ماه آبی نادر خواهد شد هالووین 2020 درمان به آسمان را - CNET

یک ماه کامل درخشان در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا در سال ۲۰۱۷ بالا می رود.ناسا/کیم شیفلت در این سال عجیب

توسط SALAMNEWWS در 3 مهر 1399
nasafullmoon

یک ماه کامل درخشان در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا در سال ۲۰۱۷ بالا می رود.

ناسا/کیم شیفلت

در این سال عجیب و غریب ،یکی دیگر از رویداد بسیار غیر معمول است به رهبری راه ما است. جفری هانت، مربی ستاره شناسی و مدیر سابق سیاره شناسی می گوید ماه کامل هالووین امسال برای تمام جهان قابل مشاهده خواهد بود، به جای اینکه فقط بخش هایی از آن، برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم، مربی ستاره شناسی و مدیر سابق سیاره شناسی جفری هانت می گوید.

هانت به من گفت: «وقتی تدریس می کردم، دانش آموزان دبیرستانی ام فکر می کردند یک ماه کامل هر هالووینی رخ داده است.» نه کاملا، هر چند دکوراسیون فرهنگ پاپ مطمئن شوید که آن را به نظر می رسد که راه. او گفت آخرین قمر کامل هالووین که در سراسر جهان قابل مشاهده است در سال ۱۹۴۴ آمد. او در مورد این رویداد در وب سایت خود نوشته شده است، هنگامی که منحنی خط بالا. هانت می گوید در سال ۱۹۵۵ یک قمر کامل هالووین برای برخی مکان ها وجود داشت، اما این شامل غرب آمریکای شمالی و غرب اقیانوس آرام نمی شد.

در حالی که ماه کامل هالووین امسال در تمام نقاط جهان قابل مشاهده خواهد بود، این بدان معنا نیست که تک تک شهروندان دیدگاهی خواهند داشت. ساکنان در سراسر هر دو آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی آن را ببینید، به عنوان هند، تمام اروپا و بسیاری از آسیا است. اما در حالی که استرالیایی های غربی آن را خواهند دید، کسانی که در بخش های مرکزی و شرقی این کشور هستند، این کار را ن خواهند کرد.

مناطق زماني رو خوب ميشناسي؟ هانت می گوید: «هر منطقه زمانی آن را به جز مناطق شرقی (GMT) +8 در صورتی که زمان نور روز داشته باشند، یا (GMT) +9 بدون زمان روشنایی روز دارد.»

ميخواي ماه کامل هالووين رو ببيني؟ در مرحله کامل خیلی روشن است مهم نیست که در یک شهر شلوغ یا بیرون در مزرعه بوده ای. و تو به تجهيزات قيمتي احتياج نداري .

هانت می گوید: «بیرون راه برو، و نگاهی بینش»

تعجب نکنید، هر چند، اگر شما ضربه محکم و ناگهانی ماه هالووین شات با تلفن خود را و عکس با آنچه شما دیدید مطابقت ندارد.

هانت اعتراف می کند: «وقتی ماه با گوشی هوشمند عکس برداری می شود نتایج می تواند ناامید کننده باشد.» "یک پیوست تله به بزرگتر شدن ماه کمک خواهد کرد.  حتما بررسی کنید که آداپتور بر روی ساخت و مدل شما متناسب است.  همچنین ماه را بیش از حد مصرف نکنید. درخشش دوربین را طوری تنظیم کنید که ویژگی ها قابل مشاهده باشند و با درخشش ماه بلات نشند.»

اگر شما مصمم به گرفتن یک شات خوب، اکتبر 1 به ارمغان می آورد ماه کامل، بنابراین زمان برای تمرین وجود دارد. از آنجا که این باعث می شود دو قمر کامل در همان ماه، ماه کامل هالووین نیز می تواند به عنوان یک "ماه آبی" شناخته می شود.

اگر شما بیش از حد مشغول تماشای فیلم های ترسناک (و یا انجام هر آنچه معادل کروناویروس ترفند یا درمان است) ، شما باید تا سال 2039 برای یک ماه کامل جهانی دیگر صبر کنید.

هانت می گوید: «البته قمرهای کامل در ماه اکتبر در طول سال های مداخله رخ می دهند، فقط نه در هالووین.» و ماه کامل هالووین ممکن است در منطقه خود را قبل از آن ظاهر می شود. فقط در سراسر جهان دیده نمی شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de