YouTuber Shane Dawson معذرت خواهی برای blackface محتوا و گفت: N-word در ویدئوها

هشدار: این ویدیو حاوی زبان صریح و روشن.YouTuber Shane Dawson خطاب به انتقاد از او دریافت کرده است برای استفاده

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399

هشدار: این ویدیو حاوی زبان صریح و روشن.

YouTuber Shane Dawson خطاب به انتقاد از او دریافت کرده است برای استفاده از blackface گفت: N-word و سایر نژادی تهمت توهین مردم زندگی با معلولیت شوخی در مورد آزار جنسی کودکان و بیشتر.

در 20 دقیقه ویدئو منتشر شده در جمعه, عنوان, گرفتن مسئوليت 31 ساله YouTuber صادر عمومی عذر خواهی خود را به 23 میلیون مشترک خود گذشته نظرات خود را در کانال یوتیوب.

"من انجام داده اند و بسیاری از چیزهایی که در گذشته من است که من از آنها بدم میاید که من آرزو می کنم من می تواند برود که من سعی کردم به رفتن دور با حذف ویدئوها یا untagging my Instagram به معنای واقعی کلمه انجام آنچه من می توانم به تظاهر کسانی که همه چیز اتفاق نمی افتد," او گفت:. "از آنجا که من عذرخواهی کرد برای بسیاری از آنها اما من 31 تقریبا 32. کسانی که عذر خواهی خورد. من نمی دانم که آن شخص دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جینا تیله اعلام کرد او 'ترک' کانال YouTube خود بیش از گذشته 'منفی' نژادپرستانه ویدئوها

"در حال حاضر بسیار از افرادی که مایل به پاسخگو مایل مجازات برای مردم و من با شما موافقم و به همین دلیل است که من در ساخت این فیلم," او گفت:.

"این تصویری است که از یک محل فقط مایل به خود به من s–t که مایل به خود به همه چیز من انجام داده ام در اینترنت است که به مردم صدمه دیده است که اضافه شده به این مشکل است که به خوبی. من باید برای همه چیز."

داوسون خطاب تاریخچه خود را از "همه نژاد پرستی که (او) قرار داده و بر روی اینترنت" و برجسته است که او "تصمیم به بازی کلیشه های سیاه و سفید از مردم یا مردم آسیا و یا مکزیک یا تقریبا در هر مسابقه است."

"Blackface چیزی بود که من بسیاری," او گفت:. "وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای... من نمی انجام این کار. من نگاه به تاریخ آن و به همین دلیل آن را بسیار اشتباه و به همین دلیل مردم بسیار ناراحت است.

"من حتی نمی توانید تصور کنید آنچه در آن می خواهم به سیاه و سفید این f–شاه پسر انجام blackface و کل اینترنت در آن زمان که مانند 'LOL!' که مجنون و من خیلی متاسفم. من نمی دانم که چگونه به حتی به طور کامل عذر خواهی به دلیل آن به نظر می رسد مانند چیزی است که آن را irredeemable.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من باید از دست دادن همه چیز است."

داوسون گفت: او به کمک "عادی" با استفاده از N-word و blackface.

"این یک کلمه خنده دار به خصوص برای یک فرد سفید می گویند. من به عنوان یک فرد سفید پوشیدن یک کلاه گیس, بازی یک شخصیت انجام کلیشه و سپس گفت: N-کلمه چیزی است که من باید احتمالا از دست رفته زندگی حرفه ای من در زمان. هیچ مقدار از عذرخواهی است که می توانید آن را دور."

داوسون گفت: همچنین "هیچ مقدار از عذرخواهی است که می تواند دور تاثیر آن بود."

"در این مرحله متوجه می شوند که چگونه بسیاری از مردم به من صدمه دیده است و یا چگونه بسیاری از مردم به من الهام می گویند چیز افتضاح و یا انجام هر چیز افتضاح در نهایت فقط خود را به همه از این و پاسخگو است ارزش از دست دادن همه چیز را به من," او گفت:.

ادامه مطلب: 'Family Guy' صدای بازیگر Mike Henry مراحل را از کلیولند نقش

داوسون نیز اشاره کرد که او "نباید شده اند شوخی در مورد" آزار جنسی کودکان در پادکست خود را.

او در ادامه به بحث در مورد همه "درد" او با برخورد در طول دوران کودکی خود را.

"من تا به حال بسیاری از چیزهای بد اتفاق می افتد به من. من تا به حال بسیاری از مسائل با خانواده من. من که درد و من آن را تبدیل به جوک. من فکر می کنم به جای استفاده از شوخی در مورد آنها بسیار من باید فقط رفت و به درمان," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من قسم می خورم در زندگی من, نه کسی که تا به حال بحث در مورد یک کودک در جدیت. من هرگز بحث در مورد یک کودک در هر راه که شد. که نفرت انگیز است. آن است فاحش.

"من فکر می کردم یک دسته که در آن من می توانم بگویم هر چه من می خواهم. و من و در حال حاضر آن را بزرگترین پشیمانی از تمام زندگی من.

"در این مرحله متوجه می شوند که چگونه بسیاری از مردم به من صدمه دیده است و یا چگونه بسیاری از مردم به من الهام می گویند چیز افتضاح و یا انجام هر چیز افتضاح در نهایت فقط خود را به همه از این و پاسخگو است ارزش از دست دادن همه چیز برای من است."

داوسون نتیجه های ویدئویی خود را با گفتن این که او وعده داده تا با اقدامات خود است.

"خوب به اعتراف است که شما در اشتباه هستید. آن را OK به ناراحتی خود را از گذشته خود برای اشتباه," او گفت: "اما همچنین آن را OK اگر مردم نمی خواهند به شما را قبول عذرخواهی و نمی خواهید به از شما حمایت کنه. که خوب بیش از حد و من درک می کنم.

"من قول می دهم که هر چه من در کنار انجام خواهد شد قرار دادن خوب به جهان است و نمی توان آن را با قرار دادن نفرت یا درام یا هر چیز منفی است. و من قصد دارم به چوب با آن."

(هشدار: این ویدیو حاوی زبان صریح و روشن.)

ادامه مطلب: Jaden Smith نمی کند 'طبقه بندی' خود را به عنوان 'انسان'

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک کلیپ قدیمی از Dawson مطرح و پس از او تصویری عذرخواهی ویروسی رفت و خانواده اسمیت به نام او برای اقدامات خود را.

کلیپ ویژه YouTuber تظاهر به جلق زدن به یک عکس از Willow Smith بود که 11 سال در آن زمان است.

"به Shane Dawson ... من دارم انجام می شود با بهانه" بید بچه Jada Pinkett Smith توییتی.

"SHANE DAWSON من منزجر شده توسط شما. شما SEXUALIZING یک دختر 11 ساله که اتفاق می افتد به خواهر من!!!!!! دورترین چیز از خنده دار و درست نیست در کوچکترین بیت" بید برادر Jaden Smith گفت: در توییتر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این مرد نیز انجام blackface به طور منظم. همانطور که جوانان ما نیاز به حمایت از سازندگان که برای حمایت از ما و ما اخلاق. این خوب است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داوسون است در پاسخ به Jaden یا Jada Pinkett Smith همانطور که از نوشتن این.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب