جنوب آسیا مردم به احتمال زیاد به مرگ در بیمارستان از coronavirus در انگلستان, عمده, مطالعه می یابد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جنوب آسیا مردم در معرض خطر بیشتر مرگ در بیمارستان با کروناویروس از اقوام دیگر با توجه به یک مطالعه جدید.

گفت: محققان این مطالعه در نوع خود بزرگترین در جهان – نشان "استارک" تفاوت در تاثیر این ویروس بین مردم در بیمارستان از سفید و اقلیت قومی.

این مطالعه یافته های آن قرار داده شده است آنلاین اما نشده است همکار یا منتشر شده در مجله پزشکی نگاه بیش از 30000 بیمار در بیمارستان با کروناویروس بین فوریه و مارس – حدود 40 درصد از کل تعداد در انگلستان و اسکاتلند و ولز در زمان.

نتایج نشان داد که کسانی که در جنوب آسیا بودند 19 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ با کروناویروس در حالی که کسانی که سیاه بودند و پنج درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ و دیگر اقلیت های قومی تا به حال هیچ خطر بالاتر در مقایسه با مردم است.

آنها دریافتند که بیماران بستری شده در بیمارستان از جنوب آسیا پس زمینه – هند و پاکستان و بنگلادش و کشورهای همسایه آن – بودند در سن 60 به طور متوسط 12 سال جوانتر از مردم سفید.

این بود که با وجود داشتن کمتر از قبل موجود شرایط مانند زوال عقل و بیماری های قلبی و یا چاقی – اگر چه دو در پنج تا به حال به دیابت در مقایسه با سه ماهه سفید بيماران است.

این تیم تحقیقاتی گفت: آنها قادر به توضیح دهد که چرا مردم آسیا شد بیشتر احتمال دارد به مرگ از لینک به دیابت که برای اختصاص یک پنجم از افزایش خطر مرگ و میر.

در میان عوامل نیاز به تحقیقات خود بودند افزایش احتمال از کار در چهره به چهره مشاغل و همچنین به عنوان لینک به ژن های خود را.

آنها گفت که این یافته تا به حال پاک کردن مفاهیم برای تصمیم گیری های مرتبط با محافظ, کاهش, مستند, prioritisation درمان و توزیع بالقوه واکسن اگر تبدیل شدن آنها در دسترس است.

"جنوب آسیا جمعیت در بیمارستان به نظر می رسد کاملا متفاوت به مردم" استاد Ewen هریسون یکی از نویسندگان این مطالعه به بی بی سی گفت.

محققان از یک گروه از دانشگاه ها و سلامت عمومی بدن نیز یافت می شود که مردم از اقلیت های قومی در بیمارستان با کروناویروس با احتمال بیشتری به بستری در بخش مراقبت از مردم سفید.

محققان گفتند قومیت باید در نظر گرفته شود که تصمیم گیری چگونه به اولویت پیشگیری درمان و واکسن در آینده است.

علاوه بر این, South Asian مردم "بیش از نمایندگی" در خط مقدم کلید کارگر مشاغل و کسانی که مربوط به تماس با یک عامل است که مقامات باید به حساب آورد که در طراحی و هدایت و سیاست محققان گفتند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب