مادلین مک کین: از دوستان مسیحی Brueckner می گوید 'بیمار', آلمانی, مرد باید اعتراف

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 3 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک دوست سابق مرد پلیس آلمان بر این باورند که در پشت ناپدید شدن مادلین مک کین نیز گفت که او "می داند که" در آلمانی مجرم جنسی در زمان کودکی و خواست او را به اعتراف به آن است.

مسیحی Brueckner شناسایی شد توسط پلیس در آلمان در اوایل این ماه به عنوان رهبری مظنون در بیش از دهه های طولانی تحقیقات مربوط به ناپدید شدن سه سال از یک پرتغالی هتل در سال 2007.

در حال حاضر یک دوست سابق محکوم مجرم جنسی و کودک آزار که زندگی با او در پرتغال که در آن مادلین رفت از دست رفته است گفت که او متقاعد شده است این مرد 43 ساله که در پشت این دختر نبود.

توصیف او به عنوان "بیمار" به The Daily Telegraph, مایکل Tatschl, 46, گفت:: "من می دانم که او آن را".

"من در زندگی با او را در زمان. او بهترین دوست من بود و او قطعا منحرف و بیش از قادر به ربودن یک کودک برای ضربات و یا پول است."

آقای Tatschl درگیر شد با Brueckner که در آن زمان درگیر شد, در تعدادی از فعالیت های جنایی از جمله سرقت در اوایل 2000s.

این جفت ارز شد و در نهایت در زندان با هم به مدت هشت ماه و نیم پس از آنها بودند گرفتار سرقت دیزل با مادلین رفتن از دست رفته پنج ماه پس از آنها جدا از راه یک بار منتشر شد.

آقای Tatschl اضافه شدن او به تازگی با نزدیک شدن توسط مقامات به شواهد خود را از همکاران سابق. پلیس آلمان در حال درمان در مورد بررسی قتل.

او در ادامه به مقاله: "او قطعا منحرف و تمام دوستان خود را فکر می کردم که در مورد او. او تا به حال برخی از مسائل جنسی اما ما فکر نمی کنم که او دوست داشت فرزندان جوان است."

صحبت از شهادت او به اتریش و آلمان و افسران او افزود: "آنها بسیار روشن با من از دقیقه اول. آنها گفتند: 'ما در حال بررسی Maddie McCann و مسیحی Brueckner' و من به آنها گفتم من می دانستم که آن را در حال حاضر. من متقاعد شده بود از آن او بود. من به آنها گفتم: "من می دانم آنچه شما می خواهید. من امیدوارم که من می تواند کمک کند'."

"من واقعا امیدوارم که آنها در نهایت می تواند در این مورد برای خانواده و پیدا کردن مسیحی گناه برای آنچه که او انجام داده است. او نیاز به آن اعتراف به پلیس و بستن آن برای همیشه."

Brueckner در حال حاضر در زندان به خرید و فروش مواد مخدر و جذاب سال 2005 محکومیت تجاوز به 72 ساله آمریکایی در پریا دا لوز که به دست آورده او را هفت سال حکم زندان.

در سراسر اروپا او را برداشت تا 17 اعتقادات از جمله جرائم جنسی علیه کودکان و سرقت و جعل.

وکلای Brueckner باید گفت که او با رد هر گونه دخالت در ناپدید شدن که باعث جستجو های بین المللی تلاش است که همچنان در سراسر مرزها و عناوین برای بیش از دهه.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن