'قانون': بوریس جانسون هشدار داد کارگران ساخته شود بیکاری توسط coronavirus نمی توانید بازآموزی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 12 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

هیچ بازآموزی در دسترس است به کارگران مواجه بیکاری به دلیل همه گیر یک "تاسیسات" بازگشت به شغل های جدید در یک مطالعه هشدار امروز.

£3bn دولت گلدان برای مهارت اعلام کرد در سال گذشته هنوز به خود اختصاص داده – حتی به عنوان بریتانیا مواجه می ترسید بیکاری تعداد 4.5 میلیون نفر تا پایان سال, آن را می گوید.

در حال حاضر بوریس جانسون خواست به انتشار بودجه خود را به عنوان "اولویت شماره یک" در میان ترس خزانه می توانید سعی کنید به پنجه آن را به عنوان coronavirus باز می شود تا یک بودجه عظیمی سوراخ سیاه و سفید.

تماس می آید به عنوان یک تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که شغل shakeout مجازات پایین تر-کارکنان ماهر سخت ترین کسانی که در محل اقامت, خدمات مواد غذایی و عمده فروشی و خرده فروشی که در آن موارد را فرو برد تقریبا نیمی.

در ضمن یک سوم از کارگران از فقیرترین زمینه می گویند که آنها نمی توانیم هر دوره آموزشی با پیشنهاد افزایش به 59 درصد در میان کسانی که در حال حاضر بدون شغل هستند.

شهر و اصناف گروه نه برای سود گروه ارائه آموزش مهارت گفت: این امر می تواند "غیر ممکن" برای دیدار با نیاز بدون وعده داده شده £3bn.

Kirstie Donnelly آن اجرایی گفت: مستقل: "ما نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است به آن.

"آن را مورد ستایش قرار داد توسط دولت به عنوان شواهدی وجود دارد که آن را مورد مراقبت و مهارت و حتی با مشکلات ما تا به حال قبل از Covid اما شده است وجود ندارد و بحث از آن را پس از آن سال گذشته اعلام شد."

در یک هفته از اعلام از دست دادن شغل او هشدار داد که "توده بیکاری خواهد اسکار آینده یک نسل اگر بردارید".

"ما حتی نمی تواند ارائه آنچه مورد نیاز بود قبل از Covid. ما باید هیچ شانس با مقیاس نیاز است که در حال حاضر رفتن به ما ضربه," Ms Donnelly اضافه شده است.

"وجود دارد هیچ زمان بیشتری برای مشورت کنید. ما هر دو وسیله ای برای ایجاد این اتفاق می افتد و شواهد برای اثبات چقدر به آن نیاز است. این است که ما در حال حاضر عمل' لحظه.

و رابرت Halfon محافظه کار صندلی عوام کمیته آموزش و پرورش گفت: "درست تخصیص بودجه و سرمایه گذاری در دوره های کارآموزی آموزش و پرورش بیشتر و مهارت باید شماره یک اولویت است."

هشدارها آمده میان انتقاد از نخست وزیر برای عدم توضیح تعهد کارآموزی برای تمام افراد مبتلا به کوروناویروس.

کالج رهبران هشدار داد در حال حاضر آنها در صورت یک فاجعه £2bn از دست دادن درآمد در سال آینده و برخی را به سینه مگر اینکه دولت ارائه کمک های اضطراری.

در گزارش خود به این شهر و اصناف گروه تماس در مجلس:

* فوریت £3bn "unspent" از ملی مهارت صندوق برای بازآموزی و همچنین ایجاد نیش اندازه دوره ها و پرداخت دستمزد کارآموزان در کوتاه مدت.

* کمک به صندوق های آنلاین فرصت های یادگیری با کارفرمایان و آموزش و پرورش دهندگان.

* استفاده از برخی از NSF برای ایجاد یادگیری مادام العمر و اشتغال هاب' در بدترین آمار مناطق برای حمایت از reskilling بازگشت به شغل.

فی دانشگاه های کنار گذاشته شده از £1bn برای دانشجو, گرفتن برنامه های تصمیم گیری مارک "غیرقابل دفاع" توسط دیوید هیوز مدیر اجرایی انجمن کالج ها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب