بوریس جانسون اخبار – زنده: ب. ظ می گوید: "کار از خانه" حکومت برای پایان دادن به اوت 1 و پرده قدرت های جدید برای تحمیل محلی مستندات

کار می خواهد نقد و بررسی از 1000 پوند در کار حفظ و نگهداری طرحکارگری خواستار انگلستان هزینه های عمومی ناظر به

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399

کار می خواهد نقد و بررسی از 1000 پوند در کار حفظ و نگهداری طرح

کارگری خواستار انگلستان هزینه های عمومی ناظر به نقد و بررسی این کار احتباس جایزه (JRB) طرح و اینکه آیا آن را به ارائه ارزش برای پول است.

بریجت Phillipson سایه دبیر کل به خزانه نوشته شده به دفتر حسابرسی ملی, رئیس, بالا بردن سوال در مورد هزینه های درگیر در پروژه بازیابی آن خواهد پرداخت کارفرمایان 1000 پوند برای هر کارگر آنها را خاموش کردند و نگه داشتن در این کتاب تا ژانویه.

Rishi Sunak بریتانیا صدراعظم بود به ارائه وزرا جهت فشار این طرح از طریق پس از HMRC رئیس جیم Saqqara وجود دارد گفت: "عدم قطعیت در اطراف ارزش برای پول از این پیشنهاد".

Phillipson گفت: در نامه اش: "نگرانی ما این است که این پتو روش این است که هر دو اثر به دلیل بیش از حد بسیاری از شرکت ها پول اضافی نمی خواهد تغییر تصمیم گیری کسب و کار-ساخت و ناکارآمد است چرا که این پول می تواند در حال اختصاص داده شده در راه است که بهتر است با حمایت از بخش جنوبی بزرگترین چالش ها در ماه های آینده."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن