بوریس جانسون اعلام کرد مدارس را بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن به انگلستان وارد فاز 2 از مستند خروج

جزئی بازگشایی مدارس را جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده در 1 ژوئن به عنوان بخشی از فاز دوم مستند استراتژی خر

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

جزئی بازگشایی مدارس را جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده در 1 ژوئن به عنوان بخشی از فاز دوم مستند استراتژی خروج بوریس جانسون گفته است.

اعلام شده در صورت گسترده اپوزیسیون از اتحادیه ها و شوراهای اند ابراز نگرانی در مورد خطرات ناشی از این امکان پذیرش سال یک و شش سال با دانش آموزان به کلاس درس. اوایل سال تنظیمات مانند مهد کودک نیز بازگشایی از 1 ژوئن در حالی که در secondaries سال 10 و 12 را شروع جلسات با معلمان از 15 ژوئن نخست وزیر گفت.

آقای جانسون اعتراف کرد که از آن خواهد شد ممکن است برای همه مدارس برای بازگشایی درهای خود را و او اذعان کرد که کسانی که اعتراف طیف وسیع تری از کودکان به کلاس های درس قادر خواهد بود به رعایت دقیق اجتماعی فاصله روش.

همه فرزندان کارکنان و پدر و مادر قادر خواهد بود برای دسترسی به کروناویروس آزمون اگر آنها نمایش علائم, او گفت:.

حرکت در آمد که آقای جانسون در تلاش برای حرکت از جنجال بر سر دستیار ارشد خود را Dominic کامینگز " آشکار نقض مستند قوانین.

نخست وزیر ساخته شده روشن است که او اخراج کامینگز که سفر 260 مایل در سراسر کشور به یک خانه در نزدیکی پدر و مادر خود را در دورهام در زمانی که همسر خود را در حال حاضر بیمار با کوروناویروس.

آقای جانسون گفت که تصمیم رسمی در حال حرکت به مرحله دو از کاهش مستند می آیند از پایان مهلت قانونی پنج شنبه به صورت یک هفته بررسی مستند زمانی که دولت نیز مجموعه ای از ارزیابی خود از آن پنج آزمون برای کاهش محدودیت ها و ارائه جزئیات تغییرات احتمالی در قوانین غیر ضروری مدارس.

اما او بدون شک این است که بیش از یک تشریفات گفتن روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه: "امروز من می توانم تایید می کنند من معتقدم ما می خواهد در یک موقعیت برای حرکت به مرحله دوم از طرح ما. به عنوان بخشی از گام دوم ما مجموعه ای از برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی مدارس به این دلیل که آموزش و پرورش کودکان ما بسیار مهم است برای رفاه خود و سلامت خود را در آینده بلند مدت و برای عدالت اجتماعی است.

"در خط با این روش گرفته شده در بسیاری از کشورهای دیگر ما می خواهیم شروع به گرفتن فرزندان ما را به کلاس درس در راه است که به عنوان کنترل و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است."

وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson ادامه خواهد داد و به مشورت با آموزش های مقامات محلی و رهبران مدرسه در طول هفته آینده گفت: آقای جانسون.

او افزود: "من فکر می کنم مهم است که برای ما به روشنی در مورد اهداف دولت در حال حاضر به طوری که معلمان و والدین می توانند طرح را به صورت جدی برای مدارس به باز کردن یک هفته در روز دوشنبه."

نخست وزیر گفت که طیف وسیعی از اقدامات حفاظتی را گرفته و به حداقل رساندن خطرات از جمله مبهوت رها کردن و انتخاب کردن بار می شکند و lunchtimes; کاهش اندازه کلاس ها و نگه داشتن کودکان در گروه های کوچک است که نمی معاشرت با یکدیگر; کاهش استفاده از آیتم های به اشتراک گذاشته شده و استفاده از فضای خارج است.

اما او اعتراف کرد: "البته ما می دانیم که کامل اجتماعی فاصله ممکن است به خصوص زمانی که آموزش فرزندان جوان است."

او گفت که دانش آموزان مدارس متوسطه در سال 10 و 12 که در حال آماده شدن برای مهم امتحانات سال آینده حضور در مدرسه در گروه حدود یک چهارم از یک سال دانش آموزان در هر زمان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن