Coronavirus: Manitoba, رستوران ها, فروشگاه های مجاز به بازگشایی به ظرفیت کامل

رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی در میان کسب و کارهای مجاز به افزایش ظرفیت پس از Manitoba سوم اقتصادی بازگش

توسط SALAMNEWWS در 2 تیر 1399

رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی در میان کسب و کارهای مجاز به افزایش ظرفیت پس از Manitoba سوم اقتصادی بازگشایی فاز آغاز شد یکشنبه — اما نه همه قادر خواهد بود به بازگشت full tilt فقط رتبهدهی نشده است.

فروشگاه ها و رستوران ها می توانید در حال حاضر در 100 درصد از پیش COVID-19 ظرفیت اما کسب و کار هنوز هم نیاز به اجرای فیزیکی فاصله بین مراجعان در میان دیگر بهداشت عمومی اقدامات است.

ادامه مطلب: جدید COVID-19 نفر در این استان به عنوان فاز 3 راه اندازی شد

افزایش ظرفیت است خبر خوش برای Sachit Mehra از نسل سوم صاحب شرکت هند شرقی رستوران حتی اگر خیابان نیویورک محل نمی توانید صندلی 167 مردم آن را قادر به قبل از این بیماری همه گیر.

"ما بسیار خوش شانس است که همه ما مکان بسیار بزرگ هستند — آنها بسیار بزرگ — بنابراین ما قادر به فاصله جداول در اطراف اتاق آسان است" Mehra گفت: بعد از ظهر یکشنبه در حالی که حدود ده مراجعان نشسته در اتاق ناهار خوری. "شما می توانید در 100 درصد در داخل رستوران اما اگر شما در حال فاصله خود را در جدول از دو متر و سپس این بدان معناست که 50 درصد است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Mehra تخمین زده می شود حدود 60 نفر خواهد بود قادر به نشستن با دو متر بین جداول.

ادامه مطلب: 'ظرفیت کامل' در مانیتوبا رستوران ها کمک زیادی نمی کند, تحت, اجتماعی, فاصله, قوانین: صاحبان

با وجود ادامه چالش برای صنعت رستوران در میان همه گیر Mehra بود, جیک جیک زمانی که استقبال کاربران.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"ما می دانیم که بسیاری از آنها را با نام خود آنها بوده ام در اینجا در دهه فقط قادر به دیدن دوباره آنها را چهره به چهره است که واقعا مهم برای خانواده ما," او گفت:.

"برای باز کردن دوباره و بازگشت به حالت عادی کاملا حیاتی برای کسب و کار ما, ما عمل بر داشتن مشتریان در آمده از طریق درب نشسته در رستوران های ما" گفت: Mehra از کسب و کار خود و رستوران ها ،

Mehra است نه بیش از حد نگران سرنوشت شناخته شده Winnipeg, کسب و کار خانوادگی — "ما در اطراف زینت مشتریان و بودن در اینجا برای چند دهه," او گفت: — اما اشاره کرد که صنعت خود را در تنگه وخیم است.

"در دو هفته گذشته به تنهایی ما تا به حال حداقل 10 قابل توجه رستوران نام اینجا را در وینیپگ و Manitoba اعلام تعطیلی و یا حداقل کاهش ظرفیت — که یک سیگنال هشدار من فکر می کنم برای بسیاری از مردم در داخل صنعت است."

Mehra با اشاره به پتانسیل رسمی عمومی پیام به معنای اطمینان مصرف کنندگان است که آن را منطقی امن برای خوردن و فروشگاه در حالی که هنوز زیر پایه بهداشت عمومی اقدامات لازم برای کمک به اقتصاد به حالت عادی بازگشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Winnipeg کسب و کار آماده سازی برای بازگشایی به عنوان استان شل COVID-19 محدودیت

در ضمن Whodunit کتاب کوچک مستقل و فروشگاه کتاب در یاس خیابان هنوز برنامه اجازه می دهد بیشتر مردم در آن درها از آن بود که دومین اقتصادی بازگشایی فاز آغاز شد و در ماه مه.

این بدان معناست که حداکثر هشت نفر را در فروشگاه در یک زمان و هیچ رویدادی در حال حاضر گفت: کتاب مایکل Bumsted.

"فقط به نگه داشتن همه چیز در نوع راحت محدوده برای ما," او گفت:.

هشت نفر ظرفیت به خوبی کار کرده است و Bumsted گفت: این کتاب در فروشگاه دیده است یک جریان ثابت از مشتریان بار و ترافیک جدید.

"ما نه تا به حال کسی در عین حال که نوعی احساس سخت انجام می شود که خواسته به بهداشتی کردن دست خود را و یا اقامت دو متر دورتر از هر کس دیگری و یا برای یک لحظه صبر کنید," او گفت:.

مانیتوبا رونمایی فاز سه طرح پیش نویس طرح
مانیتوبا رونمایی فاز سه طرح پیش نویس طرح
مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب