اپل به ارمغان می آورد برنامه نویسی و طراحی نرم افزار به بیشتر سیاه, دانشگاهها و مدارس عالی - CNET

اپل آوردن برنامه نویسی مراکز به 10 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. اپل اپل اعلام کرده است گسترش آن د

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399
Apple HBCUs

اپل آوردن برنامه نویسی مراکز به 10 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

اپل

اپل اعلام کرده است گسترش آن در آموزش و پرورش مشارکت, اضافه کردن 10 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) به جامعه خود ابتکار عمل آموزش و پرورش. مدارس باید برنامه نویسی مراکز برای تبدیل شدن به "تکنولوژی هاب" برای مناطق خود اپل گفت: پنج شنبه. وجود دارد و مردم می توانند با یادگیری برنامه نویسی و طراحی نرم افزار با استفاده از اپل هر کس می تواند کد و هر کس می تواند ایجاد دوره های آموزشی.

"در اپل ما معتقدیم در قدرت آموزش و پرورش برای تبدیل زندگی" مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک هنوز توییتی. "ما متعهد به همکاری با جوامع رنگ برای پیشبرد عدالت آموزشی."

10 HBCUs اضافه شدن پنج شنبه ها:, آرکانزاس, کالج باپتیست مرکزی دانشگاه ایالتی Claflin دانشگاه دیلرد دانشگاه فیسک دانشگاه Lawson دولت کالج Morehouse College, Prairie View A&M University, دانشگاه جنوبی در شریوپورت و Tougaloo کالج.

ادامه مطلب: سیاه و سفید زندگی موضوع: فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و کتاب های سیستمیک نژاد پرستی

اپل راه اندازی آن جامعه ابتکار عمل آموزش و پرورش در سال گذشته و آن را در حال حاضر شامل 24 کالج ها و دانشگاه ها. از کسانی 12 HBCUs و 21 باید اکثریت سیاه و قهوه ای و دانش آموزان است. اپل همچنین انتظار دارد که به آن HBCU همکاران تا پایان تابستان.

دانشگاه ایالتی تنسی در حال کار با اپل برای دو سال به گسترش HBCU برنامه.

"در دو سال ما قصد داریم به تعدادی از زنان در تکنولوژی از طریق این برنامه گفت:" دکتر رابی Melton, تنسی, دانشگاه دولتی کاردانی VP هوشمند جهانی نوآوری تکنولوژی ، "در دو سال, شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از مردم از رنگ وارد بنیادی نیروی کار است."

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatter.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب