ناسا ماموریت شبیه هیچ دیگر: SpaceX باعث می شود پروازهای فضایی مدرن دوباره - CNET

خدمه اژدها در گفتوگو در مرکز فضایی کندی در فلوریدا قبل از راه اندازی. ناسا/Joel Kowsky صدها نفر از انسان ها ر

توسط SALAMNEWWS در 7 خرداد 1399
crewdragonpreflight

خدمه اژدها در گفتوگو در مرکز فضایی کندی در فلوریدا قبل از راه اندازی.

ناسا/Joel Kowsky

صدها نفر از انسان ها راه اندازی شده است به فضا بیش از گذشته شش دهه. اما هنگامی که ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken پرواز از فلوریدا کیپ Canveral در یک SpaceX خدمه اژدها یکشنبه, آنها خواهید بود برای اولین بار به ترک این سیاره در یک واقعا خودرو های مدرن -- حداقل در قرن 21 مفهوم عبارت است.

Behnken و هرلی به سوار اژدها برای آنچه که ناسا خواستار آن نسخه ی نمایشی-2 ماموریت اول crewed پرواز به فضا روی یک فضاپیمای تجاری در تاریخ و برای اولین بار از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

در حالی که ناسا و اسپیس ایکس در حال شعار این نقاط عطف وجود دارد یکی دیگر از کلید پیشرفت کمتر لب سرویس: فضانوردان در نهایت پرواز در سبک پس از 40 سال فاصله در تکنولوژی.

بیش از 39 سال گذشته تقریبا در تمام سفرهای فضایی ساخته شده اند و فقط دو نوع فضاپیما: یابو اتحاد جماهیر شوروی/روسیه سایوز سیستم و ناسا شاتل فضایی (به جز چینی برنامه فضایی است که انجام شش crewed راه اندازی آن Shenzhou فضاپیما از سال 2003).

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: فضانوردان ناسا در حال پرواز یک فضاپیما با استفاده از تنها...

4:17

این بدان معناست که برای تقریبا چهار دهه ما شده اند خوش بنیه برخی از قابل توجه ترین افراد گونه ما به ارائه به وسایل نقلیه طراحی شده در 1970s و ارسال آنها را به سرد و بی رحم خلاء فضا.

فقط تصور کنید که شما آموزش دیده تمام زندگی خود را اختصاص داده شده خود را برای تبدیل شدن به یک رهبر در بالای زمینه خود را و شما شروع به مهم ترین پروژه های حرفه ای خود را, شما در حال برداشت در خارج از دفتر خود را با اب و هوای 1972 Ford Bronco.

هیچ بی احترامی به محترم توسن یا شاتل فضایی که هر دو ثابت کرده اند که ارزش خود را بیش از بسیاری از میلیون ها کیلومتر سفر کرد. اما زمانی که شما نگاه در کابین خلبان شاتل فضایی آن را احساس می کند... ، وجود دکمه ها و سوئیچ ها و مانیتور که من قسم می خورم ناسا به سرقت برده از من اول اپل IIe کامپیوتر. آن احساس به طور کامل دیوانه و مورخ به فکر می کنم که به عنوان آی فون و آی پد در حال افزایش بیش از یک دهه پیش است و این چیزی است که ما با استفاده از به رفتن به فضا است.

623176main-pd-discflightdeck

کابین خلبان شاتل فضایی دیسکاوری قبل از نهایی آن قدرت پایین.

ناسا/کن Thornsley

در ناسا دفاع از آن را مانند وجود دارد خوب نیست دلیل به چوب با سخت افزار برای مدت طولانی. فضانوردان آموزش دیده اند در این سیستم برای سال.

اما در نهایت برای اولین بار در نزدیک به دو نسل فضانوردان خواهد بود ترک زمین در یک وسیله نقلیه جدید با سیستم های مدرن ما را برای اعطا شده از جمله صفحه لمسی و اتوماسیون. هیچ کدام از این باید به هر گونه تعجب با توجه به این که تسلا است SpaceX خواهر شرکت.

Behnken و Hurley کار کرده اند با SpaceX بیش از نیم دهه برای کمک به توسعه رابط کاربری استفاده می کنند به صورت دستی خلبان خدمه اژدهاکه آنها برنامه ای برای نشان دادن طول ملاقات با ایستگاه فضایی بین المللی در اواخر این هفته. رفته است و هر دو جوی استیک فضانوردان با آن آشنا هستند و از قبل پرواز در حرفه خود در شاتل فضایی جایگزین به طور کامل توسط صفحه نمایش و spacesuits با صفحه نمایش لمسی پسند نوک انگشتان.

"در خود صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش آنها دارای یک رابط نرم افزاری که در آن آنها خواهد بود قادر به کنترل رول پیچ از مسیر خود منحرف شدن" توضیح می دهد که Zebulon اسکویل نسخه ی نمایشی-2 منجر پرواز مدیر در اخیر ناسا پادکست.

سال گذشته ناسا در بر داشت خود را با کمی تخم مرغ بر روی صورت خود را هنگامی که آن را به حال برای قرار دادن خاموش خود را اولین زن راهپیمایی فضایی در خارج از ایستگاه فضایی به دلیل به اندازه کافی وجود ندارد به درستی اندازه فضای مناسب در دسترس است. چنین کمد نگرانی روی خدمه اژدها که در آن هر SpaceX لباس فضایی است که سفارشی ساخته شده و کلاه های سفارشی ساخته شده با استفاده از چاپ 3D. هرلی به خبرنگاران گفت: به تازگی چگونه duds فرسوده داخل شاتل فضایی نسبت به سفارشی جدید لباس.

"این کاملا یک کمی حجیم تر و این نوع اندازه عام به جای این خاص مناسب برای SpaceX."

و البته در حال ارتقاء به مهم ترین سخت افزار. اژدها می تواند پرواز کل ماموریت مستقل فالکون 9 موشک است که افزایش هرلی و Behnken فراتر از جاذبه زمین به خوبی به زمین مستقل بر روی یک پد فرود در دریا خود را نیز مستقل است. حتی ماشین که درایو فضانوردان به سکوی پرتاب -- یک تسلا البته -- قادر است مستقل و رانندگی. آن را کاملا فن آوری گام از "Astrovan" (در واقع یک تغییر جریان هوا تریلر) که تا به حال به طور سنتی chaffeured فضانوردان پیش از پرتاب.

"این چیزی است که ما شاید در مورد خواب زمانی که ما جدید [فضانورد نامزدهای] -- پرواز چیزی به غیر از شاتل فضایی" Behnken گفت. "این به نظر نمی رسد به احتمال زیاد در زمانی که ما وارد فضانورد دفتر ... بنابراین من فکر می کنم ما در حال زندگی در رویا است."

آن زمان بیست سال پس از این هفته ما در نهایت قادر به می گویند که انسان spaceflight وارد قرن 21 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب