کسب و کار امید در کانکس امید های حذفی 'هدیه' در میان COVID -19 افت

ونکوور Canucks در حال بازی اولین واقعی خود را NHL مجموعه حذفی از سال 2015، و برخی از کسب و کار B.C. امیدوار اس

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

ونکوور Canucks در حال بازی اولین واقعی خود را NHL مجموعه حذفی از سال 2015، و برخی از کسب و کار B.C. امیدوار است که آن را شات در بازو آنها نیاز به عنوان آنها با پایین زدن coronavirus دست و پنجه نرم.

در پیتزا پارک اقیانوس Surrey، جشن در فضای باز به فضای باز رستوران موقت پاسیو نقل مکان کرد. رستوران به همراه یک جفت تلویزیون - یکی از آنها از خانه خود نیکو دوکولاس- میزها و نیمکت ها را به بیرون منتقل کرده است.

"این یک فرایند بزرگ است. ساعتی در صبح، یک ساعت در شب، کمی بلند کردن، گاهی اوقات تماس گرفتن از رفقای خود را که در خانه بازی پلی استیشن و یا تماشای هاکی و گفتن، "هی، ما باید تا بعد از شب باز باشد، می توانید اینجا باشید؟"

-ادامه مطلب: رستوران های B.C دستورالعمل های سفت در میان سنبله جدید در COVID-19 مورد

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

مهمان ها باید در جا بمونند، اطلاعات تماس خود را حفظ کنند و اطلاعات تماس خود را ترک کنند. کارکنان دو برابر همه چیز را تمیز می کند.

Docolas می گوید پاسخ به عنوان Canucks راه خود را از طریق یک بازی در سری با مینه سوتا وحشی مبارزه همه چیز آنها می تواند برای امیدوار بود.

مسابقات حذفی Canucks اجرا در خارج از منزل و در گروه های کوچک
جشن گرفتن مسابقات حذفی کانکس در خارج از منزل و در گروه های کوچک

ما می خواستیم به مردم محیطی امن و اجتماعی ببخشیم تا در ماه اوت کانوکس ها را جمع کنند و تشویق کنند که این چیزی نیست که ما به طور معمول انجام شمیم."

[برای آخرین به روز رسانی های ویروس کوروناویروس ثبت نام کنید ]

ما ساعت 11:30 صبح در باران بازی داشتیم، ساعت 7:45 بعد از شب بازی در باران داشتیم، اما این مهم نبود. خانواده کانوک عشق شون رو نشون دادن

در ونکوور، باشگاه کوسه -- نقطه گرم حذفی سنتی -- ساخته شده است تغییرات خود را در داخل خانه برای اطمینان از طرفداران می توانند بیرون آمده و حمایت از تیم.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

-ادامه مطلب: اشتغال زایی بیش از هر استان دیگری تحت تاثیر COVID-19 قرار گرفته است: نظرسنجی

مدیر گرانت Slatten گفت : غیر معمول اواخر تابستان حذفی می تواند افزایش به شدت مورد نیاز ، در میان همه گیر است که ضربه میخانه ها و رستوران ها سخت تر از اکثر کسب و کار دیگر فراهم می کند.

برای باز بودن، و حالا در اواسط تابستان برای این هدیه اگر شما می خواهید -- من نمی توانم برای درخواست خیلی بیشتر در اواسط تابستان از کمی هاکی روی زمین حذفی ، او گفت: ".

در اینجا، بیش از حد، مهمانان نیاز به پیروی از پروتکل های همه گیر. به این معنی که در حالت یکجا بنشینید، گروه ها را تا شش یا کمتر نگه دارید، اگر بیمار هستید و اطلاعات تماس ی را می توانید در خانه بجا می آورید.

ما سعی می کنیم و جو را به عنوان پر تاز و سرگرم کننده که ممکن است نگه دارید ... بلکه ما باید از پروتکل ها و روش های جدید پیروی کنیم. ما اطمینان می کنیم که ما دور شدن اجتماعی را حفظ می کنیم، ما در ظرفیت جدید خود قرار داریم، در حال ایمن بودن و ما در حال نظارت بر اتاق اما ما هنوز هم می خواهیم به تفریح، گفت: "Slatten.

ورزشی امیدوار برایضربه حذفی Canucks با وجود همه گیر
میله های ورزشی امیدوار به ضربه حذفی Canucks با وجود همه گیر

صنعت مهمان نوازی تنها یک شمارش در Canucks برای ارائه تزریق پول نقد مورد نیاز نیست.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

VanCity مالک ورزش جان Czvelka امیدوار بود برای یک سال بنر به عنوان Canucks بازی فصل 50 خود را و باشگاه راه اندازی محبوب جدید یکپارچه سازی یکپارچه سازی با سیستم عامل جدید "پرواز اسکیت" جرسی.

فروش آنلاین برگزار شده است ، اما Czvelka می گوید ترافیک خرده فروشی خشک شده است.

-ادامه مطلب: تصویر اقتصادی بی نشت انتظار می رود در اولین بروز رسانی مالی B.C.C از زمان شروع COVID-19 همه گیر

"هیچ ترافیک پا وجود دارد, بازی ترافیک روز. اگر زمان های عادی بود ما را در اینجا بسته بندی می شود. احتمالا تا وقتی که هستم با شما صحبت نمی کنم، او به اخبار جهانی گفت.

با COVID-19 درآمد قابل مصرف زیادی برای بسیاری از مردم وجود نداره، پس این یک مسئله است. اما من امیدوارم که مردم بیشتر و بیشتر متوجه باشند که کانوکس ها در بازی های حذفی هستند، با اینکه در خانه بازی نمی کنند."

هر سه می گویند که آنها امیدوار است Canucks می تواند به عمق در بازی های حذفی که ممکن است - هر دو برای کسب و کار خود و برای عشق بازی بروید.

مردم خيلي هيجان زده اند این فقط عالی است که چیزی داشته باشد که همه ما می توانیم متقابلا پشت سر هم جمع بشیم." دوکولاس که از شانس تیم خانگی مطمئن است.

استنلی کاپ، کانکس در چهار مهم نیست که کی ه

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

کانوکس چهارشنبه شب مقابل قهرمان جام استنلی می ره

لینک نمایش »

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب