مولان به مبلغ 30 دلار در دیزنی پلاس؟ -ثبت نام من - CNET

فیلم موالان که در حال حاضر در حال حاضر توسط دیزنی زنده عمل منتقدان را تحت تاثیر قرار.دیزنی راست-او. بيا در مور

توسط SALAMNEWWS در 16 مرداد 1399
mulanbattle

فیلم موالان که در حال حاضر در حال حاضر توسط دیزنی زنده عمل منتقدان را تحت تاثیر قرار.

دیزنی

راست-او. بيا در مورد مولان در ديزني پلاس صحبت کنيم

در نتیجه ویروس coronavirus کوروناویروس و -- به cinemas being closed indefinitelyطور مشخص تر -- سینماها به طور نامحدود بسته می شوند ، دیزنی اعلام کرد که این کار باعث خواهد شد ساخت Mulan ، یکی از برنامه ریزی شده خود را در تابستان منتشر شده در تابستان چادری نهار ، در دسترس دیزنی پلاس به جریان.

فقط يک گرفتن . 30دلار بگير

در این مرحله ما 100٪ تایید این هزینه 30 دلار نیاز به اشتراک دیزنی پلاس، اما صرف نظر از... اين يه سوال بزرگه در نتیجه، پاسخ آنلاین منفی بوده است. و اين 100 درصد منصفانه است به چند دلیل.

خيلي چيزا هست که بايد نگرانش بشي اجاره فیلم، هنگامی که آنها به عنوان اجاره آزاد، به طور سنتی در هر نقطه نزدیک به 30 دلار هزینه نیست. در واقع، در اکثر شرایط شما می توانید در واقع یا خرید و خود را یک کپی دیجیتال از یک فیلم برای آن قیمت، و یا انتخاب کنید تا 4K Blu-ray.

همچنین بیش از هزینه تقریبا هر بلیط سینما، خارج از خدمات سوپر حق بیمه سینما مانند "کلاس طلا" در استرالیا است. و هنگامی که شما در نظر بگیرید، به تازگی به عنوان فوریه امسال، دیزنی تعیین سابقه آزاد به صورت رایگان در دیزنی خدمات خود را به علاوه، آن را قرص سخت به بلع.

mulan-2020-live-action-10

بیشتر بزرگ منتشر فیلم در جریان خدمات لطفا!

دیزنی

اما صرف نظر از این استدلال های قانع gladly کننده، من با خوشحالی 30 دلار برای تماشای مولان در هنگام پرتاب پرداخت. من همچنین می تواند با خوشحالی پرداخت Black Widow 30 دلار به تماشای بیوه سیاه و سفید یا Tenet یا زن تعجب 1984. تا وقتي که بهم اجازه ميدي 30 دلار ميدم من 30 دلار ميدم اگه سينما ها دوباره باز بشن و زندگي دوباره به حالت عادي برگرده

دلیل اصلی این کار: من ازدواج کرده ام، دو تا بچه دارم. علاوه بر کابوس لجستیکی اسکورت دو کودک جوان به سینما -- پارکینگ، مرور بازار، خرید تنقلات، مبارزه بر سر اینکه چه کسی چی می شود-- سفر به فیلم ها می تواند به هزینه من نزدیک به 100 دلار است.

ایده لگد زدن به عقب، ساخت پاپ کورن خود من، گرفتن بچه ها در لباس خواب خود و سرد کردن روی نیمکت راحت من به تماشای یک فیلم به نظر می رسد مانند یک سناریو رویایی در مقایسه. من به راحتی می تواند مکث زمانی که من نیاز به جوانترین به توالت, بدون نیاز به استرس اگر بچه های من and در حال ساخت سر و صدا بیش از حد, اضطراب صفر در اطراف این واقعیت بچه های من در حال cramming مگنوم و یک کیسه کامل از Skittles را به قند خود را وسواس gobs. شنبه شب کاملي در اينجا هست

من ميفهمم که مسافت پیموده شده شما ممکنه متفاوت باشه ممکنه بچه دار نشي در ایالات متحده قیمت بلیط سینما به طور وحشی متفاوت است. پس ممکنه بچه داشته باشي، اما براي تو سينما هنوز شب ارزاني براي بيرون اومده. اگر شما هم مثل من از رفتن به سینما به تنهایی لذت rental ببرید، ایده پرداخت 30 دلار برای اجاره بدون شک، به نظر می رسد بسیار مبهم، اما برای وضعیت خاص من این یک معامله helluva است.

و این وضعیت، به طور ساده تا جایی که من می توانم آن را بیان کنم: آیا فیلم می خواهید یا نه؟ mulan بودجه تولید 200 میلیون دلار و بودجه بازاریابی تخمینی از نیمی از آن مقدار بود. این سخت است که برای یک شرکت مگا احساس تاسف, به خصوص یکی با یک استرانگه در سرگرمی مانند دیزنی, اما هنگامی که شما را به عنوان سرمایه گذاری 300M $ شما تمایل به برخی از آن عقب.

من فیلم دوست دارم و می خواهم مردم به ادامه ساخت فیلم. Netflix به کنار، این واقع بینانه نیست که انتظار شرکت هایی مانند دیزنی را به شرط بندی گران قیمت مانند Mulan یا کاپیتان مارول 2 و فقط آنها را در جریان خدمات به صورت رایگان لوب. 30 دلار ممکن است نقطه قیمت مناسب نیست، اما زمان خواهد شد که تحمل. اگر 30 دلار چیزی است که مردم حاضر به پرداخت (و من بسیار مایل به پرداخت) پس از آن که قیمت. اگر نه، قیمت تقریبا قطعا کاهش خواهد داشت.

فکر کنم مجبور نباشه -يو اف سي رو بگير برای خرید یک رویداد UFC PPV، مانند رویداد آینده UFC 252، شما نه تنها باید به عضویت ESPN + در 5 دلار در هر ماه، شما باید به پرداخت 65 دلار اضافی. این یک رویداد ورزشی زنده است، اما من می خواستم بحث فیلم ها که بسیار متفاوت نیست.

قطب چادربزرگ منتشر می Star Wars کند -- به ویژه فیلم های مانند جنگ ستارگان یا انتقام جویان -- رویدادهای فرهنگی هستند، بخشی از گفتمان گسترده تر تا جایی که ما تقریبا آنها را مانند ورزش مصرف می کنیم. ما در مورد آنها بحث در زمان واقعی، ما در مورد آنها بحث می کنند، ایجاد موضوعات توییتر احمق در مورد آنها. عجیب است، به عنوان فیلم مانند زن شگفت زده 1984 و Tenet را دیده اند تاخیر پس از تاخیر، من بحث آنلاین از بزرگ، جدید منتشر فیلم از دست رفته است.

وقتی سینماها به ناچار باز می شن حتما ً برمی گردم هیچ چیز نمی تواند جایگزین تجربه سینما، اما هنگامی که سینما تئاتر ها یک چیز دوباره، من فقط می خواهم انتخاب. و صادقانه بگم، من به اندازه کافي ممتازم که اين انتخاب رو داشته باشم. پس اونایی که انتخاب ندارن چی؟ چه در مورد کسانی که، به دلایل بسیاری، حتی نمی تواند آن را به سینما؟ است که ارائه راه های جایگزین برای مصرف فیلم های با نام تجاری جدید اشتباه است؟

باز هم، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، اما امیدوارم که انتشار مولان دیزنی پلاس موفق باشد. من می خواهم به تماشای فیلم های با نام تجاری جدید در راحتی از خانه خود من و من نمی خواهم به صبر کنید تا زمانی که فیلم دیگر مربوط به انجام این کار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب