دولت سرکوب سیاسی 'تبلیغات تاریک' انتقاد برای عدم اجرای تاریخ

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

سرکوب "تبلیغات تاریک" سیاسی توسط دولت رونمایی شده است، اما بدون هیچ مهلتی برای اجرای آن و یا اشاره در مقیاس مجازات های برنامه ریزی شده است.

وزیران می گفتند قوانین سختگیرانه ای که به افشای کسانی که پول پرداخت کرده اند و مواد چاپی را تبلیغ می کنند، در نهایت به کمپین انتخاباتی آنلاین گسترش خواهد داد.

این گام به عنوان "گامی بزرگ به جلو در جهت شفاف تر کردن سیاست بریتانیا" توسط کلویی اسمیت، وزیر قانون اساسی، که گفت: "مردم می خواهند بفهمند که چه کسی صحبت می کند، مورد تگرگ قرار گرفت.

رأی دهندگان برای شفافیت ارزش قائل هستند، بنابراین باید اطمینان حاصل کنیم که قوانین روشنی برای کمک به آنها وجود دارد تا ببینیم چه کسی پشت محتوای کمپین آنلاین است."

اما کمپین کنندگان از این که دولت اعلام کرد که مشورت بیشتر در این جنجال - توصیه شده توسط کمیسیون انتخابات 17 سال پیش - بدون تاریخ برای قانون ناامید هستند.

انجمن اصلاحات انتخاباتی گفت که اجرای این کار «خیلی وقت گذشته» است و می گوید: «کمپین کنندگان و تنظیم کنندگان از سال ۲۰۰۳ خواستار این تغییر شده اند.»

دارن هیوز، مدیر اجرایی آن می گوید: «برای مدت طولانی، دموکراسی ما به صورت گسترده ای برای «تبلیغات تاریک» ناشناس، اهداکنندگان داگی و دخالت خارجی در اینترنت باز بوده است.

و اضافه کرد: "این کار باید به خوبی اجرا شود و با تحریم های واقعی برای کمپین های بی پروا. در حال حاضر، جریمه های کمیسیون انتخابات می تواند به عنوان "هزینه انجام کسب و کار" دیده می شود."

مشاوره 12 هفته ای 15 ماه پس از دولت برای اولین بار وعده داده است که عمل می کنند، با نیاز به 'imprints' - افشای بودجه - در تمام مواد انتخابات آنلاین می آید.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب