LTE ورایزون سرعت رقیب 5G سرعت در AT&T و تی موبایل ، تحلیلگر می گوید -- CNET

سریع ترین میانه سرعت دانلود 5G ورایزون در این گزارش 255Mbps بود، در مقایسه با T-Mobile's 82.5Mbps.گرافیک توسط

توسط SALAMNEWWS در 19 شهریور 1399
5g-verizon-phone

سریع ترین میانه سرعت دانلود 5G ورایزون در این گزارش 255Mbps بود، در مقایسه با T-Mobile's 82.5Mbps.

گرافیک توسط Pixabay / تصویرسازی توسط CNET

به عنوان حامل ادامه گسترش شبکه های 5G خود را در سراسر ایالات متحده، یک گزارش جدید نشان می دهد که تا چه حد آنها در سال جاری آمده است. و در حالی که ورایزون دارای کمترین پوشش 5G، سرعت 5G خود را بی همتا باقی می ماند به عنوان حتی سرعت شبکه LTE 4G خود را "اغلب رقیب سرعت 5G حامل های دیگر،" گزارش Rootmetrics نشان داد دوشنبه.

Rootmetrics انجام 2.7 میلیون آزمایش در سراسر تمام 50 ایالت در طول نیمه اول سال 2020، coronavirus هر چند آن را متوقف سراغ بین ماه های مارس و اوایل ژوئن به دلیل همه گیر کروناویروس.

بر اساس این گزارش، ورایزون کمترین پوشش ۵G را دارد. متروی آن با بیشترین ۵جی اوماها، نبراسکا است که تنها ۰٫۷٪ پوشش دارد، در مقایسه با تی موبایل که ۶۳٪ جکسون، میسیسیپی را با ۵جی تأمین می کند. اما ورایزون هنوز سریع ترین سرعت دانلود میانه را دارد، در ۲۵۵ مگابیت در ثانیه در سریع ترین شهر لس آنجلس خود در مقایسه با سریع ترین شهر تی موبایل از همپتون رودز، ویرجینیا، با ۸۲٫۵ مگابیت بر ثانیه.

بزرگترین ردپای پوشش AT&T در کلمبوس، اوهایو است، جایی که شبکه 5G آن به 50 درصد رسیده است، و سریع ترین سرعت میانه آن 116Mbps در فینیچ است.

اما Rootmetrics می گوید اختلاف در پوشش به سادگی به دلیل باندهای مختلف طیف 5G مورد استفاده قرار می گیرد. "در دسترس بودن پایین تر ورایزون 5G به این معنا نیست که آن را با 5G فعال نیست; بلکه، آن را منعکس کننده رد پای پوشش کوچکتر از طیف mmWave خود را،" یادداشت های گزارش.

ادامه مطلب: ورایزون در مقابل AT&T در مقابل تی موبایل در مقایسه با: چگونه بهترین حامل 5G را برای شما انتخاب کنید

سه حامل بزرگ آمریکا از امواج رادیویی مختلف برای شبکه های 5G خود استفاده می کنند. ورایزون از طیف ۵جی با موج میلی متری با باند بالا استفاده می کند که محدود به طی مسافت های کوتاه و مسدود شدن توسط موانع جامد مانند ساختمان ها و درختان است. AT&T از طیف 850MHz برای شبکه 5G باند پایین خود استفاده می کند که برد بهتری دارد اما سرعت های کندتر دارد. AT&T و Verizon نیز خواهد شد استخدام فن آوری جدید به نام به اشتراک گذاری طیف پویا برای به اشتراک گذاشتن امواج هوایی 4G با 5G و بهبود عملکرد.

تی موبایل همچنین از طیف کم باند ۶۰۰ مگاهرتز استفاده می کند اما هم اکنون طیف میدبند ۲٫۵گیگاهرتزی اسپرینت را نیز برای رویکرد «کیک لایه ای» خود به ۵جی از زمان ادغام ۲۶٫۵ میلیارد دلاری حامل با اسپرینت در ماه آوریل یکپارچه می کند. طیف میدبند سریع تر از باند پایین است، و بیشتر از باند بالا سفر می کند.

شما می توانید از تی موبایل 5G نقشه های پوشش در اینجا، نقشه های AT&T's 5G در اینجا و نقشه پوشش 5G ورایزون در اینجا را بررسی کنید.

ورایزون برای شبکه های تلفن همراه کلی خود از جمله هر دو 5G و LTE، پس از پیروزی در دسته های قابلیت اطمینان، دسترسی، داده ها و تماس ها بیشترین امتیاز را کسب کرد. اما AT&T به طور متوسط برای هر دو LTE و 5G سریع ترین سرعت ها را در 42Mbps داشت، بر اساس این گزارش، و به دنبال آن ورایزون در 36Mbps و T-Mobile در 20Mbps.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن