Amazon Music HD is free for 90 days - CNET

به گوش های خود را درمان با پخش موسیقی فوق العاده با کیفیت بالا، رایگان برای سه ماه.آمازون در حال حاضر با استف

توسط SALAMNEWWS در 26 مرداد 1399
amazon-music-hd-90-days-free

به گوش های خود را درمان با پخش موسیقی فوق العاده با کیفیت بالا، رایگان برای سه ماه.

آمازون

در حال حاضر با استفاده از یک سرویس پخش موسیقی مانند اپل موسیقی یا Spotify؟ در نظر بگیرید که به مدت سه ماه در حالی که شما اتمام آمازون موسیقی HD. این خانه در مورد 60 میلیون آهنگ است که تا 10 برابر بیت المثل جریان دارند-- یعنی صدایی خواهید شنید که کیفیت آن بهتر از سی دی است.

اوه، و مجانيه برای مدت محدود، مشترکین جدید می توانند آمازون موزیک HD را به مدت ۹۰ روز رایگان دریافت کند. من محاکمه های توسعه یافته مشابه برای آمازون موسیقی نامحدود دیده می شود، که با استفاده از فشرده سازی مانند اکثر خدمات دیگر، اما این اولین بار من می توانم برای موسیقی HD به یاد داشته باشد.

شرایط معمول اعمال می شود: پس از 90 روز, این سرویس به طور خودکار تجدید در نرخ منظم, که 15 $ماهانه (یا $13 اگر شما مشترک اول). همچنین یک طرح خانوادگی برای 20 دلار وجود دارد. اما شما می توانید در هر زمان لغو، بنابراین هیچ هزینه ای وجود دارد اگر شما انجام می شود.

ميخواي؟ اگر تا به حال سرویسی مانند Deezer HiFi یا Tidal را امتحان کرده اید، می دانید که موسیقی غیر فشرده (نام دیگر بدون زیان) به طور قابل توجهی بهتر به نظر می رسه. برای یک صدا، که چند دلار اضافی در هر ماه قطعا ارزش آن است.

اما اين شانس شماست که بدون صرف يک ديگه و سه ماه کامل، از دست اول بفهميد واقعا ً ميخواي ازش بيشتر استفاده کني؟ چک کردن خلاصه CNET از بهترین هدفون از 2020.

متناوباً، این هیولا ی ماجراجو نیروی 40 وات بلوتوث بلندگو در فروش است فقط 65 دلار با کد تبلیغی L3TBG67S -- 50٪ پس انداز و تا حد بسیار پایین ترین قیمت تا کنون. این یک جعبه بزرگ پر از آب است که واقعا این آهنگ های بی ضرر را به زندگی.

افکارت؟

اطلاعات بیشتر: بهترین خدمات پخش موسیقی از سال 2020

فاصله خود را در ساحل با این پتو10×12 فوتی به مبلغ 25 دلار حفظ کنید

galvanox-beach-blanket
گالوانوکس

من امسال به سواحلی رفته ام و آنها شلوغ بوده اند. اگر شما می خواهید به خطر از فضای اضافی کمی برای خودتان، در نظر بسته بندی این Galvanox 12x10 ساحل پتو برای $24.99 با کد تبلیغی CNETBCH.

باشه، شايد "پتو" کلمه اشتباهي باشه این بیشتر از یک تاراست، یکی از نایلون چتر نجات نرم ساخته شده است. شش جیب ماسه ای و چهار فلز برای کمک به دور نگه داشتن آن از دمیدن دارد.

بعلاوه، چون از اون ماده ساخته شده، اون توي يه چيز يدک جمع و جور مي مونه. حتی بدون نیاز به دور از جامعه، این یک راه عالی برای به خطر قرار دادن یک تکه اتاقدار از املاک ساحل است.

این مقاله برای اولین بار در اوایل این هفته منتشر شد.


CNET 'sارزان scours وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی ها، دنبال Cheapskate در فیس بوک و توییتر. خرید های بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و بررسی صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، خارج از بازار، آمازون و بیشتر. پرسش در مورد وبلاگ ارزان اسکیت؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن