رفتاری خستگی نظریه استفاده می شود برای توجیه مستند تاخیر بود نه حمایت دولت از دانشمندان'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ادعا می کند که coronavirus مستند باید معرفی و در اواخر به عنوان ممکن است به اطمینان حاصل شود مردم نمی خواهد رشد خسته با محدودیت در زندگی روزمره خود بودند تا با حمایت دولت رفتاری دانشمندان یک عضو از گروه متخصص گفته است.

در کنفرانس های مطبوعاتی در حال اجرا به روز نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد این کشور را مجبور به اقامت در خانه های خود مقامات دولتی بارها و بارها گفت: "رفتاری خستگی' یکی از دلایل آن را حس برای قرار دادن خاموش در آوردن محدودیت.

این ایده که مردم را رشد خسته از اقدامات قبل از اوج این ویروس تا به حال هیچ پشتوانه از دانشمندان دولت قرار داده است با هم به مشاوره در مسائل رفتاری — علمی همه گیر در رفتارها (SPI-B).

می آید در میان پیشنهادات قفل کردن فقط یک هفته زودتر می توانست چیزی را نجات داد در منطقه 20 ، 000 زندگی می کند.

پروفسور رابرت وست عضو SPI-B, بی بی سی گفته است Newsnight برنامه: "در این مدت رفتاری خستگی به نظر می رسید به نحوی که ظهور در یک نسبتا در اوایل مرحله در این فرآیند است. آن را قطعا نمی آمد از SPI-ب و آن را نه یک علوم رفتاری دوره — اگر شما نگاه کنید در ادبیات شما را پیدا خواهد کرد آن را به دلیل آن وجود ندارد.

"وجود دارد گمانه زنی ها در مورد از کجا آمده است, اما آن یک برنامه به طور بالقوه مشکل ساز اصطلاح به دلیل آن را به شدت oversimplifies چه چیزی است کاملا متفاوت وضعیت است."

در میان کسانی که به تقویت ایده رفتاری خستگی دولت بود افسر ارشد پزشکی کریس Ersin — که گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 12 مارس "بخش مهمی از علم در این است که در واقع علوم رفتاری و آنچه که نشان می دهد احتمالا حس مشترک برای همه در این مخاطب است که مردم شروع کردن با بهترین نیات اما شور و شوق در یک نقطه خاص شروع به پرچم".

استاد غرب افزود: "هیچ علم پشت این ایده از رفتاری خستگی. وجود دارد برخی از موقعیت های موازی برای مثال در شرایط اضطراری که در آن پس از یک دوره از زمان مردم به نوعی عادت به بودن در یک وضعیت اضطراری, اما این یک چیز کاملا متفاوت.

"به عنوان یک رفتاری دانشمند ما کاملا استفاده می شود برای افرادی که نمی رفتاری دانشمندان آینده با ایده هایی که به نظر می رسد کاملا رایج-sensical به آنها و صحبت کردن در بسیار سست نظر در مورد چیزهایی که وجود دارد این است که یک مبنای علمی برای.

"بنابراین من نمی تواند سرزنش کسی مانند کریس برای آوردن این مفهوم رفتاری خستگی اما من فکر می کنم در مراحل بسیار اولیه دولت باید گفت:" در واقع این است که نه چیزی و که آن را در واقع یک عبارت است که آورده شد از هوا نازک."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن