شیوا: وعده بوریس جانسون از معاملات تجاری پرسود در مشکل، مطالعه هشدار می دهد

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

وعده بوریس جانسون از معاملات تجاری پرسود پس از - بازی به عنوان بریتانیا "کنترل را پس می گیرد" از قوانین خود را در البته به شکست است ، یک مطالعه هشدار می دهد امروز.

سه سال است که از دست رفته شکست به توافق برسند آنچه بریتانیا می خواهد از مذاکرات خود را، موسسه دولت می یابد - دست دادن مزیت به کشورهای طرف دیگر جدول.

این بدان معنی است که جنجال بر سر تقاضای آمریکا برای فروش مرغ کلردار خود را - که متوقف کرده است معامله با واشنگتن - تکرار خواهد شد، گزارش آن نتیجه گیری می شود.

اتاق فکر از "خطای اجباری" راه اندازی مذاکرات پیچیده تجاری انتقاد می کند قبل از اینکه وزیران تصمیم گرفته باشند که مقررات پس از جنگ جهانی دوم شان چه خواهد بود.

ما سه سال پیش هشدار داده بودیم که دولت ساختارهای لازم برای تصمیم گیری مؤثر در مورد مسائل کلیدی سیاست تجاری را راه اندازی نکرد.

دولت به این هشدار توجه نکرد، اما اکنون باید سریعاً حرکت کند تا آنها را در جای خود قرار دهند. در غیر این صورت خود را از دست دادن کنترل تجارت و سیاست نظارتی به شرکای بهتر آماده پیدا خواهد کرد."

انتقاد ها در حالي صورت مي پذيرد که مذاکرات تجاری با اتحادیه اروپا به بن بست می رسد زیرا دولت نمی تواند با قواعد کمک های دولتی آینده خود موافقت کند و نیاز دارد ترس های بروکسل را از دست دادن کاهش دهد.

امید ها از یک معامله با ایالات متحده در سال جاری رها شده اند -- و حتی یک معامله تجدید نظر با ژاپن به مشکل اجرا شده است ، در یک ردیف بیش از دسترسی به محصولات کشاورزی بریتانیا.

به طور بدنام، محافظه کاران با پشتکار می کردند که این کار آسان است تا معاملات پرسود متعددی با کشورهای دیگر انجام شود، زمانی که بریتانیا آزاد بود به تنهایی مذاکره کند.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن