرد "اولتیم درایو" به عنوان طرح خود را برای یک خانواده از نیروگاه های الکتریکی به سوق دادن اتومبیل های انتشار صفر آینده خود را.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: AutoComplete به نظر می رسد در GM 'sEV روز اطلاعیه ها

3:26

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de