بهترین سرخ کننده هوا از سال 2020: فیلیپس، نینجا، داش، فوری، کوزوری و بیشتر - CNET

مردم به دلیلی عاشق خوردن غذاهای سرخ شده عمیق هستند: خوشمزه است. همچنین حاوی مقدار زیادی روغن است، و این دقیقاً

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

مردم به دلیلی عاشق خوردن غذاهای سرخ شده عمیق هستند: خوشمزه است. همچنین حاوی مقدار زیادی روغن است، و این دقیقاً سالم نیست. سرخ کننده های هوا اگرچه پختن مواد غذایی است که طعم سرخ شده اما بدون روغن اضافی. که آیا مواد غذایی سرخ شده هوا به عنوان خوشمزه به عنوان دوقلوی خود را بیشتر گنه کار است، با این حال، قابل بحث است. هنوز هم, سرخ کننده هوا خوب می تواند برخی از غذاها بسیار ترد ترد و ترد خانه و میان وعده های غذایی پخته.

این راهنما طلسم از آنچه به دنبال در هوا با کیفیت سرخ کن. و ما همچنین کمک خواهد کرد که شما را پیدا کنید که طول می کشد تا فضای ضد آشپزخانه کمتر اگر که نگرانی. به همین ترتیب، اگر داشتن ظرفیت پخت و پز بزرگ اولویت شما است شما یکی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما در اینجا بیش از حد.

در سال های اخیر، تعداد مارک های سرخ کن هوا از زمانی که تقاضا برای محصولات در تمام وقت بالا است منفجر شده است. شما می توانید از میان سرخ کننده های شخصی، مدل های بزرگ خانواده اندازه، و هر اندازه در بین را انتخاب کنید. سرخ کننده های هوا با شماره گیری مکانیکی پایه و کنترل وجود دارد، در حالی که دیگران گزینه های پخت و پز فانتزی و از پیش تنظیم، حتی smarts و اتصال برنامه.

ما هم گروه تست.

برایان بنت/سی نت

و برخلاف سرخ کننده های قبلی هوا ما از DeLonghi، Krups، T - فال و بلک اند دکر دوست ، سرخ کننده های مدرن امروزی قوی تر هستند ، به معنی دسترسی سریع تر به سیب زمینی سرخ شده ترد ، حلقه های روی صفحه ، قطعات مرغ و یا هر چیز دیگری که شما به طور معمول ممکن است در سرخ کن عمیق است که شما می توانید در سبد پخت و پز آن جا. Black & Decker همچنین ظرفیت بیشتری برای پخت نشدن مواد غذایی بیشتر، سبک تر، آرام تر و تمیز کردن آن ها آسان تر است.

مهم نیست که چقدر ساده یا پیچیده هر چند، آنچه واقعا به حساب می کند این است که چگونه به خوبی ارائه goodies سرخ شده. هنگامی که آن را به سرخ کننده هوا می آید، که می تواند به طور گسترده ای متفاوت است. در اینجا چیزی است که من پس از قرار دادن چند مدل بالا رتبه از طریق سرعت خود را برای پیدا کردن بهترین سرخ کننده هوا خارج وجود دارد یاد گرفت. من این را به صورت دوره ای به روز می کنم.

برایان بنت/سی نت

هنگامی که آن را به تبدیل مواد تشکیل دهنده به مواد غذایی خوشمزه می آید، آن را دشوار به ضرب و شتم این مدل سرخ کردن هوا از Cosori. به طرز باور نکردنی پیچیده ای، سرخ کننده هوا دارای 11 حالت پخت و پز از پیش تعیین شده برای تهیه آرایه ای گسترده ای از انواع مواد غذایی است. همچنین به نظر می رسد براق و جمع و جور با وجود ارائه نزدیک به 6 کوارت از ظرفیت.

من از پیش تنظیم های هوشمند هوا Fryer را به خوبی استفاده بیش از حد قرار داده است. همه چیز از مواد غذایی منجمد مانند قطعات مرغ و سیب زمینی سرخ کرده، تا حلقه های رنگ های آن، تا چوب های موتزارلا کوک شده از قهوه ای طلایی و خوشمزه. حتی مقابله با بروکسل با gusto، به لطف حالت گیاهی ریشه اختصاص داده شده آن است. همچنین می توانید از طریق برنامه موبایل، سرخ کننده هوا را به گوشی خود لینک کنید. نرم افزار فراهم می کند هشدار پخت و پز، به علاوه به شما یادآوری برای تکان دادن سبد سرخ کردن (و محتویات آن) در صورت لزوم.

سرخ کننده کوسري براي عمل کردن هم لذت بخش هستن و زياد هم بلند نيستن که به یک پال سرخ کننده هوای مجرا اضافه می کند اگر شما در شکار برای یکی.

آمازون میانگین امتیاز: 4.4 از 5 ستاره (2,642 رأی)

خانه انبار امتیاز متوسط: 4.6 از 5 ستاره (60 رتبه)

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب