AMC Theatres نیاز مهمانان را به پوشیدن ماسک در محل در سراسر کشور - CNET

یک دیدگاه در خارج یک AMC تئاتر در شهر نیویورک در طول coronavirus بیماری همه گیر. Noam Galai/گتی ایماژ برای ا

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399
amc-gettyimages-1224822957

یک دیدگاه در خارج یک AMC تئاتر در شهر نیویورک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Noam Galai/گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

AMC Theatres روز جمعه گفت که آن را معکوس و البته نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک زمانی که آن را بازگشایی مکان در ایالات متحده شروع در ماه جولای. این حرکت در می آید یک روز پس از AMC مدیر عامل آدم آرن گفت: در مصاحبه ای با تنوع است که این شرکت نمی تواند اجرای اجباری ماسک صورت قوانین در آن تئاتر به دلیل آن را نمی "می خواهم کشیده می شود به یک بحث سیاسی."

AMC, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای در جهان در روز پنج شنبه گذاشته برنامه ای برای بازگشایی 450 سینما در ژوئیه 15 و به طور کامل عملیاتی در زمان برای انتشار فیلمهای عناوین مولان و شعار که در حال برنامه ریزی برای اولین جولای 24 و 31 جولای بود. در علاوه بر این به کاهش ظرفیت و اجرای اجتماعی فاصله برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirusAMC گفت: مهمانان خواهد بود تشویق به پوشیدن ماسک, اما که نمی شود آن را اجباری در مناطق مورد نیاز توسط قوانین محلی است.

"این خبر باعث شدید و فوری اعتراض از مشتریان و روشن است از این پاسخ است که ما نمی تواند به اندازه کافی در استفاده از ماسک های" آرون گفت: در انتشار جمعه. "بر این اساس و با پشتیبانی کامل از ما علمی مشاوران ما در حال معکوس و البته در حال تغییر ما مهمان ماسک سیاست."

مردم را ملزم به پوشیدن ماسک در همه AMC مکان در ایالات متحده زمانی که تئاتر بازگشایی زیر تعطیلی با توجه به COVID-19. کسانی که نمی پوشیدن ماسک پذیرفته نخواهد شد ، AMC گفت: از آن خواهد شد در نظر گرفتن یافته های علمی و نگاه محلی شرایط بهداشتی در هنگام ساخت هر گونه تغییرات مورد نیاز را به آن صورت سیاست رفتن به جلو.

Cinemark و ریگال در این هفته همچنین اعلام کرد برنامه های خود را برای بازگشایی سینما در ایالات متحده است. Cinemark که انتظار دارد به تمام مکان های باز توسط 17 جولای گفت که در تمام مکان های مهمانان خواهد بود تشویق به پوشیدن یک ماسک صورت و که که در آن قابل اجرا شرکت "پایبند به سیاست های محلی که نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک های صورت است."

شاهوار که قصد دارد برای شروع به باز کردن تئاتر در جولای 10, می گوید: در آن وب سایت است که همه کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت, اما آن را نمی کند که آیا مهمانان نیاز به پوشیدن ماسک. شاهوار نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر بر روی چهره خود ماسک سیاست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن