تیرآهن اصفهان

تیرآهن اصفهان دارای مشخصات زیر است که به بررسی آن می پردازیم . تیرآهن اصفهان خصوصیاتی دارند که قبل از خرید بای

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1400

تیرآهن اصفهان دارای مشخصات زیر است که به بررسی آن می پردازیم . تیرآهن اصفهان خصوصیاتی دارند که قبل از خرید باید آن‌ها را بررسی کنید .  شاید در هنگام خرید تیرآهن  اصفهان سوالات زیادی در ذهن شما به وجود آید و یا اینکه تیرآهن های مختلفی به چشم شما بخورد که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه هم بوده و فقط وزن آنها با هم متفاوت است. برای اطلاع از قیمت روز تیرآهن اصفهان روی لینک کلیک کنید.

مشخصات ظاهری تیرآهن اصفهان

 از لحاظ شکل ظاهری تیراهن اصفهان دارای دو بال در بالا و پایین است و در قسمت میانه این دو بال تیغه وجود دارد ، که آنها را به هم متصل می کند .تیرآهن اصفهان از لحاظ شکل ظاهری دارای سه دسته است که شامل تیرآهن  بال نیم پهن موازی و تیرآهن  بال پهن موازی  و تیرآهن بال باریک شیبدار است و طبفه بندی می‌شوند . تفاوت این سه مدل تیرآهن  در شکل بال ها و اندازه آنها است . در تیرآهن بال پهن ، طول جان  باید با یکدیگر برابر باشد .  به این تیرآهن هاش  گفته می‌شود .

تیرآهن های اصفهان دارای استانداردهایی هستند که در تولید آنها استفاده می‌شود  .

تیرآهن ها با استاندارد خاصی تولید می شوند

استاندارد ipe : از این استاندارد برای ساخت تیر آهن در کشور ایران و کشورهای اروپایی استفاده می‌شود . برای بررسی تیراهن اصفهان و داشتن این استاندارد دوسر تیرآهن را بررسی کنید . باید ضخامت بال ها در ابتدا و انتهای تیرآهن یکسان و یکنواخت باشد که با چشم قابل تشخیص است . تیراهن اصفهان دارای استانداردipeاست که در کشور ما بسیار محبوب است و نقشه های ساختمانی را بر اساس این استاندارد می‌سازند .

 استانداردinp  :  در ساخت تیر آهن به کار می رود و در کشورهای روسیه و چین مورد استفاده قرار می گیرد . در این استاندارد ضخامت در  ابتدا نازک و در انتها ضخیم است و برای بررسی آن اگر از ابتدا به انتهای تیرآهن نگاه کنید شیب ملایمی را خواهید دید .

 پس بر اساس مطالب ذکر شده در کشور ما در ساخت تیرآهن استاندارد ipe استفاده می‌شود . تیرآهن  ایرانی با این استاندارد به کشورهای اسپانیا ، لهستان ، آلمان ، کره   چین و روسیه وارد می شود . کشورهای  چین و روسیه تیرآهن هایی با استاندارد آی پی آن وارد می‌شود. که تشخیص تیرآهن ها را با این دو استاندارد برای ما مشکل می کند . تیرآهن اصفهان  بیشترین محبوبیت را دارد ، که برای خرید آن به برند حک شده و روی تیرآهن دقت کنید و به راحتی می توان آن محصول تولیدی اصفهان را از سایر کشورها تشخیص دهید . بر روی بالهای تیرآهن اصفهان  با فاصله های ۲ متری مارکی  تحت عنوان esco حک  شده  است  که این محصول را از دیگر محصولات داخلی و خارجی جدا می کند.

قیمت تیرآهن اصفهان

 تیرآهن های اصفهان  دارای استاندارد آی پی ای هستند که تیرآهن هایی با بال های نازک و یکنواخت تولید می کنند .  این تیرآهن ها دارای وزن استانداردی بوده و مطابق جدول اشتال تولید می شوند و به همین دلیل است که تیرآهن اصفهان قیمتی بالاتر از  دیگر تیرآهن ها دارد . کشور کره تولید  تیرآهن های‌ مشابه تیرآهن های اصفهان را آغاز کرده ولی قیمتی ارزان تر از آن دارند .  وزن تیرآهن های اصفهان  از سایر تیرآهن های ساخته شده بیشتر است و کاربرد خاصی در مهندسی سازه ها دارند . تیرآهن های اصفهان  در سایزهای ۱۴ تا ۳۰ تولید می شوند و در بازار برای مشتریان عرضه می شوند که  دارای وزن متفاوتی هستند . تولید به این گونه می تواند  بر روی قیمت موثر باشد .  اگر در بازار تیرآهنی  با برند  اصفهان پیدا کردید و قیمت پایینی داشت به اصالت آن شک کنید .

تیرآهن های اصفهان همگی استاندارد های ملی ایران را دارا هستند .