گام تا یک کامیون رام با این لوازم جانبی موپار جدید - Roadshow

برو بالا!رم tailgates کامیون شده اند تقریبا همان برای یک قرن : تکه های تخت از فلز بسته شدن پایان کسب و کار وا

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399
Ram Trucks Retractable Center-Mounted Step

برو بالا!

رم

tailgates کامیون شده اند تقریبا همان برای یک قرن : تکه های تخت از فلز بسته شدن پایان کسب و کار وانت است. اما در چند سال اخیر شاهد نوآوری های شگفت انگیزی در این زمینه بوده ایم. GMC تلنگر و تاشو MultiPro tailgateخود را معرفی کرد، Multifunction در حالی که رام در حال حاضر ارائه می دهد tailgate چند عملکردی هوشمندانه، که به طور عمودی مانند یک جفت درهای طویله تقسیم شده است تا دسترسی به تخت آسان تر شود. ساده سازی بیشتر چیزها، روز پنجشنبه، موپار، بخش قطعات و لوازم جانبی FCA، افزودنی جدیدی را اعلام کرد که باید کار و بازی مشتریان را آسان تر کند.

گام تخت با استعداد به نام جمع شدنی مرکز نصب شده طراحی شده است به کار در رابطه با tailgate چند عملکردی، به مشتریان واقعی "پا تا" بیش از رقابت. این سوار منظمی در زیر سپر رام 1500 که در آن خارج از راه است، بنابراین آن را نباید بر روی سنگ ها و یا باقی مانده در حالی که خارج از جاده snagged. هنگامی که شما نیاز به دسترسی به جعبه محموله, این مرحله پایین می آید با تلنگر پا. این از آلومینیوم ساخته شده است و الکترونیکی پوشش داده شده رنگ سیاه و سفید واکشی, بنابراین باید هر دو با دوام و نور در وزن. اما فکر نکنید که تحت فشار تا خواهد شد -- این گام برای حمایت تا 350 پوند امتیاز داده شده است.

Mopar ارائه می دهد بیش از 600 لوازم جانبی برای کامیون های رام، همه چیز را از مراحل تخت جمع شدنی است که کار بر روی کامیون ها با tailgate چند منظوره به گربه پشت سیستم اگزوز نصب نشده، هیئت مدیره در حال اجرا، ارتقاء داخلی، کیت تعلیق و خیلی بیشتر. این جدید جمع شدنی مرکز نصب شده گام تخت، بخش شماره 82216265AB، باید آن را بسیار آسان تر به کار و بازی با رام 1500 وانت، همه بدون شکستن پا، و یا بودجه خود را برای آن ماده است. قیمت آگهی شده برای این افزودنی ۳۹۵ دلار است.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de