بوریس جانسون می گوید: شما باید مانند Dominic کامینگز و غرایز خود را دنبال کنید' – پس از آن تقصیر شما اگر شما نمی

راست. که در آن ما? میخانه هر کسی ؟ شاید پدر و مادر دور برای یک کباب ؟ فضای باز هر آنچه که شما انتخاب می کنید.

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399

راست. که در آن ما? میخانه هر کسی ؟ شاید پدر و مادر دور برای یک کباب ؟

فضای باز هر آنچه که شما انتخاب می کنید. و یا اگر شما واقعا می خواهید برای انجام کاری به علامت پایان مستند که رخ داده است در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه شب چرا سر خود را به نزدیکترین بیمارستان و لرزش دست با چند coronavirus بیماران ؟

هیچ راهنمایی در محل دیگر هیچ در تمام. فقط به انجام آنچه Dominic کامینگز بود و "غرایز خود را دنبال کنید" و شما را تا پایان در جای مناسب: دورهام; Barnard Castle; مراقبت های ویژه; در هر کجا از آن است که شما می دانم زمانی که شما وجود دارد.

که دلیل رسمی داده شده توسط بوریس جانسون برای انتخاب به آتش ترین مشاور ارشد دومینیک کامینگز با وجود صراحت داشتن شکسته مستند قوانین در هر نقطه بین یک تا سه بار (که ما می دانیم).

زمانی که او سوار به دورهام با یک ماشین پر از coronavirus و از آنجا به بعد به Barnard Castle دو هفته بعد Dominic کامینگز بود "به دنبال غرایز خود را". و تا زمانی که شما به دنبال آن هستید غرایز شما می توانید به طور رسمی در حال حاضر هیچ اشتباه است.

نه در حال حاضر. شما هرگز می تواند انجام هر گونه اشتباه. در واقع اگر شما تصمیم به دنبال غرایز خود را در هر نقطه در آخرین 10 بدبختی هفته, خوب, تو فقط خودتان را سرزنش می کنند.

اما آن را خیلی دیر است. فقط عذر خواهی به پدر و مادر خود را برای داشتن دیده نمی شود آنها را برای ماه می باشد. می گویند با عرض پوزش به مادر می گویند متاسفم برای پدر و ارسال کارت عذرخواهی در مورد لغو عروسی و خالی تشییع جنازه. فقط به یاد داشته باشید آن را تقصیر شما نیست شما نمی غرایز خود را دنبال کنید و کار درست را انجام دهد. شما Dominic کامینگز ، هیچ یک از ما هستند.

شاید شما نمی دانید که همه شما به معنای انجام شد "غرایز خود را دنبال کنید". شاید شما می خواهم, من نمی دانم, خواندن کلمات در آن lecterns آنهایی که گفت: "خانه ماندن, محافظت, بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی می کند."

آنهایی که بودند نوشته شده توسط دومینیک کامینگز که نمی ماند, خانه, نیست, محافظت از بیمه خدمات درمانی و کاملا به صراحت و بدون هیچ سایه یک شک آنچه را به مخاطره می اندازد دیگر مردم زندگی می کند.

جزئیات 5pm ملی خجالت هستند به ندرت ارزش مزاحمت برای رفتن به. جانسون همواره دروغگو حرفه ای اما در بسیار به همان شیوه به عنوان آدم که آیا شما یک نقاش حرفه ای.

از او بخواهید به یک ترک در سقف کلیسای سیستین که در دروغ گفتن از نظر است در جایی در مقیاس آنچه لازم بود و شما را تا پایان با آنچه که ممکن است به نوبه خود شده اند بوریس جانسون شاهکار.

آن است که به ندرت ارزش این مشکل حتی به نوع که او کاملا به معنای واقعی کلمه گفت: عبارت "من فکر می کنم او به دنبال غریزه از هر پدر." اجازه دهید فقط می گویند که پدری غریزه بعید است به نخست وزیر متخصص موضوع در متفکر و دادگاههای خانواده باید اسناد و مدارک خود را برای اثبات آن است.

آیا Dominic کامینگز دنبال غرایز از هر پدر ؟ وجود دارد, البته, زیادی برای بحث وجود دارد.

بوریس جانسون دامن سوال که آیا Dominic کامینگز در زمان 30 مایل سفر روز طول مستند

وجود دارد بسیاری از پدران که غرایز ممکن است به آنها بگویید که با بودن نخست وزیر ترین مشاور ارشد شکستن قفل قوانین من کمک کرد به نوشتن ممکن است به طور بالقوه پیامدهای برای اشتغال و در نتیجه توانایی خود را به ارائه برای خانواده من. اما پس از آن نه هر پدر می تواند درایو به خانه و خانواده در دورهام و اقامت در یک "جدا سازی" برای واقعی خود را در خانواده و در صورتی که کار نمی کند فقط با فشار بر روی یکی دیگر از 50 مایل به در قلعه.

آنچه به نظر می رسد کمتر قابل بحث است که او نیز به دنبال غرایز از هر پدر در سفر دیگری پس از یک شاهد عینی می گوید: دو هفته بعد به نگاه در برخی از bluebells در برنرد کسل سی مایل دورتر.

جانسون شروع کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: او تا به حال یک "گسترده چهره به چهره گفتگو" با دومینیک کامینگز که بعد اما آشکارا آنها را به حال شده است به اندازه کافی گسترده به او بپرسید که چرا او بعدها قادر به پاسخ به آن خود را چندین بار به صورت زنده از تلویزیون.

چه چیزی می تواند به ما می گویند ؟ شاید غرایز او لگد در یکی که به او گفت به نوعی شاید او بهتر بود نمی دانستند.

نیز وجود دارد البته برخی بسیار عجله مرتب اطلاعیه در مورد مدارس رفتن به عقب در یک پیشنهاد از جان گذشته برای تغییر ملی خشم به چیز دیگری – 1 ژوئن که تاریخ در سوال و مغازه های بیش از حد.

اما آن را بیشتر یک آرمان از اعلام. قرار دادن کودکان و نوجوانان به عقب اگر شما علاقه داشتن به آن را اگر شما نمی پس از آن نیست. فقط غریزه خود را دنبال کنید. معلوم بود که هدایت در تمام طول.

به هر حال چه کسی اهمیت میدهد. که دور آن است ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب