WWE Payback 2020: Live updates, results and match ratings - CNET

Wwe هفته گردباد در WWE بوده است. رومن ریورز یک at SummerSlam a week agoهفته پیش در سامرزلام به رینگ بازگش

توسط SALAMNEWWS در 10 شهریور 1399
wwe-payback-2020-696x348
Wwe

هفته گردباد در WWE بوده است. رومن ریورز یک at SummerSlam a week agoهفته پیش در سامرزلام به رینگ بازگشت و هر دو "فیند" برای وایات را که به تازگی قهرمان یونیورسال شده بود از بین برد و براون استرومن که به تازگی قهرمانی یونیورسال را از دست داده بود. در اسمک داون روز جمعه، Reigns خود را با پل هایمن همسو کرد. يعني الان آدم بديه؟ اون قراره قهرمان جديد يوورسال بشه؟

دست کم یکی از این پرسش ها در پی بک پاسخ داده خواهد شد، چرا که فیند عنوان خود را در یک مسابقه تهدید سه گانه با Reigns و Strowman قرار می دهد. همچنین خواهیم دید کیث لی امیدوارم عملکرد برک آوت در برابر رندی اورتون داشته باشد و همچنین بایلی و ساشا بنکز از مسابقات تیم تگ زنان خود در برابر نیا جاوکس و شینا بازلر دفاع کنند.

این صفحه خواهد شد با نتایج و تجزیه و تحلیل به روز شده هنگامی که نشان می دهد اصلی لگد کردن در 4 بعد از ظهر PT /7بعد از ظهر ET.

شینا بازلر و نیا جااکس برنده عناوین تگ شدند

شاينا بازلر خيلي عاليه .

بازلر با قرار دادن تسلیم دوگانه در ساشا بنکز و بایلی، مسابقات تگ تیم زنان را برای خود و نیا جاوکس به دست آورد. بازلر یک قفل پا بر روی بنگز و یک کلاچ کیریفودا در بایلی داشت. وقتي بازوي بنکز رو گرفت برنده شد و ازش براي خفه کردن بنکز استفاده کرد

من حکمت گرفتن عناوین تگ را از بنک ها و بایلی زیر سوال می برم، اساسا تنها تیمی که در این شرکت کمربندها را تا وضعیت معنی دار بلند می کند. این امر به خصوص درست است از تسمه به احتمال زیاد خواهد شد یک prop در آینده Jax و دشمنی Baszler. ولي بايد صبر کنيم و ببينيم

این مسابقه خیلی سرگرم کننده بود. بانک ها و بایلی یک کار فوق العاده در کار در اطراف مخالفان بزرگتر و وحشتناک تر خود را انجام داد. نیا جاکز هیولا را به خوبی بازی کرد و به عنوان یک توپ خراب کننده در سراسر عمل می کرد و بازلر همان طور که اشاره شد، عالی است.

امتیاز: 3.5 ستاره.

مت ریدل شاه کوربین را شکست داد

مت ریدل بارون کوربین را پس از یک قمر چوب پنبه ای شناور برو پین کرد که مایکل کول آن را به طور غیر قابل تصوری «برد دوران حرفه ای مت ریدل» نامید.

ریدل در یک هاف وارد مسابقه شد و کوربین چیزی در مورد شوهر دودگی بودن ریدل توییت کرده بود. با وجود سرخوردگی اش، ریدل در طول ورودی اش توسط یک کوربین کمین کننده از نگهبانی گرفتار شد. مت ریدل فوق العاده سرگرم کننده به تماشای است، اما این مسابقه بیش از حد توسط کوربین تنها با چشمک می زند از جرم هیجان انگیز ریدل گرفته شده است.

پس از مسابقه می بینیم ریدل در حال راه رفتن در یک راهرو است و به خود تبریک می گوید که کوربین را کتک زده و قادر به حرکت به سمت چراگان سبزتر است. این البته منجر به حمله کوربین به او از پشت شد که به این معنی است که ریدل بیشتری در مقابل کوربین در آینده ما وجود دارد.

امتیاز: 2.75 ستاره.

سنجاق های بزرگ E Sheamus

این به عنوان یک مسابقه بین دو کشتی گیر سوار برای تبدیل شدن به یک ستاره برتر اسمک داون قرار گرفت و مایکل کول چندین بار قبل از زنگ به ما گفت که این مسابقه چقدر مهم است. در پایان، بیگ ای پس از پایان بزرگ، Sheamus را شکست داد.

این یک مسابقه نسبتا طولانی بود که به پایان رسید تا نسبتا خوب است. Sheamus بیش از پای بزرگ E در سراسر کار می کرد، رها کردن بزرگ E زانو اول به لبه حلقه و استفاده از تسلیم چند نگه می دارد، از جمله قلاب پاشنه. اگرچه وسط مسابقه احساس plodding، آن را به پایان رسید تا کار به سمت پایان گرم است. این پایان ناگهان آمد هر چند -- درست زمانی که به نظر می رسید E بزرگ شروع به سوار شدن به بازگشت، او به جای ضربه پایان بزرگ و سه شمارش.

این تقلا همچنین در داستان بازی کرد که بیگ ای برای موفقیت به عنوان یک ستاره تک آهنگ نیاز به جدی تر شدن دارد. هنگامی که او دست بالا بر روی Sheamus بود، او شروع به ژیراسیون ران ثبت شده خود را تنها برای Sheamus به استفاده از مرور در تمرکز.

در حالی که مسابقه به خصوص هیجان انگیز نبود، آن را یک کار جامد از قرار دادن سوخت بیشتر پشت فشار تک آهنگ بزرگ E انجام داد.

امتیاز: 3 ستاره.

بابی لاشلی قهرمان آمریکا شد

نمایش اصلی پی بک با شکست بابی لاشلی در آپولو کروز باز می شود تا قهرمانی ایالات متحده آمریکا را به دست آورد. پس از مسابقه، همان طور که لشلی با همکاران کسب و کار درد خود شلتون بنجامین و MVP مطرح شد، آپولو کروز از پشت لشلی پرید اما توسط بنجامین و MVP مبارزه شد. موسیقی خدمه به دلایلی برای پایان دادن به بخش پخش شد.

چیز زیادی برای گفتن در مورد این مسابقه اساسی نیست. آن را با Lashley به ثمر رساند برخی از کشتی آماتور ضرب و شتم در Crews آغاز شده و درگیر حواس پرتی کوتاه از MVP و بنجامین. Lashley در زمان بیشتر از مسابقه ، Crews سوار comback اما به پایان رسید تا ضربه زدن به نلسون کامل. A to B match.

سمت به علاوه این است که عنوان ایالات متحده می رود به کسب و کار صدمه دیده است، که ساخت یک جناح واقعا قوی است. امیدوارم این آغاز حرکت برای بنجامین، MVP و لشلی است، به عنوان سه نفر دارای پتانسیل رویداد اصلی است.

امتیاز: 2 ستاره.

مسابقه Kickoff-Show

روبی روت و لیو مورگان در یک مسابقه ۹ دقیقه ای kickoff-show از I Icons پیشی دادند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de