کمک به گرسنه: 'کسی تحویل برای من هر روز باعث می شود من احساس می کنم کمتر جدا شده'

"گاهی اوقات من فقط می خواهم به فریاد گفت:" جودیت Olley توصیف چگونه او را برای مقابله با گذراندن دو ماه در آپار

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399

"گاهی اوقات من فقط می خواهم به فریاد گفت:" جودیت Olley توصیف چگونه او را برای مقابله با گذراندن دو ماه در آپارتمانی کوچک در Clapton – کاملا به تنهایی. "من احساس می کنم مثل من شده اند نگه داشتن درب در احساسات من برای مدت طولانی. من احساس می کنم خیلی عصبانی جدا شده از جان گذشته به صحبت با کسی. من شده اند در تماس با مردم من از دست رفته تماس با وقت پیش فقط به کسی که به صحبت کردن."

Ms Olley که 73 و هیچ تلویزیون و تنها در هفته گذشته خریداری یک کامپیوتر گفت: ماندن در لندن از 40 سال بود داشتن تاثیر بر او جسمی است.

"من شروع به احساس می کنم پیر," او گفت:. "من نشستن روی مبل و حرکت نمی کند به طوری که شما احساس می کنید مانند یک بانوی پیر. شما ببینید مردم خارج و در مورد شما گیر کرده در داخل. شما می خواهید به بیرون رفتن اما من شده اند احساس ترس در مورد کوروناویروس به دلیل سن و سال من. شما ببینید مردم در خارج و فکر می کنم " چگونه آمدن آنها به بیرون بروید ؟ چرا نمی توانم?'"

برای بسیاری از مردم بیش از 70 که گفته شده به خود-جدا از همه گیر شده است ذهنی و جسمی به چالش بکشد. برای برخی از, آن را نیز به معنای اضافی اضطراب قادر به دسترسی به مواد غذایی به راحتی.

Ms Olley آمده است به تکیه برای وعده های غذایی روزانه در یک بی باک کمی خیریه به نام ساخته شده در Hackney یک مدرسه آشپزی ارائه مواد غذایی عرضه شده توسط ما درخواست شریک فلیکس پروژه. خیریه تامین 500 مغذی وعده غذا در روز به قصبه آسیب پذیر ترین و تقریبا نیمی از آن بهره مند هستند و بیش از 70. اگر چه این سرویس با توجه به توقف در 17 ژوئن آن است که جمع آوری کمک های مردمی تا این تیم می تواند ادامه.

Ms Olley که زندگی نمی کنند به او نزدیک تنها خانواده – یک پسر زندگی می کند که در هرتفوردشایر – گفت که گرفتن مواد غذایی کافی بود "استرس زا" در شروع مستند. "شما فقط نمی تواند [آنلاین تحویل] شکافها. بنابراین من نمی دانم که چگونه من قادر خواهد بود برای به دست آوردن غذا. دانستن من می خواهم حداقل یک وعده غذایی در روز از ساخته شده در Hackney شگفت انگیز بود."

او افزود: "دانستن این که کسی خواهد آمد به خانه من و ببینید اگر من مرده بود یا زنده هر روز آن را برای تلفن های موبایل بد, اما از آن است که اطمینان بخش است. داوطلبان باید فوق العاده بوده است. آنها حلقه شما گاهی اوقات برای بررسی در به عنوان به خوبی."

یکی دیگر از ساخته شده در Hackney ذینفع است Nigel Howat, 79 سابق اتوبوس گشت و گذار شرکت رئیس است که در زندگی خود Hackney انجمن مسکن مسکن برای بیش از 20 سال است.

با توجه به سن و سال او, او گاهی اوقات در تلاش برای نفس کشیدن. او همچنین دارای یک عدم تحمل گلوتن را با محصولات گندم و او را به شدت بیمار است. در حالی که او همسایه به گپ زدن از یک فاصله امن او شده است از دست رفته خانواده اش. خود بچه دارن که تازگی تشخیص داده شده با لنفاوی سرطان است.

"او در زندگی مرتون و من را دیده اند او را پس از تشخیص او گفت:" آقای Howat. "به طور معمول من خواهد بود وجود دارد به حمایت از او, اما این غیر ممکن است در لحظه ای پس از آن سخت است."

او گفت: Felix-تولید و عرضه کرده بود به او کمک کرد. "همه ما پایین روز," او گفت:. "من نمی خواهد احساس شده است نیمی به عنوان خوب به عنوان من بدون غذا از ساخته شده در Hackney."

ساخته شده در Hackney داوطلبان ارائه مواد غذایی برای سالمندان ساکن (Nigel Howard)

و همچنین تنهایی و از دست رفته, خانواده, وظایف روزمره مانند دسترسی به فن آوری های آنلاین و یا پخت و پز می تواند مشکل برای برخی از مردم به گفته های اخیر سن انگلستان گزارش. موسسه خیریه نشان می دهد تا به 2.4 میلیون نفر در سن 70 و بیش مشکل دارند با حداقل یک عنصر از زندگی روزانه.

آنگوس Wyllie, 72, از, Barnet تلاش کرده است با پخت و پز و عامل اپل خود را به نگه داشتن در تماس با بستگان خود را.

"من بیشتر از یک" قرار دادن یک وعده غذای آماده در فر' نوع از شخص" او اعتراف کرد. "من اپل بسته بندی شده تا در اوایل به مستند که به معنای من نمی توانستم تماس با مردم و یا تحویل."

او را بهره مند از صدقه از کتی لوئیس باربر است که پخت و پز صدها نفر از وعده های غذایی از فلیکس-تولید و عرضه خارج از خانه اش در بارنت از زمان شروع این بیماری همه گیر. او ارائه می شود او بسته مواد غذایی در سراسر لندن هر هفته و در حدود نیمی از آنها برای افراد مسن است.

"کتی شده است یک نجات دهنده زندگی" آقای Wyllie گفت. "او ارائه شده است به چند همسایه از جمله یک خانواده سه نزدیکی که مبارزه کرده اند. او یک فرشته است."

برای حمایت از ساخته شده در Hackney کمک مالی در اینجا.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران. پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب