سیاه, نوجوان مجروح در حالی که بازداشت با پدر در موسسه خیریه دوچرخه سوار

یک مرد متهم به پلیس از "تحقیر و نژادپرستی نهادی" پس از او و پسر نوجوان خود را تجربه کرده است "تهاجمی" بازداشت

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399

یک مرد متهم به پلیس از "تحقیر و نژادپرستی نهادی" پس از او و پسر نوجوان خود را تجربه کرده است "تهاجمی" بازداشت در تیزر نقطه در شمال لندن.

اندرو بواتنگ و 13 ساله و پسر Huugo شد دوچرخه سواری در امتداد رودخانه لی برای یک موسسه خیریه دوچرخه سوار در تاتنهام زمانی که آقای بواتنگ گفت: یک افسر پلیس را برداشت نگه دارید از پسر و فریاد زد او را قبل از تهدید او با یک تفنگ بی حس کردن.

Huugo دچار خراش به چهره و کبود پاهای او پس از فرار به خار بوته زار در طول بازداشت پدرش گفت: در یک Instagram post.

پسر بود و پس از آن قرار داده شده در دستبند در حالی که پدرش با او. آقای بواتنگ شد و پس از آن نیز دست به دستبند, او گفت:.

پلیس متروپولیتن گفت: آقای بواتنگ از تاتنهام شده بود بازداشت و سپس آزاد شد پس از یک سلاح سرد در این منطقه است. افسران ارشد در حال حاضر بازدید از خانواده در خانه به بحث در مورد دستگیری و کارآگاه رئیس سرپرست Treena فلمینگ رئیس پلیس شهری را در شمال منطقه فرماندهی واحد گفت که او "مشتاق برای به حداکثر رساندن هر گونه یادگیری است که می آید از این".

"خودنمایی مثال از تحقیر و نژادپرستی نهادی من فرزند جوان و خودم قرار گرفتند و در شب گذشته در حالی که در یک موسسه خیریه دوچرخه سواری چالش #spinoffat3 چیزی بود که من فکر کردم (ساده لوحانه) که بچه نمی خواهد که به تجربه به چنین افراطی تا چه حد و در ابتدا دست به گناه مطیع قانون شهروندان" آقای بواتنگ که با این نسخهها کار در شهر و دانشگاه گفت: در یک Instagram post.

برخی از افسران به نظر نمی رسد به پوشیدن لباس کامل Mr بواتنگ, گفت:, و اضافه کرد که آنها تا به حال شده است "عصبانی و پرخاشگر".

"من پسر جوان وحشتزده به عنوان [او] هرگز دیده می شود یک افسر پلیس از این نوع در این ظرفیت و به پایان رسید تا در حال تعقیب با یک تیزر سلاح کشیده شده از طریق خار بوته گل رز است که پاره و لباس های جدید خود را" آقای بواتنگ گفت: در Instagram post. "من از ترس است که فرزندان ما در معرض سطوح خطرناک از نیروی بیش از حد نامتناسب به سناریو."

آقای Boateng مربیان یک تیم فوتبال جوانان و همچنین داوطلبان برای توسعه طرح نام کیکآف@3 که توسط اجرا در خدمت شهری افسر پلیس به نام مایکل والاس با توجه به ناظرکه اولین گزارش این داستان.

Huugo Boateng مقاله گفت که در جریان دستگیری "این مرد از هیچ جا آمد. او عصبانی دیوانه و فریاد". او افزود: "من می ترسیدم چون فکر می کردم او ممکن است mugging من و یا تلاش به من تاج بنابراین من زد اما هیچ جا وجود دارد برای رفتن ولی در بوته است."

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: مستقل که ماموران به حال شده است در جستجوی یک مظنون در یک سلاح سرد در نزدیکی Marksbury تفریح زمین در Crowland جاده ها است.

این سخنگو افزود: "ماموران با حضور و 21 ساله به بیمارستان منتقل شد. او بود و بعد مرخص شد. پس از سلاح سرد یک شرح ممکن است مظنون منتشر شد به افسران. افسران جستجوی یک مظنون اعتقاد به مسلح با چاقو.

"در طول این دوره از جستجو 43-سال-مرد بازداشت شد برای اهداف یک جستجو. A 13-year-old male دستگیر شد سوء ظن از درگیر شدن با سلاح سرد. معلوم شد آنها درگیر شدند. 13 ساله بود د-بازداشت شده در صحنه است.

"ملاقات دریافت یک شکایت از عضو های عمومی در رابطه با این حادثه است. ملاقات طول می کشد همه شکایات به طور جدی و این خواهد شد به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت."

خانم فلمینگ منطقه فرمانده اضافه شده در یک بیانیه گفت: "در ساعت پس از این حادثه یکی از تیم رهبری ارشد صحبت با طرف های درگیر برای ارائه یک شخصی توضیح در مورد وضعیت و برای گوش دادن به و درک می کنیم نگرانی های خود را.

"پس آن دو نفر از افسران ارشد و بازدید افراد نگران به صحبت با آنها را به طوری که ما می توانیم از این حادثه خاص. ما مشتاق برای به حداکثر رساندن هر گونه یادگیری است که می آید از این است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب