زنان رنج داخلی و معنوی سوء استفاده در مستند رهبران مذهبی هشدار

رهبران مذهبی هشدار داده اند که استفاده داخلی قربانیان در جوامع خود بزرگترین موانع برای گرفتن کمک و نگرانی که c

توسط SALAMNEWWS در 7 خرداد 1399

رهبران مذهبی هشدار داده اند که استفاده داخلی قربانیان در جوامع خود بزرگترین موانع برای گرفتن کمک و نگرانی که coronavirus مستند باعث شد چنین خشونت به اوج.

آمار و ارقام از مسلمان و یهودی و مسیحی و هندو و سیک جوامع گفت: آنها تا به حال شنیده ام گزارش از سوء استفاده در خانه اعم از جسمی و روانی خشونت معنوی سوء استفاده در طول Covid-19 اضطراری است.

فعالان قبلا هشدار داده وجود دارد خواهد بود افزایش قربانیان حال فرار خود را از سوء استفاده همکاران به عنوان مستند آسان با پشتیبانی از خدمات در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار, ضربه با حتی بالاتر از تقاضا است.

یک بیانیه مشترک امضا شده توسط چهره های پیشرو از طیف وسیعی از ایمان مبتنی بر استفاده داخلی موسسات خیریه گفت: زنان در ایمان و سیاه و اقلیت های قومی (BME) جوامع اقامت با سوء استفاده همکاران برای بیش از زنان در جامعه و کمتر احتمال دارد به دسترسی پشتیبانی می کند.

"ما نمی توانیم چشم پوشی وجود دارد که عاملان درون همه ما ایمان جوامع" این بیانیه می گوید. "ما بهترین های ما ایمان جوامع پرورش روابط سالم و تقویت جامعه است. خانه وجود دارد در کنار ما کلیساها و مساجد و کنیسه gurdwaras و معابد قادر به رشد در هر دو ایمان و جوامع محلی ما".

آن می افزاید: "متاسفانه ایده آل است که ما ادیان را فراهم می کند و همیشه دلیلی. در تمام جوامع ما, ما از شنیدن گزارش نه تنها از سوء استفاده فیزیکی اما سایر اشکال سوء استفاده که ممکن است مالی و روانی و عاطفی در طبیعت است. نیز وجود دارد که موارد معنوی سوء استفاده معتادان به موجب آن استفاده از دین برای ترغیب مردم به ماندن با سوء استفاده شریک است. کودکان اغلب پنهان قربانیان این نوع سوء استفاده است."

استفاده داخلی افزایش یافته است در طول coronavirus اضطراری با بازدیدکننده داشته است به بریتانیا آنلاین ملی خشونت خانگی خدمات صعودی با 700 درصد در یک روز در ماه گذشته و یک گزارش تازه منتشر شده توسط نمایندگان مجلس آشکار داخلی سوء استفاده قتل دو برابر بیش از 21 روز.

این کمپین جدید است که با عنوان #FaithsAgainstDomesticAbuse به نام برای دولت را به ارائه کمک های مالی بیشتر برای تمام داخلی سوء استفاده, خدمات, اما به ویژه کسانی که متخصص خدمات حمایت از بازماندگان از BME مهاجر و ایمان زمینه های که ارائه شده است سخت ترین ضربه اقتصادی به عنوان بودجه به سمت generic ارائه دهندگان خدمات به جای.

استفاده داخلی خدمات شده اند که در تلاش برای مقابله با افزایش تقاضا در طول coronavirus بحران شد و در حال حاضر پاینده بخشید قبل از اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به کاهش است. مقامات محلی هزینه های پناهگاه قطع شد از £31.2 m در سال 2010 به £23.9 m در سال 2017.

هدی جواد, co-founder از ایمان و خشونت علیه زنان و دختران ائتلاف گفت: "ما از رهبران مذهبی و نمایندگان به ادامه محکوم کردن خشونت خانگی و شیوه های مضر که هیچ جایی در دین و انجام آموزش به نقطه نشانه هایی از سوء استفاده و پشتیبانی بهتر بازماندگان در جوامع است."

رهبران مذهبی اشاره کرد شواهد نشان داده است اجتماعی فاصله اقدامات نورد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس را مرکب سوء استفاده رنج می برد توسط زنان صرف مستند با سوء استفاده همکاران – اضافه کردن آنها گزارش احساس "به دام افتاده" در خانه.

نیکول Jacobs دولت استفاده داخلی کمیسر گفت: "ما می دانیم که مشکل سوء استفاده های داخلی گسترده موثر بر قربانیان از هر ایمان و بام پس زمینه. این Covid بحران به ارمغان آورده است یک مجموعه جدید از سری ها و چالش ها. های مختلف مبتنی بر ایمان موسسات خیریه در آینده هم برای این کمپین است خوش آمدید."

دولت اعلام کرده است £76m برای حمایت از استفاده داخلی و برده داری مدرن قربانیان همراه با کودکان آسیب پذیر.

آن را نیز متعهد £750 متر در بودجه اضطراری برای موسسات خیریه در سراسر انگلستان اما این می افتد کوتاه از حداقل £4.3 میلیارد دلار از درآمد بخش بدن را تخمین زده موسسات خیریه خواهد به از دست دادن بیش از 12 هفته از مستند.

بیانیه امضا شده توسط سیک زنان اقدام شبکه یهودی کمک زنان آمریکای لاتین زنان حق سرویس و زنان ادیان شبکه در میان دیگران می افزاید: "بنابراین ما برای پایدار دولت بودجه متخصص داخلی سوء استفاده از خدمات است که برای تهیه آن از بام مهاجر و ایمان پس زمینه و علاوه بر آموزش و پرورش قانونی سازمان و دستگاه قضایی برای کمک به آنها در شناخت و درک موانع فرهنگی و افتخار مبتنی بر سوء استفاده است."

دفتر خانه شده است تماس, برای اظهار نظر ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب