Animal Crossing: New Horizons یک KFC فست فود جزیره - CNET

سرهنگ ساندرز از شما استقبال به خود KFC جزیره در عبور از حیوانات. KFC, فیلیپین اگر شما عبور از حیوانات شخصیت

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399
kfcbig2

سرهنگ ساندرز از شما استقبال به خود KFC جزیره در عبور از حیوانات.

KFC, فیلیپین

اگر شما عبور از حیوانات شخصیت ولع مصرف مرغ سرخ شده یا فقط می خواهد برای رفیق با Colonel Sanders, KFC (که قبلا به نام کنتاکی مرغ سرخ شده) در حال حاضر مجازی رستوران و فست فود در محبوب نینتندو بازی.

شروع پنج شنبه, KFC, فیلیپین خود را در جزیره Animal Crossing: New Horizons که در آن بازیکن می تواند در دیدار زیبا و دلفریب, KFC, رستوران کامل با رنگ قرمز و سفید غرفه و صندلی, شمارنده وارسی, منوها, بوفه و کوچک سطل مرغ سرخ شده.

این KFC جزیره همچنین دارای مقدار زیادی از قابل پیاده راه به کاوش در کنار گل های زیبا, درختان, چمن, حرکت و آبشارها. اما شاید حفظ این جزیره یک راز از هر یک از حیوانات خود را عبور مرغ از دوستان فقط به در سمت امن است.

عبور از حیوانات بازیکنان نیز باید یک شانس برای برنده شدن یک زندگی واقعی سطل مرغ با محل نگهداری سرهنگ ساندرز در این جزیره است. بازیکنان باید منتظر لینک دعوت به نظر می رسد در KFC فیلیپین' حساب های رسانه های اجتماعی قبل از آنها می توانید با رفتن بر روی شکار.

سرهنگ ساندرز بسیار اب زیر کاه و تنها به نظر می رسد در زمان های خاص در طول روز است. اما هنگامی که یک بازیکن می یابد او سرهنگ ارائه می دهد یک کد ویژه برای بازیکنان برای گرفتن عکس از صفحه نمایش برای نشان دادن اثبات به KFC فیلیپین حساب توییتر.

متاسفانه بازیکنان تنها می تواند دریافت رایگان مرغ در رستوران KFC در فیلیپین, اما در اینجا به امید حق رای دادن باز می شود تا در این مسابقه به KFC مکان در کشورهای دیگر به زودی.

دسترسی به KFC جزیره Animal Crossing: New Horizons آغاز می شود در تاریخ 17 ژوئن به پایان می رسد و در 22 ژوئن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: حداکثر رساندن زمان خود را در Animal Crossing: New Horizons

3:27tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب