یوتیوب این پاریس نشان می دهد پاریس هیلتون واقعی پشت سر او 'که داغ' شخصیت -- CNET

این راه اندازی پاریس هیلتون برای مصاحبه خود را در من خیلی وسواس است. پاریس هیلتون این داستان بخشی از من خیلی

توسط SALAMNEWWS در 28 شهریور 1399
htdi-find-my-3-2

این راه اندازی پاریس هیلتون برای مصاحبه خود را در من خیلی وسواس است.

پاریس هیلتون این داستان بخشی از من خیلی وسواس (مشترک در اینجا)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه ای و وسواس های فعلی خود را.

پاریس هیلتون نامی است که بسیاری از مردم می دانند، حتی اگر گذشته از این که او مشهور است، چیز زیادی در مورد او نمی دانند. مستند جدید یوتیوب This Is Paris با هدف تغییر است که با نشان دادن زن و کارآفرین پشت شخصیت "که داغ است" است. هنگامی که فیلم آغاز می شود ما او را در یک غرفه صدا ضبط voiceover و رفتن در و خارج از امضای خود را شخصیت پاریس و صدا را ببینید. شاهد آن شگفت انگیز و شگفت آور است.

در CNET منخیلی وسواس پادکست ، هیلتون توضیح می دهد که چرا او موافقت کرد برای شرکت در این مستند و آنچه او امیدوار است مردم را از آن.

او می گوید: «احساس می کردم زمان مناسبی در زندگی ام است. من خيلي چيزا رو پشت سر گرفتم و تصورات غلط زیادی در مورد من وجود دارد.» "مردم هرگز نمی دانستند که من واقعا چه کسی هستم چون من تا به حال آن را نشان داده ام. و من آماده بودم که داستانم را تعريف کنم . من در نهایت، به خصوص در حین فیلمبرداری آن فیلم، آنقدر در مورد خودم فهمیدم.»

یکی از قانع کننده ترین بخش های این پاریس است تماشای هیلتون صحبت در مورد ضربه مادام العمر است که ناشی از سوء استفاده او در نوجوانان خود رنج می برد در حالی که در مدرسه شبانه روزی Provo کنیون در یوتا. هیلتون می پیوندد بازماندگان دیگر در شکستن کد جنبش سکوت برای روشن کردن مدارس برای سود صورتحساب به عنوان درمان و رفتار برنامه های اصلاح برای بچه ها. کد سکوت اشاره به تکنیکی دارد که به کمک آن دانش آموزان مجبور می شوند با یک دانش آموز هدفمند صحبت نکنند و در نتیجه از نظر اجتماعی آن ها را منزوی می کنند تا زمانی که به نقطه شکستن برخورد کنند. هیلتون امیدوار است که باز کردن در مورد سوء استفاده اش به حذف شرم و ننگ کمک کند و دیگران را تشویق کند که همین کار را انجام دهند.

هیلتون می گوید: «مهم این است که بدانید می توانید داستانتان را بگویید.» «وقتی جوان هستید و بزرگ می شوید، هنوز متوجه نمی شوید که چه کسی هستید. این آسان است که توسط مردم دستکاری و احساس شرم به بحث در مورد چیزهایی از این دست. اگر چیزی را پشت سر می روید و سخت است و سخت است و توهین آمیز است، باز کردن به روی کسی مهم است که بتواند به شما کمک کند و در چنین شرایطی نمونید چون عشق می خواهید. عشق نیست اگر کسی از شما سوء استفاده کند، چه از نظر عاطفی، چه از نظر کلامی، جسمی. هرگز نباید با هیچ اینطور رفتار شود.»

هیلتون در طول مصاحبه ما در مورد این پاریس بحث می کند و در مورد اینکه چگونه شرکت در فیلم به او در مقابله با سوء استفاده اش کمک کرد و اینکه چگونه امیدوار است دیگران را توانمند کند تا همین کار را انجام دهند، صحبت می کند. ما همچنین بحث او 19 خطوط محصول مختلف، زندگی ساده و چگونه او رسیدگی به حریم خصوصی در زندگی خود را.

یکی از لحظات مورد علاقه من در طول مکالمه ما در اطراف شخصیت "که داغ است" او بود. او خاستگاه صدای «پاریس» خود را توضیح می دهد.

«زمانی آمد که من در پرووو بودم و وقتی از آنجا خارج شدم به زندگی ام فکر می کردم. من فقط می خواستم چیز دیگری بشم.» "من واقعاً از مرلین مونرو الهام گرفته بودم. ميدونم که اون دو تا صدا هم داشت . وقتي اون توي دوربين بود، اون از اون نوع صداي بچه سکسي بالاتري ميکرد. و بعد شنیدم که وقتی از دوربین خارج شده بود، با لحن عادی صدایش صحبت می کرد.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب