انفجار بیروت: گروه مونترال سازماندهی درایو لباس برای امداد رسانی به فاجعه

فدراسیون دانشجویان لبنان در حال جمع آوری اقلام لباس برای ارسال به لبنان برای کمک به کسانی که تحت تاثیر انفجارا

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

فدراسیون دانشجویان لبنان در حال جمع آوری اقلام لباس برای ارسال به لبنان برای کمک به کسانی که تحت تاثیر انفجارات اخیر در بیروت.

گروه می گوید که آنها جمع آوری کمک های مالی برای امداد رسانی به فاجعه در میدان دورچستر مرکز شهر مونترال دو بار در روز از 8 صبح تا 12 بعد از ظهر و 2 بعد از ظهر - 6 بعد از ظهر تا سه شنبه.

"همه کمک های مالی به انجمن های رسمی غیر دولتی و سرچشمه های معتبر - چیزی به دولت نمی رویم. ما در تلاش برای کمک به سازمان های مردم های مردم بر روی میدان است، می گوید: کریم ابونادر، عضو فدراسیون.

دانشجویان به طور جمعی توافق کردند که با آمدن زمستان، هزاران آواره شده در انفجارها فاقد لباس و منابع برای خرید اقلام خواهند بود، بنابراین لباس بهترین گزینه برای ارسال به لبنان است.

ابونادر گفت: «به عنوان دانش آموزانی که فرصت ترک لبنان را داشتند و به اینجا می رفتند، احساس می کنیم که بعد از آنچه اتفاق افتاد باید کمک کنیم»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

بیشتر بخوانید: انفجار بیروت: مونترالهای لبنانی در اعتراض به کنسولگری خارج از کشور، درخواست تغییر کردند

یک جفت انفجار در بیروت لبنان سه شنبه شب روی داد و موجی از تخریب را به وجود می آوریم که تا کنون بیش از ۱۵۰ نفر جان خود را از دست داده و هزاران نفر دیگر را مجروح کرده است.

علت دقیق انفجارها هنوز مشخص نشده است، اما مقامات معتقدند انفجار بزرگتر در نتیجه انفجار بیش از ۲۷۰۰ تن نیترات آمونیوم، ماده ای بسیار انفجاری که در شش سال گذشته در بندر ذخیره شده بود، به وجود آمد.

برخی از اعضای فدراسیون هنوز اعضای خانواده مفقود شده دارند.

"من در بيروت بزرگ شدم اولین چیزی که به سرم آمد این بود که خانواده و دوستانم خوب هستند؟ متاسفانه يکي از پسرعموهام گم شده سه روز بعد، ما هنوز چیزی از او نمی دانیم."

بیروت 300 هزار بی خانمان برجا گذاشت، ده ها کشته
انفجار بیروت ۳۰۰ هزار بی خانمان برجا گذاشت، ده ها کشته

انفجارهای بیروت رئیس فدراسیون دانشجویی را در جستجو برای راه های بیشتری برای کمک به کشورخود در زمان نیاز خود را.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

بیشتر بخوانید: انفجار بیروت: در اینجا چگونه می توانید به قربانیان کمک کنید

اگر خانواده ات ده هزار کيلومتر با هم فاصله داشتي چيکار مي کردي؟ شما نمی توانید کاری در این مورد انجام دهید، نمی توانید آنها را بغل کنید، حتی نمی توانید سفر کنید. شما حتی نمی توانید تمام روز با آنها صحبت کنید و مطمئن شوید که آنها خوب است. آنها در خیابان های تخریب شده، یک کشور نابود شده زندگی می کنند، "کریستله ال-هاداد، به اخبار جهانی گفت.

فدراسیون دانشجویی لبنان به دانشجویان لبنان کمک می کند تا کمک مالی دریافت کنند.

پس از انفجار، کار سخت تر است.

"آنها هیچ کمک مالی وجود دارد. آنها در لبنان دسترسی بیشتری به پول نداشتند، بار اول این است که این لباس را به لبنان برگردونيم و بعد ما به راه های بیشتری برای حمایت از دانشجویان می نگریم، مثل همیشه که انجام داده ایم."

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

این اولین درایو لباس میزبانی شده توسط فدراسیون است اما آنها می گویند ممکن است آخرین.

این یک نوع آزمایش است، اگر خوب پیش رود، ما میزبان بیشتری می کنیم. همچنین ما باید بفهمیم که چگونه این اقلام را به لبنان بازگردیم - این وظیفه اصلی ماست. اگر کسی به لبنان می رفت با ما تماس بگیرید."

بیشتر بخوانید: انفجار بیروت چه شکلی ممکن بود در تورنتو، ونکوور یا مونترال به نظر می رسه

مونترالها با دادن لباس به مقدار زیاد حمایت خود را نشان می دادند. چند نفر که با اخبار جهانی صحبت می گفت : شما می توانید از تصویب تا فرصت برای کمک به. بسیاری نیز گفتند که بهاره تمیز کردن را انجام داده اند و به دنبال جایی برای اهدای لباس هستند.

بخشی از خانواده من خاورمیانه ای است و ما می خواستیم به جامعه لبنانی ها کمک کنیم. وقتی که ما امروز این پستی را در اینستاگرام دیدیم، فکر کردیم که فرصت مناسبی برای اهدااست."

دولت کبک 1.000.000 دلار برای امداد رسانی به فاجعه است. دولت کانادا گفته است که ۵ ۰۰۰ هزار دلار آمریکا را فراهم خواهد کرد. روز شنبه، دولت فدرال اعلام کرد که تمام کمک های مالی فردی از کانادایی ها را به تلاش های امدادی بشردوستانه در لبنان، به علاوه سازمان ها و جوامع زیادی در سراسر کشور که با هم باند می شوند، مطابقت خواهد داد تا نقش خود را در بهبود بیروت بازی کنند.

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب