5 آهنگ ها شما باید شنیدن این هفته: 04 مارس سال 2020

وجود دارد خیلی بیشتر به یک نسخه جدید از انتشار آن را به جریان موسیقی خدمات. وجود خرده فروشان برای مقابله با تب

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399

وجود دارد خیلی بیشتر به یک نسخه جدید از انتشار آن را به جریان موسیقی خدمات. وجود خرده فروشان برای مقابله با تبلیغاتی ظاهر در اواخر شب نشان می دهد کمپین های بازاریابی و حمایت از تور برای هر آلبوم. اما با رکورد فروشگاه بسته اواخر شب نشان می دهد که از میزبان' اتاق نشیمن بودجه بازاریابی در نگه دارید و جایی برای تور به نظر می رسد محتاطانه به صبر کنید تا زمانی که همه چیز عادی تا حدودی.

در سمت مثبت باز می شود تا این باند برای هنرمندان برای جلب توجه است که در غیر این صورت ممکن است آنها را محروم توسط سوپراستار هنرمندان که خورد تمام اکسیژن از بازار است.

1. PUP آنافیلاکسی
تک (دب اصغر/جهانی)
توصیه می شود اگر شما مانند: EpiPens

توله سگ برای اولین بار آهنگ جدید از سال 2020 به ما می دهد یک ایده از جایی که آنها در حال رفتن سال گذشته مرضی مسائل آلبوم. گروه Stefen Babock می گوید این آهنگ الهام گرفته شده بود توسط یک پسر عموی خود که تا به حال بد واکنش آلرژیک به حال توسط یک زنبور نیش زده. "همسر او اگر چه او نگران بود همچنین فکر کردم آن را بسیار خنده دار و شروع به ساخت سرگرم کننده از او حتی به عنوان آنها به سمت بیمارستان." خوب. آه و شخص خوب است. سرد Claymation تصویری بیش از حد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

2. فلامینگو خلیج Capiche
تک (مستقل)
RIYL: باتلاق سنگ

این سه نفر ادعا می کند که "تصادفا خارج از کانادا مرداب" جایی در چمن زار. در حال حاضر مشغول به کار در خارج از تورنتو آنها باید برخی از آهنگ های جدید تولید شده توسط Moe برگ از تعقیب خوشبختی. شما می خواهید یک آبجو برای این.

3. صندلی ماشین زیرسری, هالیوود
ساخت یک درب کمتر باز (Matador/گدا)
RIYL: نفرت هالیوود

Leesburg, ویرجینیا عجیب ترین نام گروه تنها به توجه گسترده اما آنها در حال حاضر به دوازدهم آلبوم در ده سال. طرفداران طولانی مدت ممکن است متوجه تغییر در صدا با این رکورد به عنوان گروه به عنوان نوسان دور از خود lo-fi احساس می کنم به چیزی کمی بیشتر الکترونیکی. توجه داشته باشید که دیجیتال وینیل و سی دی نسخه از آلبوم همه کمی متفاوت از یکدیگر. جمع آوری همه آنها را!

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

4. ارزان کاهش, بررسی گوشی خود را feat. Pete Wentz
تک (له موسیقی/خرچنگ)
RIYL: بیشتر چیزهایی که به نگرانی در مورد

با وسواس چک کردن گوشی خود را از یک هزار بار در روز صورت خود را دوپامین بازدید? سپس این آهنگ (که به نوعی به یاد من بین Fatboy اسلیم Baz Luhrman و گیل اسکات-Heron) خواهد رسید خانه. لعنت شده است در حالی که از آنجایی که ما تا به حال خوب صحبت کلمه alt-راک آهنگ innit?

5. Yungblud, عجیب و غریب!
تک (جهانی)
RIYL: Commiserating خود را با اضطراب

این آهنگ برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند نوشته شده در coronavirus بحران (اتمام است که گروه کر) اما از آن است که از یک بار در Yungblud زندگی وقتی همه چیز در زمان قابل ملاحظه ای بزرگ به نوبه خود برای این عجیب و غریب است. با توجه به وضعیت جهان او hustled آن را جلوتر از خود را دانشجوی سال دوم آلبوم. او هنوز هم در آن مشغول به کار, اما آن را می شود به زودی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کوروس رادیو یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن