ال جی طعنه تلفن با قابل تمدید، بیرون کشیدن صفحه نمایش پس از اعلام ال جی بال - CNET

يه مشخصات تلفن و چانه بيرون کشيدنشال جی / GIF توسط لین لا / CNET در یک اطلاعیه مجازی از پیش گزارش شده دوشنبه،

توسط SALAMNEWWS در 24 شهریور 1399

يه مشخصات تلفن و چانه بيرون کشيدنش

ال جی / GIF توسط لین لا / CNET

در یک اطلاعیه مجازی از پیش گزارش شده دوشنبه، ال جی یک گوشی جدید 5G با صفحه نمایش swiveling معروف به بال ال جی راه اندازی کرد. رونمایی حدود ۴۵ دقیقه به طول انجامید و طی آن شرکت کره جنوبی در مورد تلاش پروژه اکسپلورر خود که قول می دهد انواع جدیدی از طرح ها را به گوشی های خود بیاورد، به جزئیات رفت.

در پایان ارائه، ال جی یک تلفن احتمالی را با صفحه نمایش گسترش طعنه زد. این انیمیشن تنها چند ثانیه به طول انجامید، اما شامل یک پروفایل تیره شده از تلفنی بود که چانه بیرون کشیدن داشت. آن را با تلفن به طور کامل گسترش یافته و یک صفحه نمایش تنها که درخشش به پایان رسید. شما می توانید کلیپ را در اینجا تماشا کنید، در 13 ثانیه گذشته از ارائه.

ال جی بلافاصله به درخواست اظهار نظر بیشتر پاسخ نداد. اما این واقعیت که ال جی با این نوع ایده بازی می کند تعجب آور نیست. حتی قبل از ال جی وینگ، این شرکت با آزمایش غریبه نبود. در سال ۲۰۱۶، ال LG G5جی جی۵ مدولار را منتشر کرد که به شما اجازه می داد اجزای سخت افزاری کلیدی را مانند باتری برای لوازم جانبی دیگر مبادله کنید. قبل از آن، در سال ۲۰۱۴ جی فلکس ،یک گوشی ۶ اینچی با صفحه نمایش برجستگی وجود داشت. هر دو گوشی دقیقا فروشندگان بالا نبودند و ال جی از ادامه آن گوشی ها به نفع گوشی های گل سرسبد سنتی تر مانند ال جی جی۸ نازک کیو فعلی دست بردارید. حتی ال جی G8 متفاوت است، هر چند، در آن با یک لوازم جانبی دو صفحه نمایش کار می کند که اندازه صفحه نمایش را گسترش می دهد.

معلوم نیست که این صفحه نمایش کشش چگونه کار خواهد کرد، اما شاید شبیه به تلویزیون OLEDرول آپ ال جی باشد، که یک صفحه نمایش انعطاف پذیر را پیاده سازی می کند که در پایین ایستاده خود رول می کند زمانی که در حال استفاده نیست. یا شاید چیزی بسیار ساده تر باشد و گوشی شامل دو نمایشگر باشد که یکی از آنها فقط دیگری را در بیرون محصور می کند.

راه حل هر چه باشد، طراحی جدید با این وجود قانع کننده است. این باز می شود تا بسیاری از امکانات در مورد راحتی و قابلیت حمل از تلفن های صفحه نمایش بزرگ است که بزرگ برای مشاهده محتوا در, اما دست و پا گیر و حجیم به حمل در اطراف. ال جی هیچ اطلاعات دیگری در مورد این دست انداختن منتشر نکرده است، بنابراین این می تواند چیزی باشد که سال ها پایین تر از خط باشد. اما در این میان، ال جی وینگ باید کنجکاوی افرادی را که به دنبال نوع جدیدی از تلفن هستند، پیکه کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن