a-level results day: Gavin Williamson admits bright pupils risk being penalised as 'fiasco' fears grow

گاوین ویلیامسون وزیر آموزش و پرورش پذیرفته است بالا انجام دانش آموزان خطر ابتلا به سیستم در سطح A امسال به عنو

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

گاوین ویلیامسون وزیر آموزش و پرورش پذیرفته است بالا انجام دانش آموزان خطر ابتلا به سیستم در سطح A امسال به عنوان ترس رشد هرج و مرج به عنوان دانش آموزان دریافت نتایج خود را.

منتقدان، وزیران را متهم کرده اند که پس از لغو امتحانات، به دلیل بحران کوروناویروس، ریاست یک فیاسکو را بر عهده داشته اند که "گداها باور" را پس از لغو آن انجام می دهد.

حدود یک چهارم میلیون دانش آموزان سطح A نتایج خود را دریافت می کنند.

اما تلاش ی کم برای سر کردن انتقاد از نحوه محاسبه آنها پس از Ofqual، تنظیم کننده امتحانات، اعتراف کرد که نمی تواند روشن شود که تغییر تا هفته آینده چگونه کار خواهد کرد.

در حاليکه دانش آموزان شروع به دريافت نتايج خود کردند، آقاي ويليامسون قبول کرد که دانش آموزان روشن در مدارس که به طور سنتي به نشانه هاي بالا دست نيافته اند، از دست دادن آنها در معرض خطر است.

او اعلام کرد که هیئت های امتحانات تلاش می کنند تا 'outliers' را شناسایی کنند و با مدارس تماس بگیرید تا به دانش آموزان پیشنهاد کنند که باید نتایج خود را تجدید نظر کنند.

اما او نخواست که در برابر فشار تعظیم کند تا یک نوبت کامل را انجام دهد، چرا که وزرای اسکاتلند هفته گذشته این کار را انجام داده اند.

او گفت تصمیم به تغییر نتایج محاسبه شده توسط معلمان، با در نظر گرفتن چگونگی مدارس فردی معمولا در امتحانات، طراحی شده بود برای اطمینان از "حداکثر انصاف".

مردمک می گویند که در اعتراض به نحوه تخمین نمرات شان آماده اند که به خیابان ها بروند، موضع ای که اتحادیه ملی دانشجویان از آن پشتیبانی کرده است.

آقای ویلیامسون به LBC گفت: "خطر ی که در آن شما یک کودک فوق العاده بالا در یک مدرسه نمایشی پایین (آنها) در شرایطی که آنها نمرات آنها می خواهند را دریافت نمی کند وجود دارد.

"آنچه که ما از هیئت های امتحانات خواسته اند جایی است که آنها فکر می کنم ممکن است outliers وجود دارد به تماس با مدارس به صحبت با آنها را به مطمئن شوید که درخواست تجدید نظر به جلو قرار داده است".

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب