چگونه آیفون من به طور غیر منتظره به من کمک کرد مقابله با گیر بودن در خانه - CNET

درست مثل بسیاری از مردم این روزها من گیر شده است در صفحه اصلی. آن شده است یک زمان دشوار برای من بود. اما در ت

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399

درست مثل بسیاری از مردم این روزها من گیر شده است در صفحه اصلی. آن شده است یک زمان دشوار برای من بود. اما در تنهایی از آنچه در حال حاضر اتاق خواب من و صفحه اصلی ویدئو استودیو من در سراسر یک تن از لحظات از دست رفته من فراموش کرده بودم. آنها زندگی می کنند در آی فون من برای سال در قالب سه-دوم فیلم که ثبت شد زمانی که من در زمان زنده عکس. اما این فقط در آی فون ویژگی ها: برخی از آنها حرکت عکس که من در زمان استفاده از گوشی های آندروید است که انجام دقیق همان چیزی. این در مورد سیستم عامل وفاداری و یا مشخصات اما در مورد کشف عاطفی لحظات زندگی عکس عکس بدون من دانستن. در زمانی که شرکت های فن آوری loftily ادعا می کنند محصولات خود را در حال تغییر زندگی این است یک نمونه هنگامی که آن را در واقع درست است برای من.

به دلیل اضطراب است که شمعی جهان ما, من صرف بیشتر وقت فرار به اتاق من به تازگی. این کار من است. این استودیو من. این من آرام گیرد. این الگوی رفتاری است که من در یک جمله: من گیر در این اتاق و کابین تب مصرف بیش از.

اما یک روز وقتی که من احساس نا امید بسته بودم من کار کامپیوتر در زمان از آی فون و شروع به پیمایش از طریق عکس به استراحت روانی. که زمانی که من متوجه یک مجموعه به نام زنده عکس, که شامل بیش از 1300 تصاویر. یکی بود و زنده عکس از گربه استلا. من به تصویب رسید او در حالی که مشغول کار بر روی یک اتوبوسی به نام هوس در نویسندگان تئاتر در شیکاگو و به نام او پس از یک شخصیت از این بازی است. در این عکس او چرت زدن بر من همخانه گرم پد. زمانی که من شنود گذاشته و از آن برگزار شد استلا نقل مکان کرد سر خود را و اجازه دهید یک صدای گربه.

گربه من استلا سال گذشته در گذشت. ضربه زدن و نگه داشتن در این عکس نشان داد که چند لحظات ارزشمند من هرگز قبل از دیده می شود.

سارا Mitroff/CNET

که زمانی که من تقریبا آن را از دست داد. استلا در تابستان گذشته فوت کرد, اما به نظر من شنود گذاشته و برگزار شد که عکس او به زندگی برگشتم. با عجله از احساسات بیش از نورد من مثل یک رعد و برق نورد در یک روز گرم تابستان. به حداقل می گویند, من از انتظار نیست زنده عکس به جرقه چنین احساسات شدید.

من بلافاصله شروع به پیمایش از طریق هر عکس به دنبال کوچک زندگی می کنند عکس دایره شاخص. گورو بازاریابی در اپل است که نام این ویژگی نمی توانست تا به حال هیچ ایده چگونه بر روی بینی به نام "زندگی" عکس خواهد بود برای من.

من در بر داشت یکی دیگر از عکس از استلا craning گردن او نگاه پرندگان در خارج از پنجره من. من هم عکس های دیگر که از خانواده و دوستان و یا افراد آشنا شدم. وجود دارد زندگی می کنند عکس از من گرفت و با GZA و Masta Killa از Wu-Tang و Aflac duck در CES. عکس ها زندگی می کنند نیز نشان داد کسانی که برای اولین بار چند ثانیه آن زمان دوستان من برای آماده شدن به عنوان آنها فقط در مورد ژست برای عکس.

زنده عکس selfie از چهار نفر اقدام مانند دایناسورها.

Ali Al-Heeti/CNET

(تنها عکس زنده نداشتم تعامل با شد چند من در بر داشت یک دختر -- من یک دله برای مجازات است.)

من فقط می تواند با تماشای ویدئوها از گربه من استلا یا من مصاحبه تصویری با Wu-Tang Clan. اما کسانی که با ارائه یک احساس متفاوت. تصاویر زنده اسیر کوچک پرده, طبیعی, لحظات بودند که هر دو دنیوی و صمیمی است. و بهترین قسمت این بود که زمانی که من در زمان این عکس ها دوستان من استلا و Wu-Tang حتی متوجه این لحظات بودند که ثبت شده است. سه ثانیه از استلا که در عکس ها زندگی می کنند به زندگی بازگردانده شد فوق العاده حواس پرتی از عدم قطعیت که در اطراف همه ما است.

به عنوان یونیس می گوید در پایان اتوبوسی به او تسلی استلا "شما می کردم برای نگه داشتن در goin' عسل. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد, ما همه رو به در رفتن نگه دارید."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیفون تصاویر زنده ارائه یک پورتال جادویی برای شادتر...

5:23tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن