Coronavirus: دولت متهم از قتلگاه به فهرست کشورهای معاف از قرنطینه اعلام کرد

خیابان داونینگ متهم شده است از یک "shambolic" دست زدن به هوا پل طرح پس از آن در نهایت پرده برداری از یک لیست ا

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

خیابان داونینگ متهم شده است از یک "shambolic" دست زدن به هوا پل طرح پس از آن در نهایت پرده برداری از یک لیست از مکان های انگلیسی گردشگران داخلی می توانید بدون نیاز به قرنطینه برای دو هفته زمانی که آنها بازگشت.

Nicola Sturgeon که وزیر اول اسکاتلند و ویلز همتای علامت Drakeford گفت: دولت ساخته شده است که یک سری از آخرین لحظه تغییرات آن در لیست کشورهای امن تلقی برای سفر به پس از هفته ها تاخیر و هشدار از سفر شرکت رو نصب مشکلات مالی است.

لیست منتشر شده در پنج شنبه منتشر شد بدون به طور گسترده ای trailed "چراغ راهنمایی" سیستم رغم آن که وعده داده شده توسط Grant Shapps حمل و نقل, منشی, ساعت قبل در یک مصاحبه رادیویی.

بیشتر وجود دارد سردرگمی زمانی که یونان گنجانده شد در فهرست کشورهای معاف از قرنطینه با وجود آقای Shapps گفت: قبل از آن که آن را نمی خواهد.

آقای Shapps گفته بود یونان نمی خواهد از ویژگی های آن را به عنوان تا به حال ممنوع پرواز های از انگلستان تا 15 جولای به علت بریتانیا میزان بالایی از عفونت است – اما به نظر می رسد دولت به حمایت پایین و یک جانبه آن را با توجه به نور سبز با وجود محدودیت در یونانی طرف.

دولت مشاور ارشد علمی نیز اشاره کرد که 14 روز در قرنطینه اعمال مسافران پس از رسیدن در انگلستان بود و نه پشتیبانی شده توسط شواهد علمی. در سخنرانی خود در روز جمعه خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی Sir Patrick blue palace hotel خواسته شد که اگر وجود داشت همیشه یک توجیه علمی برای پتو قرنطینه تحمیل شده – صرفه جویی در تعداد انگشت شماری از موارد استثنا – در 8 ژوئن.

Sir Patrick پاسخ داد: "توصیه ما شده است و روشن است که قرنطینه باعث می شود بیشتر حس می شود و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر هنگامی که مردم در حال آمدن از کشورها با افزایش نرخ ابتلا به عفونت از آنهایی که ما را در اینجا.

"که در آن قرنطینه اندازه گیری است که تفاوت خواهد بود."

Ms ماهیان خاویاری به انتقاد از "تغییر ماسه" از دولت بریتانیا سیاست: "زمانی که بسیار در خطر است آن را به عنوان در حال حاضر ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را به کشیده همراه در پی به صورت کاملا صادقانه در مورد آن دولت دیگر را shambolic فرایند تصمیم گیری.

"فقط برای نشان دادن نقطه [در] تغییر ماسه از دولت انگلستان موقعیت – لیست کشورهایی که در آنها دیروز خواستار آن است که دولت اسکاتلند به ثبت و نشان می دهد ما یک مانع به توافق در همان است که لیست آنها را با ما به اشتراک گذاشته است."

آقای Drakeford گفته شده است "غیر ممکن است" به یک "پاسخ معقول" از وزیران در مورد رویکرد خود را.

"روز بعد از ما در تلاش برای دریافت یک پاسخ معقول از دولت بریتانیا در مورد چگونه آنها قصد دارند تا این تغییرات که کشورهای آنها قصد گسترش ترتیبات و من فقط باید بگویم آن بوده است غیر ممکن است تجربه به دنبال," او گفت:.

14-روز خود سیاست جدا برای UK ورود – نوار یک تعداد انگشت شماری از معافیت – معرفی شد و در 8 ژوئن, اما این است که در حال حاضر در حال آرامش برای کشورهای در لیست.

وجود دارد در حال حاضر 73 کشور با معافیت از جمله محبوب کوتاه-مسافت مقصد از جمله اسپانیا و فرانسه و ایتالیا و ترکیه و یونان و قبرس و همچنین مسافت های طولانی مکان از جمله استرالیا, باربادوس, هنگ کنگ, ژاپن, نیوزیلند و ویتنام است.

چین و پرتغال و تایلند و مالدیو و ایالات متحده آمریکا در میان مقصدهای قابل توجه با عدم وجود خود را.

کار با حمله به دولت را از دست داده و وضعیت را به عنوان یک "ظرف غذا". جیم مک ماهون سایه وزیر حمل و نقل گفت: "کار – مانند خانواده ها و کسب و کار بالا و پایین کشور – مشتاق هستند برای دولت قرنطینه اقدامات به کاهش می شود اما این ظروف سرباز یا مسافر.

"اول ما تا به حال قرنطینه که آنها آهسته به پیاده سازی و سپس آنها گفتند که می خواهم انجام تهویه پل. در حال حاضر ما می بینیم یک برنامه اجازه دهید به ساکنان 60 یا بیشتر کشورها به انگلستان بدون هر گونه ترتیبات متقابل.

"این واقعیت که آنها شده اند قادر به مذاکره هوایی پل کیفرخواست از شکست خود برای مقابله با بحران در خانه. آنها بیش از حد آهسته به مستند بیش از حد آهسته به منظور PPE و خیلی آهسته برای محافظت از کشور ما است."

حزب لیبرال دموکرات به نام وزیران به انتشار مبنای علمی برای به اصطلاح "سفر دالان".

Lib Dem, سلامت, سلامت و مراقبت اجتماعی سخنگوی منیر ویلسون متهم وزرای بودن "همه جا" در قرنطینه.

"مردم سزاوار بهتر است," او گفت: "برای جلوگیری از و در عین حال سردرگمی بیشتر وزرا باید انتشار مبنای علمی برای تصمیم گیری کنند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن